Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka123957

Szycie sukni ślubnej na wzór ( u krawcowej).

Polecane posty

Gość Aneczka123957

Witajcie, chciałam się Was poradzić jak wygląda sprawa szycia sukni u krawcowej ze zdjęcia? Jakie macie doświadczenia? Jak wygląda to cenowo? Czy jesteście zadowolone i kogo możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovi
ja właśnie miałam szytą suknie z katalogu. Z tego co pamiętam to była szyta w Łodzi ja mieszkam na dolnym śląsku to czekałam troche. A w dniu ślubu suknia była za luźna i ramiączka mi cały czas spadały. Gdybym wiedziała że tak będzie to kupiłabym gotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovi
koszt 1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalenka11
Ja tam nie polecam - na allegro głównie chińskie podróbki. Widać, że to bardzo marna jakość. Moja koleżanka miała taką suknię na ślubie i od razu wszyscy goście się kapnęli, że to jakaś tania podróba. Za taką cenę można naprawdę solidną suknię uszyć u krawcowej. I jeszcze trzeba znaleźć kogoś na miejscu kto to dopasuje - co powiększa koszt. Moja suknia ślubna kosztowała 1800zł z rabatem, dopasowanie w cenie ( model katalogowy). Ale wiem, że w miejscu w którym kupowałam, szyją też suknie na wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz nie kupuje się gotowych sukien ślubnych. W salonach też szyją na miarę. Pewnie schudłaś troszkę, może ze stresu, a może sama niedokładnie się zmierzyłaś, nie wiem. Ja też jestem z Dolnego Śląska i chciałabym szyć sukienkę u krawcowej, ale myślę, że najdalej wypuszczę się po nią do Wrocławia, żebym mogła jeździć na przymiarki, bo sama się na pewno dobrze nie zmierzę :) Podobnie moja koleżanka miała z obrączkami. Robili ze swojego złoto u jubilera, a że przed samym ślubem schudli trochę z tej bieganiny i stresu, to i obrączki za luźne się nagle zrobiły :D ale po tym wszystkim wróciło wszystko do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalenka11 ale właśnie na allegro są krawcowe szyjące na miarę z wzoru, jaki panna młoda znajdzie sobie sama, albo one coś proponują. A z tym, że najlepiej na miejscu szyć, żeby dopasować, to się oczywiście zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka123957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalenka11
Identyczną suknię mierzyłam tam gdzie kupowałam swoją. To akurat nie mój styl, wolę coś skromniejszego, ale Tobie może się podobać. Splendor Helena wygoogluj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocina klocina888
moja znajoma szyła "syrenę"w szczecinie, u projektantki zwykłych sukien i była zachywcona! nie dosc, ze ta projektantka, to taka z powołania, strasznie się starała, nawet poszła do salonu zobaczyć z jakich koronek jest tren, by zrobić taki sam (takie było zyczenie mojej koleżanki, by suknia była identyczna) i spełniła jej marzenie, to jeszcze zaplaciła 700 zł , a salonie taka kosztowała ponad 2,5 tys. zadowolona na maksa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chodzi o wrocław moge
polecić małgorzatę motas509378740 ale nie wiem czy numer aktualny bo ja dzwoniłam do niej ponad 2 lata temu;) ale niestety nie mogłam uszyć bo niemiała już terminu ale jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegsegregyehye
co to za projektantka ze szczecina???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkkk
Chyba niezbyt dobra, skoro tak nisko ceni swoja pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pallicho98
Ja szyłam suknię według wzoru i mogę powiedzieć tyle Dzięki Bogu są przymiarki. Okazało się że suknia która tak mi się podobała na modelce już tak na mnie nie leżała. Zmieniłam dół bo okazał się za bardzo bezowaty oraz ramiączka zrobiłam inne. Ale jestem zadowolona. Materiał jest dobry no i Pani bardzo się starała, bo sukienka wyszła jak marzenie. Zapłaciłam za welon i materiał i robociznę 1400zł to chyba nie dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra szyła u krawcowej i była bardzo zadowolona. Za 2 tysiące miała suknię, za którą w salonie chcieli 7 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_
Aneczka123957 taki model sukni możesz zrobić z każdej. ja przymierzyłam właśnie podobna suknie na wzór właśnie tej co masz w linku. dorobiłam sobie pas fioletowy z tą kokarda i suknia wyszła idealnie tak jak sobie ja wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mogę polecić dobrą krwcową u której szyłam suknie ślubną, moja mama na wesele szyła i siostry również. nie jest droga. jest na pradze południe niedaleko placu szembeka. jej zaletą jest to że szyje projekty waszego pomysłu lub ze zdjecia. to jej nr 511-842-187. pozdrawiam. to jest firma katris.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naprawdę pracownie polecaną wyżej katris atelier. Rzetelnie i sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2626
Ja osobiście szyłam suknię na miarę w kameralnej warszawskiej pracowni na Sulejkowskiej. Uważam, że trzeba mieć zaufanie do krawcowej, do której się zgłosiliśmy, bo inaczej zamierzony rezultat w naszej wyobraźni, może nie zostać do końca zrealizowany:/ Pani krawcowa, od razu powiedział mi co można zrobić a czego nie., co będzie dobrze wyglądać, a co nie ! Na spotkaniu, od razu zaznaczono mi, że dobra tkanina to podstawa, dobrej sukni, lepiej wydać 150 zł więcej i uzyskać zamierzony efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia gdzie dokładnie na sulejkowskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam pracownie katris atelier! Szyłam tam swoją suknie i uzyskałam efekt taki jaki chciałam! Polecam. Sulejkowska 29 przy placu Szembeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynyusmiech.gif Chciałam trochę odświeżyć temat. Szyła któraś z was suknie ze zdjęcia? Jaki był efekt końcowy? Bardzo odbiegała od tej ze zdjęcia czy też nie? I jeszcze ciekawi mnie czy któraś szyła suknie której wcześniej nie mierzyła? (chodzi i identycznej jak ze zdjęcia, krój, styl podobny mniej więcej był mierzony) Proszę was bardzo o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej . Jesli jestes ze Szczecina to mam krawcowa która szyje dla salonu ślubnego i tez odszywa ze zdjecia. Moge polecic jesli bedziesz zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynom, które szukają takiego salonu w Łodzi polecam Justine Otto, na Legionów jest ten salon i ja byłam strasznie zadowolona, suknia jak z marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skpola
Dziewczynom, które szukają takiego salonu w Łodzi polecam Justine Otto, na Legionów jest ten salon i ja byłam strasznie zadowolona, suknia jak z marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o łódz to można bardzo fajne materiały znaleźć w hurtowni Migro - tex http://migro-tex.pl Moja krawcowa zawsze od nich kupuje tkaniny, maja dosłownie wszystko i zdecydowanie lepszej jakości niż w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyłam ze zdjęcia i bez przymierzania, ale mam takie zdanie w tej kwestii, iż to jest wielkie ryzyko. Pewność w dobrym wyborze może Ci dać tylko dobra krawcowa, która zawczasu Ci powie, iż dany model nie jest dobry do twojej figury lub w czasie przymiarek dostosuje odpowiednia do Ciebie krój. Ja tego doświadczałam już kilka razy, ale miałam wyjątkowe szczęście trafienia w dobre ręce (dostałam namiary pocztą pantoflową). Jeśli ktoś potrzebuje namiarów do dobrej i sprawdzonej krawcowej z warszawskiej Ochoty to mój e-mail: as312(małpa)onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie polecam pracowni krawieckiej WIESIA z Sieradza. Kobieta bierze sporo kasy za uszycie a kompletnie partaczy robotę. Pani Misiak jest bardzo słabą szwaczką i kompletnie nie umie dopasować stroju do sylwetki. Strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można prosisz o namiary na krawcowe ze Szczecina? :) mój mail ja_aaniaa@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dziewczyny ja poszłam do Atelier Sylwii Romaniuk na Ujazdowskich w Warszawie ze zdjęciem sukni, która bardzo mi się spodobała i dzieki pomocy szalenie kreatywnych ludzi, ktorzy tam pracuja stworzyliśmy mistrzostwo świata:-D 

Już od wejścia czuć "luksus" i wierzcie mi, że zostaniecie potraktowane jak królowe. Ciasteczko, kawa, lampka prosecco...czego dusza zapragnie:-) i ja to rozumiem:-) 

Przechodząc do tematu sukni jak wspomniałam była bajeczna, ale tu olbrzymi udział miała projektantka, która wprowadziła swoje wizje, żeby moja suknia była tą jedyną i niepowtarzalną. Jestem mega zadowolona i bardzo się cieszę, że wybrałam tę pracownię. Polecam każdej przyszłej pannie młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×