Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba się załamię..........

Kuźwa mam łuszczycę! :((

Polecane posty

Gość troll789
Polecam na łuszczyce głowy szampon clobex, jeszcze miesiąc temu też byłem totalnie załamany ale teraz wszystko jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek_z_wrocka
Polecam do kąpieli sole Uriel. Zawierają minerały z Morza Martwego. Składniki zawarte w soli Morza Martwego mają bardzo korzystne działanie: brom niszczy drobnoustroje chorobotwórcze na skórze, reguluje rogowacenie skóry, co sprzyja jej odnowie; jod pomaga w procesie gojenia się ran, jego niedobór sprawia, że skóra staje się wysuszona i zaczyna się łuszczyć; potas reguluje gospodarkę wodną organizmu, pobudza przemianę materii w komórkach i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca; magnez przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia skóry i reguluje proces jej łuszczenia; sód i chlor regulują gospodarkę wodną organizmu, dbają o magazynowanie wody w komórkach, a także pobudzają krążenie krwi w skórze; fosfor odgrywa ważna rolę w tworzeniu tkanek kości i zębów, jest istotnym składnikiem błony komórkowej; siarka reguluje wilgotność skóry i działa antyseptycznie, jest niezbędna do tworzenia białek endogenicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemetis
Moim zdaniem i tak to co stosujesz powinnaś skonsultować z lekarzem. W niektórych przypadkach naprawdę ciężko się tego pozbyć. Z bezpiecznych kosmetyków leczniczych to Botani, ze skwalenem oliwnym, wyciągami z ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat i od 7 roku walcze z Luszczyca, czyli juz 20 lat! Nie pamietam juz nawet jak to bylo zyc bez niej :( latwo nie bylo i nie jest, ale Luszczyca to nie koniec swiata! Najwazniejsze ze nie jest smiertelna, ze mozna z nia zyc. I tak powinnas do tego podejsc! Zyjemy w takich czasach, ze jak ktos potrafi porzadnie o siebie zadbac to luszczyca nie musi byc tak uciazliwa. Sama przechodzilam rozne fazy wiec nie bede cie krytykowac. Wielu ludzi traktowalo mnie jak tredowata i to cholernie bolalo. Ja wiem ze to przez brak swiadomosci, ci ktorzy nigdy nie zetkneli sie z luszczyca, boja sie ze sie zaraza i tyle. Zdrowo sie odzywiaj, korzystaj ze slonca przez cale lato, solarium raz na jakis czas tez nie zaszkodzi. Uzywaj masci wedlug zalecen i utrzymuj skore nawilzona. Z Luszczyca naprawde mozna normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna.J.
Stosowałaś może na łuszczycę Sufrin? w sklepie zielarskim Pani mówiła, że Klientki chwalą sobie ten preparat właśnie na łuszczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigMen
Koniecznie próbuj siarę!:-D Moja żona łyka Sufrin i cieszy się "dobrym" wyglądem skóry - na basen już się nie krępuje chodzić a to wielki sukces i żywy dowód że ten preparat działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli 323849579385
WITAM SERDECZNIE , MAM DO ODSPRZEDANIA MAŚĆ PROTOPIC 0,1% 10G KUPIONĄ DZIŚ W APTECE , NOWA I NIEUŻYWANA . PROSZĘ O KONTAKT OSOBY ZAINTERESOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zdradze nazwe skutecznej masci chinskiej (podam adres pod ktorym można zamowić) .Podobno wystarczy nawet jedno opakowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna. J.
No kupiłam ta siarkę i łykam 8 tydzień. Big Men nie wiesz czy jest szansa by pozbyć się tego odbijania tuz po łyknięciu ? czy pozostaje tylko się przyzwyczaić? Dzięki za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigMen
Ponoć najlepiej zażywać Sufrin na czczo wówczas można zapanować nad specyficznym odbijaniem. Żoncia nie narzeka a ja w zasadzie to się też przyzwyczaiłem. Grunt , że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z ostatnimi teoriami łuszczyca jest często powikłana zarażeniem wirusem opryszczki, co wtórnie obniża poziom interferonu w organizmie i hamuje aktywność komórek T-suppressor. Te zmiany przynoszą konieczność dodania terapii korygującej zmiany w układzie obronnym do typowego leczenia antywirusowego. Badaniem objęto grupę chorych na łuszczycę, u których tradycyjne metody leczenia nie przynosiły rezultatu. Pierwsze rezultaty zaobserwowano po 2 tygodniach podawania Transfer Factor Plus w ilości 4 kapsułki dziennie. U siedmiu osób z 8 osobowej grupy badanych zauważono poprawę wyglądu skóry już po tak krótkim okresie. Tylko jeden pacjent chorujący od wielu lat, z wyraźnymi oznakami zapalenia stawów wymagał przedłużenia stosowania Transfer Factor Plus o następne 2 tygodnie do uzyskania pierwszych rezultatatów. Badanie rozszerzono na grupę następnych 9 chorych, w wieku 18-38 lat, z różnym okresem trwania choroby. Większość przyjmowała wcześniej typowe leczenie farmakologiczne, antywirusowe (acyclovir) i środki immunomodulujące z efektem miernego przedłużenia remisji. Transfer Factor Plus podawany był w ilości 4 kapsułki dziennie, u pacjentów łuszczycowych dotkniętych nawrotem wirusa opryszczki narządów rodnych, jako jedyna terapia i efekt terapeutyczny oceniano na podstawie długości remisji i zaawansowania kolejnych ataków choroby. Siedmiu spośród 9 chorych nie miało nawrotów choroby. Dwóch pacjentów miało nawrót opryszczki w 2 i 4 tygodniu terapii Transfer Factor Plus, ale o małym nasileniu i ze znacznie mniejszymi objawami bólowymi. W ciągu następnych 6 tygodni zaobserwowano remisję. U osób dotkniętych łuszczycowym zapaleniem stawów również zaobserwowano złagodzenie objawów. Konkluzja: Transfer Factor Plus w sposób widoczny pomaga pacjentom łuszczycowym i zarażonym wirusem opryszczki. więcej na: http://www.facebook.com/TransferFactorInfoPl dzisiaj 17:32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
przeciez glowa to "najlepsze" miejsce na luszczyce :D rece, lokcie..taego nie zakryjesz chyba ze ubraniami ;) a naglowie masz wlosy caly rok, i to dlugie jesli jestes kobieta ;) mocny lupiez moze sie zdazyc kazdemu...zreszta mozna to zmniejszac lekami, serio to jest zaden problem w porownaniu do hiva, albo raka na przyklad ;) o ile to nie jest super widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirudoterapeutka
Witam.Rodzina męza (ojciec i brat) mają łuszczycę.Moje dziecko prawdopodobnie też:( .Byliśmy u dermatologa 3 lata temu z plamką w pepku(jedna) było podejrzenie ,ze to łuszczyca..przepisane mascie pomogły.Syn w następnych latach(głownie zimą-wiosną) miał na głowie pojedyńcze wypełnione woda krosteczki.Nakładałam szampon przeciwłopieżowy pod worek na godzinę.Takie 3 seanse z przerwami 4 dniowymi,likwidowały te krostki.Dzisiaj ponownie owa plamka w pepku..wypływa nieco na bok pępka.Sucha czerwona ale nie swędzi.W przeciagu tych 3 lat to 3 raz jak się pojawiła.Gdy posmaruje na noc..rano jest blada wyglada jakby miała zniknąć-na wieczór kiedy smaruje znowu jest wyrażnego koloru...Teraz chciałabym zareklamować maść którą bardzo polecał lekarz prowadzący kurs.Pokazywał tez dowody działania tej maści a mianowicie jest to maść ze śluzu ślimaka śluzu ślimaka Chilijskiego BABA DE CARACOL,jest taki z aloesem i bez.Ja mam ten bez aloesu...Pieknie pachnie ,super sie wchłania ..stosuje ten krem u syna a plamke najpierw posmarowałam maścią HASCERAL..to swietna maść mocznikowa.Myślę ,ze ją znacie.Pięknie zmiękcza skórę.Wpływa na rozmiękczenie nadmiernie zrogowaciałych warstw naskórka, a także odnawia płaszcz ochronny skóry, co w znacznym stopniu ogranicza zwrotną utratę wody przez powłoki skórne. Kwas salicylowy wywołuje złuszczenie naskórka. Redukuje przyleganie komórek przez rozpuszczenie substancji międzykomórkowej oraz na zmniejszenie pH warstwy rogowej, co sprzyja nawodnieniu i zmiękczeniu naskórka. Kwas salicylowy i mocznik poprzez zmianę pH na powierzchni skóry działają przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.Kosztuje w granicach 17zł.Pozdrawiam i oby Nowy Rok był dla wszystkich łaskawy...czas wynajdzie skuteczny lek to juz sie dzieje...leki biologiczne już się narodziły..raczkują ale nadejdzie wierzę taki czas ,ze nigdy nie ujrzymy zmian na skórze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirudoterapeutka
BABA DE CARACOL- Jednak ten z aloesem .Dziewczyna miała 80% zmian na ciele..wyladowała oczywiście w szpitalu.Smarowana była tylko tą maścią.Krem 100grCrema Facial Baba De Caracol con Aloe Silnie nawilza, wygładza skore, redukuje blizny i odnawia uszkodzone tkanki skorne, stymuluje regeneracje skory. Usuwa wagry i pryszcze, pomaga zwalczac ogniska zapalne w skorze, poprawia jej jedrnosc i elastycznosc. Przeciwbakteryjny. Stymuluje skore do produkcji kolagenu. Działa nawilzajaco i łagodzaco na cere. Zawarty w kremie ekstrat z aloesu posiada wiele własciwosci leczniczych: bakteriostatycznych, przeciwzapalnych, oczyszczajacych oraz chroniacych skore przed infekcjami grzybiczymi. Krem przeznaczony do wszystkich rodzajow skory. Odzywczy krem do twarzy z wyciagiem ze slimaka i aloesem skutecznie chroni skore przed działaniem promieni słonecznych, dzieki filtrowi nr 15 promieni UV. Odzywcza i regeneracyjna formuła opiera sie o elastyne, mocznik, allantoine, kolagen, witaminy A i E, aloes, co powstrzymuje procesy degradacji skory i działa regenerujaco. Stosowany w redukcji blizn, przebarwien. Producent: Halka Industrial Model produktu: BDC003.Gdyby ktoś był zainteresowany.Cena w granicach 60 zł ale jest bardzo wydajny...coś jak wazelina(nie taki twardy bardziej galaretowaty) ale bez tego tłustego efektu.Lekarz bardzo go chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiszampon
ja mam od 2 lat zdiagnozowana luszczyce skowy glowy - na szczescie bardzo delkatna tzn najbardziej mnie swedzi i luszczy sie skora nad lewym uchem i troche mam na czubku glowy..... mam masci stosuje je naprzemiennie, oraz taki plyn do mycia glowy robiony ....czy mozecie mi polecic jakis dobry szampon do wlosow bez recepty-taki ktory by nie smierdzial- a raczej aby wlosy po umyciu NIM nie smierdzialy! z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek12
Cześć, miło mi poinformować, że uruchomiliśmy serwis http://www.bliscyzdrowiu.pl Serwis będzie w szczególności rozwijany pod kątem łuszczycy. Chcemy zaprosić Cię do serwisu. Serwis nie ma jeszcze wszystkich funkcji ale już teraz oferujemy dużo więcej niż typowe forum. W serwisie można prowadzić własny profil zapisywać stosowane metody leczenia i oceniać w dzienniczku stan zdrowia w zasadzie można to nazwać rozbudowanym dzienniczkiem zdrowia. Można też dowiedzieć się na co chorują inni, co stosują, co im pomaga i jak oceniają poszczególne metody leczenia, nie tylko w łuszczycy. Planujemy dodać różne inne funkcje ułatwiające Ci kontrolowanie choroby (dzienniczek BSA, DLQI, i inne). Możliwe będzie drukowanie zebranych informacji i przedstawienie ich lekarzowi na wizycie co często stanowi nieocenioną pomoc przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia. Celem serwisu nie jest wyłącznie umożliwienie wymiany doświadczeń i prowadzenie dzienniczków. Jesteśmy też organizacją badawczo-rozwojową.Na podstawie wpisywanych danych będziemy poszukiwać najskuteczniejszych metod leczenia. Zamierzamy współpracować z instytutami badawczymi, ośrodkami naukowymi, organizacjami pacjentów i firmami farmaceutycznymi w celu przyśpieszenia prac nad skutecznymi i bezpiecznymi lekami. Mam nadzieję, że zostaniesz stałym, zadowolonym użytkownikiem naszego serwisu i będziesz go polecać innym. Tak to sobie wymyśliliśmy : ) Zachęcamy Cię do regularnego aktualizowania profilu i udzielania się w grupach wsparcia. Chętnie wysłuchamy Twojej opinii o tym co możemy poprawić, dodać lub rozwinąć. Zapraszamy : ) http://www.bliscyzdrowiu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posion Curare
a mi cylkicznie co 2 tyg wszystko znika na pare dni i znowu wraca. Mam malo zmian- lokcie, teraz zagojone i troche na kolanie... juz 1,5 wiem ze to luszczyca, wykupilam jakas masc, ale ja odstawilam i niczym ponad rok nie smaruje.... fajnie mi wszystko zniklo na Cyprze, chyba zasluga morskiej wody....aha, i zniknelo mi jak stosowalam jakis antybiotyk na angine i Nimesil- nie wiem czy dobrze wpisalam nazwe, lek przeciwbolowy i przeciwzapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasion, zachęcam Cię do odwiedzenia naszego serwisu. Twoje doświadczenie może się przydać. Właśnie takich informacji szukamy o jakich piszesz. Jeżeli ktoś inny stosując antybiotyk i nimesil zarejestruje, że objawy zniknęły to może się okazać, że to nie był przypadek. Zachecam do dzarejestrowania się i odnotowania tego przypadku. pozdrawiam Bliscy Zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatamigonnado
slyszlama ze jest jakis nowy lek na luszczyce i bedzie w 100 % refundwany, dowiedz sie w aptece albo u lekarza. britney spears tez ma luszczyce jesli cie to pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EAV
Polecam badanie (metoda EAV) pozwalające zdiagnozować przyczyny łuszczycy, oraz terapię usuwania takich przyczyn w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Krakowie więcej inf na www.mcpz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomocnaDłońEla
Musisz koniecznie wypróbować Revitol Dermasis z http://jakleczyCluszczyce.pl Jeżeli ten krem Ci nie pomoże, to koniecznie udaj się do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiazKrk
Może ktoś z was skorzystałby z pomocy gabinetów trychologicznych? Moim zdaniem to bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemami skóry głowy. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ .Ich kuracja naprawdę skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Witam wszystkich łuszczyków. Lecze się z jednej kropki na łokciu 4 lata. Dwa miesiące temu wstałam rano poszłam do łazienki i nie mogłam uwierzyć własnym oczom:( Wysypało mnie od stóp do głowy :( na głowie jest najgorzej sama skorupa, ból i koszmar zaczyna mi wychodzić na czoło .Stosowałam już wszystko i nic zero z każdym dniem nowe kropki malutkie kropeczki i z każdym dniem się powiekszaja :((( Ta choroba odebrala mi chęć zycia :((( Ludzie ode mnie w sklepie się odsuwają .Dzis dostałam skierowanie do szpitala od swojego dermatologa bo już nie może mi pomoc :(((( Pozdrawiam wszystkich cierpiących na ta straszna obrzydliwa chorobę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepla88
Używałam już dwa razy szamponu clobex i jestem bardzo zadowolona. Trzeba go koniecznie stosować pod nadzorem lekarza ale świetnie poradził sobie z moim łuszczeniem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jak długo znika po nim łuska? Szybko się odnawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiel90
ja po jednym użyciu clobexu miałem spokój na parę miesięcy, to dobry wynik według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×