Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CosmoPo4

Beznadziejny seks w stałym związku

Polecane posty

Gość matacz ,,,..,,,,
No to widzisz , ty mnie nie wierzysz i mi ublizasz teraz , a chcesz bym ja wierzył bezwzglednie tobie w tym co tu piszesz . smieszny jesteś . i czytaj z zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak
w nadgarstku?..przeciez to kpina jakaś, jakis lelak niedorobiony z Ciebie. Ja zmierzyłem własnie i mam 19 na lewej, a prawa pewnie wiecej. Zacznij trochę cwiczyc chłopie bo sie rozpadniesz podczas Twoich wyczynów seksualnych, jak chcesz wsiadać na kogos to sie zastanów czy masz z czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
No tek biorac Twój wymiar to faktycznie nie mam czym :) cóż ... rózni ludzie , ja mam tylko 171 cm wzrostu i 74 kg wagi :) Gigant ze mnie zaden , zas fiut miesci sie w sredniej europejskiej i wcale wiekszego mi nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak
Chłopie pisałem wyraźnie że wierz lub nie a nie że musicie wierzyc, A nie obrażaj się za teksty bo robisz identycznie, sądzisz że Ty możesz a ktos inny nie? Wisi mi Twoje zdanie a odpisuje tylko dlatego że jestem napity trochę, bo normalnie z takim pajabem nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
cwiczyć - ? tak sie sklada , ze całkiem fitnes ze mnie gosć ! i przyznam zaskoczyles mnie , nie wiedzialem , ze od cwiczen w nadgarstku zrobi sie wiecej - tosz tam chyba same sciegna tylko są - ale nie znam sie , zapytam na siłowni jak bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak
ja mam 182 i 76 kg wagi..tłusty jesteś, z takimi raczkami..żal jak mawia córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
ja moge a ktos inny nie ? gdzie jak tak napisałem , nie pij wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
tłusty ? ha ha ha dobry jests !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak
To co ty robisz na siłowni? Tyle lat i niewiesz jak miesnia i kosci rozwinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
zabawiam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
mam pytanie i musze wiedziec co o tym myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Dodał bym jeszcze : jestem twoją zoną , szanuj mnie , dbaj o mnie , a w zamian ...? CZASEM NIC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
nie w tym temacie mial byc ten tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
matacz mam durne pytanie. mam kochanka ktorego nie kocham. ale go bardzo lubie i szanuje. on jest tylko moim kochankiem. mimo braku gry wstepnej (t.z jest ale taka dziwna no) sex jest super t.z mam orgazmy i sie niesamowicie rozkrecam wtedy. czego nie mozna oczekiwac po grze wstepnej no ale ku mojemu zdziwieniu tak jest. wiec mam glupie pytanie: jak jest to mozliwe ze kobieta moze miec orgazmy pochwowe mimo kiepskiej gry wstepnej oraz braku milosci. milosci mi najbardziej brak :-( zawsze myslalam ze to jest niemozliwe a jednak... kocham sie z nim bo jest bardzo dobry i kochany dla mnie no i bo mam z nim orgazmy. zaznaczam ze podczas seksu on nie wyprawia nie wiem czego.. przeciwnie. wiec co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie jak zadowolić kobietę .....i gdzie ją dotknąć i jak dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Miłosc nie jest wcale katalizatorem orgazmu u kobiety - to bzdura !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
ale ja mowie o orgazmie pochwowym. on mnie tam specjalnie nie dotyka ani niczego nie wyprawia..nie potrafie tego opisac..po prostu jak jest we mnie i sie porusza to sie rozkrecam i dochodze czy raz czy 2 ...tak prosto i bez komplikacji..strasznie mnie to irytuje..przyznam sie ze milosci mi troche brakuje ale to jest tak okropnie zadawalajace ze ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
a co freuda sie naczytalaś ? ze dzielisz orgazmy na pochwowe i łechtaczkowe , to moze podziel na analne jeszcze i inne :) Co ma piernik do wiatraka ? nabijasz sie ze mnie ? nie ładnie :) nie dam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
za 1 razem z nim doszlam niemal natychmiast ..jakos dlugo nie potrzebuje z nim...nie rozumiem tego..ale wy widocznie nie rozumiecie mojego problemu :-( mialam mezczyzne ktorego kochalam i z nim dojsc nie moglam a tu..raz dwa trzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
jakiego freuda? o co ci chodzi? tak dziele bo orgazm lechtaczkowy mnie w ogole nie zadawala. przykro mi. orgazm lechtaczkowy to sobie sama moge miec a to mi w ogole nie wystarczy i pwiem tobie tyle, ze U MNIE SIE ROZNIA W JAKOSCI. czy sie tobie to podoba czy nie. :-)preferuje pochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
wiec podpowiem - poczytaj o POLARYZACJI miedy ludzmi płci odmiennej . Polecam , ale znajdz sobie sama , bedzie ciezko :) wtedy zrozumiesz dlaczego tak jest . Domniemam , ze rozmiar podobny , bo jak rozny , miedy tym a tamtym partnerem , to też masz jakaś podpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Tyle, ze U MNIE SIE ROZNIA W JAKOSCI. No to jeszcze musisz spróbować sexu analnego , dopiero zobaczysz roznice w jakosci , na plus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
jakbym chciala czytac to bym sie ciebie nie pytala :-O jednak to byl zly pomysl :-Otaka chodzaca sexopedia z ciebie a nie dosc ze nieuprzejmy jestes to w dodatku dziwolag :-O trudno mi uwierzyc w te twoje przygody erotyczne :-O dobra dzieki za odpowiedz :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tak nie moge
moj chlopak tez jest wspanialy .. przy grze wstepnej rozpala mnie do czerwonosci .... i mimo ze seks bardzo namietnie i podniecająco sie zaczyna to nigdy nie kończy .... i to mnie denerwuje.. twierdząc że za bardzo go podniecam i boi sie niechcianej ciąży ... nie wiem co mam z tym zrobic... bo chcialabym zeby w pelni byl spełniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
analny to ty sobie sam rob. doopa jest od srania. i tyle. zegnam wielki znawco kobiet :-O az smiac sie chce. widocznie trudno ci w to uwierzyc ze sa kobiety u ktorych roznia sie orgazmy no ale git 🖐️:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Co ty pleciesz ? to, ze kazdy orgazm potrafi byc rozny inny to wie kazdy kto przezył chociaż z trzy w swym zyciu :) Sredniointeligentny ktos też wie , ze drogi do wywołania orgazmu u kobiety są rozne , a sex analny też jest tą drogą i jak same panie twierdzą , orgazmy są najsilniejsze , ale zapewne nie u kazdej i nie z kazdym - tak jak u ciebie , z jednym masz z innym nie . Proste ! jeden sie bedzie meczył z toba godzinę , a z drugim dostaniesz orgazmu w minute - trzeba tylko trafic na tego faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
wiele jeszcze przed Toba , bo jak sadze orgazmu połaczonego z ejakulacja jeszcze nie doswiadczyłas i co bedziesz jeczec i szukac sposobu na jego "dostanie" :) moze zmien znowu partnera , z teym moze go osiagniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz jestes tu?
z tymi krolikami to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×