Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość gość
Cześć, tydzień temu w niedzielę wzięłam 1 tabl lesinelle, przez cały tydzień nic mi nie było, ale już w tą kolejną niedzielę czułam takie swędzenie w lewej nodze, troche swędziało troche przeszło, na zmianę. Wieczorem poczułam ból w lewej ręce, myślałam że to przejdzie ale dziś wstaję i to samo, jest trochę większy ból i tak jakoś bardziej już blisko pachy, cały dzień boli, boję się ze to może być zakrzepica. Dlatego wzięłam dzisiaj ostatnią tabletkę, jutro rano zamierzam wybrać się do lekarza rodzinnego, chcę zażyć jego opini, co sądzi, czy to może być niebezpieczne. Mam nadzieję ze to tylko jakaś drobnostka, ale nie wiem czy dzisiaj usnę wiedzac ze moze coś się stać w każdej chwili. Czy miałyście wcześniej coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam większą ilość Lesinelle, będe mogła wysłać w sierpniu, chwilowo nie ma mnie w Polsce, zainteresowanych proszę o kontakt brzwinka12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina11
Hej:) Biorę Lesinelle od prawie trzech lat, bez żadnej przerwy i czuję się po nich bardzo dobrze. Te tabletki wyleczyły mnie z torbieli, uregulowały mi miesiączkę, miałam najgorszy wyniki cytologii, a po pół roku stosowania poprawił mi się na najlepszy. Nadal je stosuję. Nie mam problemów z wagą, nastrojem czy jakimikolwiek bólami. Jestem z nich zadowolona, mój ginekolog nie widzi żadnych przeciwskazań w moim dalszym stosowaniu tych tabletek. Ginekolog dopasował mi Lesinelle dopiero po dokładnych badaniach. Teraz mniej więcej co rok je powtarzam. A profilaktycznie badam się co 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ! bardzo pilnie odkupie chociaz jedno opakowanie lesinelle, poniewaz za pozno zapisalam sie do lekarza... jezeli ktoras z Was ma na zbyciu bardzo prosze o kontakt:kaasia.s88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę tabletki Lesinelle od2 tyg. i zauważyłam że mam skutki uboczne. Zapalenie pęcherza. Moje pytanie brzmi czy mogę je tak po prostu odstawić? ponieważ wizytę mam dopiero za tydzień a nie chciałabym się dłużej męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloooondynkaaaa
Właśnie koncze 1 opakowanie . Skutki uboczne : Przez pierwszy tydz brania tabletek bóle nog - szczegolnie od kolan w dol tak jakbym miała zakwasy Powiekszenie piersi z B do D .. i bol piersi i pach Brak apetytu..czujr głod na nic nie mam ochoty Chudnięcie Libido wzrosło. zawsze miałam ochote na seks ..ale teraz sama zaciągam swojego pierwsza ;) Zero bólów gowy, pajaczków,zmian nastroju,senności,bólów brzucha,nudności i złego smaopoczucia Ogólnie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej chetnie kupię Lesinelle nawet większą ilość. Będę bardzo wdzięczna za kontakt na : adriannastrugacz@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam lesinelle i 1 opakowanie lesiplus, cena 30zł za opakowanie, kontakt brzwinka12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam dwa opakowania za 35zl anitka.trojanek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam lesinelle 3 opakowania po 30zł, kontakt patryska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Odsprzedam tabletki Lesinelle, 19 tabletek . 20 zl !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ze względu iż rezygnuję z antykoncepcji (staram się o dziecko) mam do sprzedania 3 opakowania LESINELLE ( ważność 2x 01.2017, 1x 12.2016). Chętne Panie proszę o kontakt: gis05@interia.pl Cena : 35zł szt. Przy zakupie całości możliwa zniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek Lesinelle, w ilości 19 tabletek (21 w opakowaniu) , ponieważ po zażyciu tych dwóch przepisano mi inne. Ważne do stycznia 2017. Sprzedam za 20 zl. KONI25@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie Lesinelle cena 30zł + koszt przesyłki. patryska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do oddania 2 opakowania le sine lle (ważność do 07.2015) , Kraków, agata_o@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam dwa opakowania tabletek Lesinelle. Ważność styczeń 2017. Cena 50zł (wysyłka ) lub 45zł odbiór na terenie Poznania. kontakt: czarny-gawron@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania jedno opakowanie Lesinelle data ważności 05/2017, cena 30 zł + koszt przesyłki 2,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania jedno opakowanie Lesinelle data ważności 05/2017, cena 30 zł + koszt przesyłki 2,50 zł. m.obecna@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia991
Mam na sprzedaz 5 opakowan Lesinelle, wykupione kilka dni temu Kontakt przez maila Ewentualnie wymienie na Diane 35 agusia-991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni121212
odsprzedam Lesinelle 3mg +0,02 mg teva tabletki antykoncepcyjne 3 opakowania, ponieważ przestałamstosować a miałam kupione na zapas. całe blistry po 21 tabletek, kupione w aptece , daty ważności: 04/2016,12/2015,07/2015 kontakt mona1990@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłoszenie już nieaktualne: moni121212 2015.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam lesinelle 1 opakowanie, całe, data ważności 07/2016, cena 35zł z wysyłką miimii87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam lesinelle 1 opakowanie, całe, data ważności 07/2016, cena 30zł z wysyłką miimii87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchot
Jestem dopiero po trzeciej tabletce i są to moje pierwsze tabletki. Zażywam o 20 i w pierwszą noc byłam zlana potem i ciagle się budziłam ze zdrętwiałymi rekami. Druga noc już spokojna ale znowu lekkie mrowienie dłoni po wstaniu było i cztery pryszcze na mojej do tej pory gładkiej buzi. Mam nadzieje ze krostki zejdą i nie bedą pojawiać się nowe. Do tego teraz odczuwam ciągły głód ale nic nie jem bo nic mi nie smakuje, odrzuciło mi nawet kawę co jest dla mnie straszne, bo mam codzienny kawowy rytuał z moim mężczyzną i bardzo to lubimy :) jedyne o czym myśle to tłusta pizza z ciągnącym się serem, ale może to dlatego ze są święta i nie mogę jej nigdzie na razie dostać :) pewnie po zamówieniu apetyt i na nią zniknie... Najbardziej obawiam się tycia ale jeśli dalej tak pójdzie ze nie będę jeść to chyba nie mam się czym martwić. Będę dodawać ewentualne skutki uboczne wraz z kolejnymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda280213
Przez te tabletki przeszłam koszmar : schudłam nie mogłam jeśc do tego biegunka i wymioty z krwią mdłości po których sama zaczynałam wymiotować złe samopoczucie. przez 2 opakowania czułam sie dobrze urosły mi lekko piersi ale skutki uboczne zaczeły sie po 3 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1342
po 2 opakowaniach czułam sie dobrze powiększyły mi sie piersi , niestety po 3 opakowaniu bolał mnie zołądek , miałam biegunki i wymioty z krwią mdłosci które doprowadzały że sama wymiotowałam , schudłam do tego nie miałam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelZiel
Hej dziewczyny, mam do sprzedania 3 blistry Atywii, gdyby któraś była zainteresowana to podaję maila: zielinskaewelina@o2.pl cena za opak: 29,90 zł data ważności: 1/2016. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emptyhanded
Kupię Lesinelle 1-2 opakowania. Kontakt: karolina.izard@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania + jedno bez jednej tabletki. Kontakt: malliibu@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×