Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba się załamię..........

Kuźwa mam łuszczycę! :((

Polecane posty

Gość gość
Ja używam już tej manuki innych preparatów się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimpoo33
Spróbuj Clobex. Bardzo szybko działa bo w miesiąc stosowania już widać efekty. Bardzo bardzo polecam. Pozdrawiam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam jakieś zaawansowanej spróbuje tej Manuki, środki naturalne mnie przekonują najbardziej. Kosmetyki staram się mieć jak najbardziej naturalne (często też robię sama), z jedzeniem mam podobne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre podejście w sumie. Od niepamiętnych czasów stosowało się środki naturalne do zwalczania różnych chorób czy objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikronSo29
Zgadzam się z przedmówcami. Clobex na prawdę daje radę. Poradzi sobie nawet z bardzo zaawansowaną postacią łuszczycy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznam dziewczynę z łuszczycą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła trochę Manuka Extra. Kupiłem niedawno i zacząłem stosować jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam dużo informacji o boraksie też tam było o skutecznym leczeniu łuszczycy. Poszukajcie info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli chodzi o Boraks, to mówimy tutaj o jakiś domowych sposobach czy bardziej profesjonalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś coś o tym boraksie czytałam ale chyba nie odważyłabym się go użyć. Jenak wole jakieś naturalne preparaty. Te na bazie miodu manuka są całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklaWON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o mowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o tej manuce że to bardzo stara metoda walki ze zmianami skórnymi. Może warto się tym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskom99
zmagam sie z luszczyca od dziecka,jest to bardzo uciazliwa choroba.najgorsze,ze to tylko mozna podleczyc...bralam juz rozne masci,plyny i to tylko zlagodzilo. zwieksza nam sie pod wplywem stresu,mam ja wszedzie,ale coz trzeba jakos z tym zyc.nawilzajcie dobrze cialo i swoj organizm.tylko to nam pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajnie napisana strona. Ciekawe czy to naprawdę takie skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta manuka zadziała na trądzik i pryszcze? Mam z tym spory problem i myślałem o jakimś takim produkcie, bo zwykle środki na mnie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze że nie wiem czy działa na trądzik ale trądzik nie jest łuszczycą. Tutaj raczej nie trzeba specjalistycznych leków na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie standardowe preparaty na trądzik nie, działają dlatego myślę o czymś takim jak ta Manuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość 2016.06.24 Trądzik zwalczysz jedynie regulując wydzielane sebum przez gruczoły na skórze. Taki efekt uzyskasz dzięki połączeniu cynku i krzemu, które znajdziesz w preparacie Beta-Skin Acne Care Cream. Preparat wspomoże skórę w walce z istniejącymi zmianami, zmniejszy zaczerwienienia i podrażnienia. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś takich zabiegów w kabinie, która emituje światło UVA i UVB 311 nm? Jest to perfekcyjna długość światła, wyróżniająca się największą skutecznością w leczeniu łuszczycy, bielactwa, jak również innego rodzaju schorzeń czy zapaleń skóry. Polecam te zabiegi, można je zrobić w klinice Krajewski na Bukowińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możesz napisać coś więcej o tej klinice? Czy przed tym zabiegiem miałaś jakieś konsultacje lekarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trądzik, łuszczycę i w ogóle suchą skórę bardzo podobno pomaga suplement diety - neoglandyna. Wystarczy zażywać ją codziennie kilka razy i po tygodniu efekt jest już widoczny. Moja siostra ją bierze i mówi, że ma mniej wyprysków, a skóra i skóra lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łuszczycę polecam preparat Laminine. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaku: laminina1960@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupić ta Neoglandyne? A aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat się nie kończy. Nie martw się. Mój brat też ma i jak będziesz odpowiednio nawilżała skórę i stosowała się do sugestii dermatologa to nie będzie to dla Ciebie jakiś problem. Mój brat używał na łokcie odzywki nawilżające Yves Roche. Jego koleżanka, która miała problem z łuszczycą skóry głowy (a to poważniejszy problem) stosowała poza lekami jeszcze odżywkę nawilżającą polskiej firmy BIONIGREE. Są sposoby, trzeba tylko chcieć :) Powodzenia i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×