Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość anjjja
@cocoatea23 - a przez ile około miałaś te plamienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka1994
Skończyłam pierwsze opakowanie. Skutki uboczne: senność przez pierwsze 2tyg, humor" cały świat jest zły a ty przeciwko niemu" przez 3dni :), POWIĘKSZONE PIERSI!! :) :) Wady: plamienie cały miesiac. Okres dostałam już na 2-3 dzień od odstawienia i trwał 3dni. Martwią mnie te plamienia, czy to normalne ,żeby mieć je przez te 21dni? Nie były obfite ale ejdnak przeszkadzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzka
Kurczę, czyli te wszystkie sprzeczki to tabletki... O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Lesinelle półtora roku. Chyba muszę pomyślec o zmianie tabletek. Przytyłam 10 kg ;( w nic się nie mieszczę, czuję się źle, mam wahania nastroju a o libido... szkoda gadac. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarusia
Chętnie odsprzedam 6 opakowań Lesinelle ;) po 20 zł sztuka pcimia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam lesinelle ponad pół roku i normalne krwawienie z odstawienia miałam co 2 miesiąc, a wtedy gdy nie było go w przerwie to było w trakcie opakowania, np po 2 tygodnaiach. To dopiero fenomen, a ile stresu, za każdym razem robiłam testy bo nie wiedziałm czemu tak, lekarz też sie dziwił, bp takie historie to przez pierwsze 3 miesiace brania a nie ponad pół roku. Rzuciłam to w koncu, bo nie dośc ze i tak stres, to jeszcze 5 kg na plusie i pełno nowych pajączków na nogach. Nie chciałam próbować narzie innych tabletek, ale rozważam czy sie po jakies nie zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o pomoc dopiero zaczęłam brać tabletki lesinelle i mój okres (a miałam regularne i mniej więcej 4 dniowe) trwa już 9 dzień krwawienie nie jest tak obfite jak podczas okresu ale jest i nie mam pojęcia co się dzieje czy to są skutki uboczne tego leku czy on po prostu nie pasuje do mojego organizmu, proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem dopiero przy pierwszym opakowaniu tabletek Lesinelle (biorę je 5 dzień) są to moje pierwsze tabletki i strasznie się martwię naczytałam się tyle o tej zakrzepicy że teraz sama doszukuję u siebie jakiś objawów. Proszę o radę czy podczas stosowania pierwszego opakowania miały Panie boleści piersi oraz klatki piersiowej podczas głębokich wdechów. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi je przepisala doktorka wczoraj ale uprzedzila ze przy pierwszym opakowaniu nie zabezieczaja, tyle ze to moje pierwsze tabletki wiec moze to przez to, nie wiem jak jest przy zmianie itp. calyczas sie wacham czy wykupic recepte czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala966
Kupię Lesinelle !!! Pilnie !!! jeśli ktoś ma do sprzedania proszę o kontakt: natalia966@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię lesinelle. Proszę o kontakt wiolaborowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula-45
Witam. Ja brałam Cilest przed ciąża jakby rok po ciąży raczej byłam zadowolona:) przytulanie ale tylko na początku i nie dużo ok 3 kg... Niestety Cilest wycofano i ginekolog przepisał mi lesinelle zaczęłam w sobotę, za op płaciłam 24,88zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie Lesinelle! bozekeliza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, sprzedam opakowanie Microgynon 21. Termin ważności 04.2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Witam, Właśnie wzięłam 2 tab z 2 opakowania. Nie narzekam na żadne dolegliwości ale w 5 dzień 1 opakowania wyszła mi na ustach straszna opryszczka. i pod koniec opakowania gdy tabletkę wzięłam godz później niż zawsze dostawałam plamienia które ustały po wzięciu tab. miesiączkę z odstawienia dostałam w 1 dzień i trwała 3 dni. I schudłam jak narazie 3 kg z czego jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka000
Biorę Lesinelle od niedawna. To moje pierwsze tabletki. Plamienia występują, ale nie widzę zmian w nastroju, libido również w porządku. Trochę za nie zapłaciłam, bo aż 41.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię 2 opakowania NOWE Lesinelle w przyzwoitej cenie. Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Lesinelle 1 opak. za 25 zl. Odbiór osobisty na terenie Katowic. Kontakt: legstu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie Lesinelle na terenie warszawy. Darmorka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykupiłam sobie lesinelle która kosztowała 41,35zł. to troche za dużo jak na moją kieszeń. jak jest u was z cennikiem tych antków?? w ciąży dość dużo przytyłam i wcale nie spadam, nie chcę już tyć. czytałam na forum wpisy, ale są podzielone zdania na temat tych tabów. chciałam zaznaczyć że to są moje pierwsze antki w życiu. pozdrawiam Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagę pewnie utrzymasz,abyś nie przybrała.Musisz przyzwyczaić się do brania tabsów.Jesteś po porodzie dlaczego nie zainstalujesz sobie spirali.Wielka wygoda i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chetnie (i pilnie) odkupie Lesinelle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chetnie (i pilnie) odkupie Lesinelle! bozekeliza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaKa
Witam. Mam do sprzedania 4 opakowania tabletek Lesinelle w cenie 150 zł, za każde płaciłam dokładnie 38,60 zł, termin ważności 03/2015. Odbiór najlepiej osobisty w Strzyżowie (podkarpackie). Kontakt: agnieszka.kut@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki 2gi miesiąc. Żadnych skutków ubocznych nie odczuwam, jedyny minus to to że piersi mi znacznie urosły, oczywiście mojego faceta to cieszy lecz mi zaczyna to przeszkadzać gdyż wcześniej też nie były małe. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię Lesinelle w rozsądnej cenie - nie tak jak tu pani wyzej kłamie, ze kupiła za 38 jedno pudełko- bzdura- w każdej aptece maksymalna cena to 29 złotych... tak wiec nie dajcie sie naciagnac. Kto ma do sprzedania prosze o kontakt- ania.ania100@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej oddam opakowanie tabetek lesinelle . gg43774378

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaKa
Do gościa który posądza o naciąganie: nikogo nie próbuję naciągnąć! Cena jest nawet na każdym opakowaniu - i jest taka jak pisałam. Sama byłam zdziwiona, że aż tyle kosztują ale widać - ceny są bardzo zróżnicowane... Nikogo nie namawiam, poprostu mam do sprzedania i cena się nie zmieni bo wszystkie opakowania są w nienaruszonym stanie. I nie życzę sobie takich oskarżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę lesinelle jużod ponad 2 lat po urodzeniu 3 dziecka dobrze się czuje ale terazostatnio przytyłam i nie moge schudnąć chociaż stosuje dietę i staram się więcej ć wiczyć myślałam nad tab linea 20+ ale nie wim czy to się sprawdzi bo jeszcze nikt nie pisał na ten temat jeśli ktoś stosuje takie tab jak ja i do tego tab linea proszę o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję tab zależy w jakiej cenie jest w hurtowni naj więcej zapłaciłam 29,99 a naj taniej 24,50 więc żależy jaka apteka i jakie województwo taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×