Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba się załamię..........

Kuźwa mam łuszczycę! :((

Polecane posty

Gość chyba się załamię..........
Luszczyca gdzie jest wszystko napisane? Bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
No czytaj wyzej wypowiedzi,Luszczyca,aaaa to Ty wogóle nie czytasz co Ci ludzie pisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
ale Ty piszesz pod innymi nickami? bo wyżej osoba pod nickiem ja tez mam i zapraszam tutaj wkleiła linka do tego forum http://luszczyca.org.pl/p2/index.php?&&&CODE=00 i to przeczytałam, twojego nie widzę... To też jest Twój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
i czytam wszystkie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
No cos ty gdzie to mój link,ja zawsze pisze pod nickiem Luszczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Ja nie widze od Ciebie żadnego linka :( Możesz jeszcze raz podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Bo ode mnie nie ma linka,sa tylko wzorce myslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
ok.widocznie nie rozumiem bo łuszczycy raczej psychicznie nie da się wyleczyć bo jak? :( konieczne są maści które i tak nic nie dają tylko trzeba z tym żyć ale mi będzie ciężko :( Powiedz mi, od kiedy chorujesz na łuszczycę i jak się leczysz? Pomagają Ci maści? Na jak długo? W jakich miejscach objawia Ci się łuszczyca? Moj brat właśnie przyszedł i pierwszy raz pokazałam mu nogę i powiedział, że w szpitalu leżał z facetem który miał takie coś jak ja :( Mam przerąbane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
zaakceptować swoje okropne ciało gdy kiedyś miało się go pięknym? Nie da się, ja nie mogę przynajmniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Oczywiście,ze tylko psychologicznie mozesz wyleczyc łuszczyce,zadne masci nie pomoga wszystko co masz w psychice wychodzi ciałem w postaci chorób ja juz nie mam łuszczycy pozbyłem sie jej ok 5l temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
To zrób zeby było znowu piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Jak mam to zrobić? :( wyobrazić sobie, że nie mam plam na ciele? :( Naprawdę płakać mi się chce jak sobie pomyślę co by było jakbym przyznała się o chorobie rodzinie, znajomym a przede wszystkim teściowej która zaraz wyrzuciłaby mnie z domu bo by się bała że "Zaraze" przyniosłam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
każdy zdrowy będzie patrzył z obrzydzeniem na człowieka chorego :( taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
No to wyzdrowiej,zmien kody w swoim sterowniku niech usunie chorobe:)zamiast biadolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Łatwo powiedzieć :) ja dzisiaj idąc do lekarza myślałam, że to jakieś zapalenie skóry, przepisze maść i na tym się skończy a jak się dowiedziałam, że to łuszczyca, którą ciężko jednak wyleczyć to wyszłam ze łzami w oczach :( Jak z tym żyć? jak kiedyś żyło się normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Oj tam łątwo powiedziec,wiem,ze to nie jest łątwe wymaga konsekwencji i systematycznej pracy nad soba ,ale czgo sie nie robi dla urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Ale co mam jeszcze robić oprócz stosowania maści? :( Co Ty robisz? i W ogóle czytasz moje wypowiedzi? :p zadałam Ci kilka pytań :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Przecież czytam każde wypowiedzi :) to na wrzucie posłucham ale jutro bo na oim stary laptopie nie działa głośnik :( ale to wszystko, tzn te wszystkie nagrania są z tym związane? Ja przepraszam, że taka niekumata jestem ale na takich linkach sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Tak tam na tym linku masz takie medytacje i hipnozy lecznicze,sa to rózne mysle ze najlepiej wybierac te które docieraja do nas najlepiej,ta pierwsza Louise jest bardzo dobra leczy cały organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Myślisz,że taka medytacja pomoże? Czy możesz napisać co stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Oczywiscie,ze pomoze sam sprawdziłem w wielu chorobach zapalenie oskrzeli czyraki,cysty i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
a mozesz sobie kupić jeszcze srebro koloidalne i tez sobie pomóc na zewnatrz jak i do wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
poczytam o tym i napiszę jutro. Dziękuję za wsparcie ;) Jutro się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszczyca
Ok spokojnej nocy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się załamię..........
Dziękuje i wzajemnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuszczyk
Witam jeżeli okazało by się, że łuszczyca przeniosła się na skórę głowy to mogę polecić bo dobrze działa clobex taki szampon dla osób z łuszczycą głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanister
Nie wiem jaką masz odmianę. Warto szybko reagować i wyleczyć ją sterydowo zanim się rozwinie (ja tak zrobiłem i nie męczę się teraz tak bardzo). Leczenie nie jest tanie ale szybkie i skuteczne, ja miałem łuszczycę na skórze głowy i zastosowałem szampon (clobex).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko444444
Hej. Też mam łuszczycę, ale na głowie. Nie przeszkadza mi to w życiu, gdyż nigdy nie miałam łuszczycy poza skórą głowy. Stosuję różnego rodzaju maści, zawsze pomaga prawie od razu, ale często wraca. Nie przejmuj się, jeśli ją wyleczysz (a możesz ją wyleczyć w ciągu kilku dni) może nie wracać nawet przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska z łuszczyca
Ja też mam łuszczycę, dowiedzialam sie jak mialam 8 lat. teraz mam 19 i powiem ci ze da sie z tym zyc. tego sie nigdy nie wyleczy, mozna wyleczyc tylko objawy. bo luszczyca to choroba dziedziczna. na szczescie nie ma sie jej caly czas tylko wyskakuja takie plamy na ciele. na nieszczescie nie mozna sie opalac jak sie ja ma poniewaz wyskakuja biale plamy na ciele (bielactwo, skutek luyszczycy), takze autorko nie zalamuj sie z luszczyca da sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×