Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba się załamię..........

Kuźwa mam łuszczycę! :((

Polecane posty

Gość gość
Na łuszczycę fajnie działają dermokosmetyki "dr. Michaels". Są skuteczne, mimo że nie mają w swoim składzie sterydów. Może nie są najtańsze, ale działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, już zamówiłam i przyszła. Mam nadzieję, że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NNKT są bardzo ważne dla organizmu, a że można je przyjmować w suplemencie to super opcja i warto. Neoglandyna jest bardzo ok, nie tak jak te suplementy, które podobno "działają".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o tej siarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja12
Witam ja również ja ma od dziecka ale stosowałam różne kremy teraz przerzuciłam się na na sposoby naturalne. Kupiłam lek na łuszczyce http://pachnacakraina.com/lek-na-luszczyce i jak na razie ładnie wszystko się goi nie łuszczy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ostatnio spotkałam się z kremem na łuszczycę Psoris Premium i nie wiem co o tym sądzić. Ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż najlepsze na łuszczycę jest pić dużo wody bądź naturalnych herbat z liśćmi, stosować olej konopny, który jednak jest trudno dostępny w Polsce :/ Ale jest maść Psoris Premium, która zawiera właśnie olej konopny, Lanolinę i ekstrakt z propolisu, które są skuteczne w walce z łuszczycą. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ten krem jest super, moja łuszczycę na brzuchu pozbył się w niecały miesiąc ;) Szkoda ze wczesniej o nim nie wiedziałem, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zamówię ten krem dziś i zobaczymy czy jest skuteczny jak mówicie, ale słyszałam wiele pozytywnych opinii o nim więc jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że trochę czasu minęło i jak na razie ten krem działa! Powoli znikają mi moje zaczerwienia z szyi, łuszczyca z łokci już zeszła, no po prostu super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna25600
Masz łuszczycę, walczysz z tym i nic nie działa to napisz do mnie joanna25600@poczta.onet.pl mam rewelacyjny naturalny środek który pomaga w 99,9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanbarak
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×