Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia samosia1

Poligon doswiadczalny- reaktywacja :)

Polecane posty

Przykro mi, moge sie tylko domyslac co czujesz :( Ja jestem zbyt niesmialy niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Deadman-nieśmiałość nie ma tu nic do rzeczy-ważna jest uczciwość i odwaga-powiedzenia nawet jeśli sie sprawi ć może drugiej osobie przykrość-"słuchaj moze dajmy sobie czas."To jest lepsze niż milczenie i uniki-nie lubie tego a nie każdy ma cywilną odwagę niestety.I mimo że jest bolesne to lepsze niż domyślanie sie czemu i znowu?Jest po prostu uczciwsze...ale nie kazdy tak umie niestety.. A ostatnio to mi wpadło w ucho:) Sunrise Avenue-Hollywood Hills http://youtu.be/jIzEEhZkthY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jesli ktos nie chce z kims byc powienien mu to powiedziec, trzeba byc w tej sferze uczciwym bo przynajmniej wiesz na czym stoisz a tak to nie wiesz co masz zrobic i jestes zdezorientowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman a Ty byłeś cały ten czas na forum,czy miałeś przerwę? I jak tam z ta dziewczyną co Ci sie podobała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje, jutro wlasnie roboczy tydzien sie zaczyna :) Jestem ogrodnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem przerwe raz jakos w marcu miesiac i teraz tez w sumie niedawno wrocilem po przerwie :) Czasami trzeba ;) Tamto to juz minelo dawno, czasami ja spotykam na miescie, nie wiem ona chyba tutaj do kolezanki przyjezdza ale jakos to minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio ogrodnikiem???Super-lubisz roślinki?JA lubie -fajne masz zajęcie:) A no to dobrze że przeszło masz teraz serce otwarte na nowe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nawet to polubilem, ciezka praca ale zawsze daje jakas przyjemnosc no i oczywiscie kase bo to jakby nie patrzec to najwazniejsze, co prawda nie pracuje codziennie bo wszystko zalezy od pogody i od zlecen ale ostatnio troche czesciej, 3 miesiace mialem takiej jakby proby i najprawdopodobniej jak dobrze pojdzie do do konca sezonu bede tak pracowac, co prawda niestety nie ma w tym ubezpieczenia, umowy itd dlatego tez szukam czegos na stale a ogrodnikiem chce byc w wolnej chwili, tak aby zarobic troche grosza :) Moze to glupio zabrzmi ale moje serce bije do innej i oczywisce powtorka z rozrywki, jestem poprostu glupi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś głupi tylko po prostu chcesz z kimś być..to normalne. A ten nowy obiekt uczuć wie o Tobie czy to tylko platoniczne uczucie?? Bardzo mi sie podoba Twoje podejście do pracy,szukaj sobie czegoś innego a zarazem pracuj tu gdzie obecnie-zawsze to jakiś grosz wpadnie. A jakie byś sobie chciał kupic autko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Ja jej tez sie podobam :) Ona mi sie bardzo podoba, czasami jak sie spotkamy to tylko na siebie spojrzymy, widze ze ona jest takze niesmiala tak jak ja no ale chcialbym zagadac tylko niestety moim problemem wiadomo co jest a po drugie rzadko ja spotykam a jak juz to albo z bratek idzie albo z babcia :( Jakie hmmm takie aby chodzilo, podoba mi sie nawet Renault Clio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Cie zauważyła a to dobrze..Spróbuj sie do niej uśmiechnąć kolejnym razem jak ją spotkasz i zobaczysz Jej reakcję...Przećwicz na innych kileżankach albo obcych dziewczynach uśmiech choćby w autobusie i zobaczysz reakcje innych dziewczyn na których Ci nie zależy i jak reagują na Twój uśmiech. Troszkę ale delikatnie próbuj zadziałac,powolutku.Uśmiechaj sie do niej bo same spojrzenia to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ze nawet sam sie zastanawialem nad pomyslem takiego treningu na innych dziewczynach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale też szukam czegoś lepiej płatnego... Taki trening na dziewczynach na których Ci nie zależy pozwoli Ci na obserwację reakcji ich na Ciebie i odwrotnie.Warto spróbować i się przełamać:) Ide spać-jutro praca. Miłych snów i miłego tygodnia Deadman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ciekawa :) Miło było znowu Ciebie spotkać i pogadać ;) Dziekuje za rozmowe. Papa do Zobaczenia 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-jak długi weekend?Szkoda że juz się kończy:((( Pozdrawiam:) "Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku..".L "Ab homine homini cotidianum periculum"-S.M. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :)🌼 Paul McCartney - Hope of Deliverance http://www.youtube.com/watch?v=UcYT4oI1LlE Paul McCartney - Dance Tonight ft. Natalie Portman http://www.youtube.com/watch?v=4NEQyJm87LY Paul McCartney & Wings - Goodnight Tonight http://www.youtube.com/watch?v=B5gF0t7f5s0 McCartney and Michael Jackson - Say Say Say http://www.youtube.com/watch?v=aLEhh_XpJ-0 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×