Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba się załamię..........

Kuźwa mam łuszczycę! :((

Polecane posty

Gość bebenkowy
Ale chyba nie po jednym myciu głowy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM JA MAM 14 LAT CHORUJE NA ŁUSZCZYCE NO 14 LAT OD NIE MOWLAKA I Z TYM ZYJE JZDZE DO SZPITALA I SIE DOBRZE CZYMAM WAM TEZ TO ERAZDZE DAMY RRAZEM RADE MUSIMY SIE RAZEM CZYNMMAC WIEM CO TO ZNACZY MNIEC TAKĄ CHOROBE SPŁYUCZUJE TYM CO DOPIERO TERAZ DOSTALI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam łuszczycę od 13 lat a mam teraz 29 ..... moja obecna partnerka nie widzi u mnie w ogóle tej choroby za co bardzo jej jestem wdzięczny bo faktycznie ciężko znaleźć kogoś kto to akceptuje ....ale jak kogoś się bardzo kocha to nie powinno to przeszkadzać ..... ale jeśli któregoś dnia powie mi ......brzydzę się już tą twoją chorobą i nie chcę cię już .......to będzie świadczyć o tym że nie zasługiwała na mnie a ja popadnę w depresję :( póki co kocham ją bardzo za to że potrafiła pogodzić się z moją chorobą i bardzo mnie wspiera :) dlatego ci którzy tutaj piszą że nikogo sobie nie znajdą bo mają łuszczycę są w błędzie ......każdy z nas chorujący na to paskudztwo zasługuje na miłość ........ nie jesteśmy inni tylko dlatego że to mamy ..... tego jacy jesteśmy w środku jakie mamy serduszka nie zmieni łuszczyca ......a tylko wnętrze się liczy ......a ci którzy nas zaakceptują i pokochają to są ludzie którzy faktycznie zasługują na naszą miłość .......bo nie ważne to na co chorujemy i jak wyglądamy ...liczy się wnętrze ......a może właśnie my ...chorujący na łuszczycę jesteśmy wyjątkowi ........i właśnie my zasługujemy na ogromną troskę i miłość ponad wszystko .......życzę każdemu żeby znalazł partnera czy partnerkę któremu nigdy to nie będzie przeszkadzać ......bo pokocha nas za to jacy jesteśmy .....a nie za to co nas szpeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukombos2
Na łuszczycę głowy polecam Clobex silny, sprawdzony, dobry lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łuszczycy mogą pomóc zabiegi karboksyterapii. Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o prawda... to tylko reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdźcie przyczynę, a pozbędziecie się łuszczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luszczyca to choroba genetyczna, ot i przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby ze zdiagnozowaną łuszczycą mogą skorzystać w przychodniach Synexus z darmowych konsultacji lekarskich ze specjalistą dermatologiem, bezpłatnej densytometrii oraz wykonać pakiet badań laboratoryjnych za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to jest tak to jest,a wszystko masz w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łuszczyca to nie wyrok śmierci. Fakt nie da się tej choroby wyleczyc całkowicie, ale podleczyc ją można. Czasami na miesiąc, dwa, a nawet na kilka lat. Lekarze często przepisują maści na sterydach, które pomagają na krótki czas i najlepiej ich unikac. Dobre są domowe sposoby takie jak np. kąpiele w soli bocheńskiej. Po każdej kąpieli należy porządnie natłuścic zmiany chorobowe najlepiej robioną maścią na bazie mocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareczka34
Ja leczę się czasami szamponem clobex i nie uważam, ze ma jakieś negatywne działanie wręcz przeciwnie dobrze radzi sobie z objawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srobex, spamerskie g00wno ty jedno! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajna81
Idę do lekarza i właśnie myślałam o wypróbowaniu clobexu zastanawiam się cz warto i czy bezpiecznie ale czytam opinie w internecie i chyba się w końcu zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci lekarz nie dał, żebyś mogła iść na wesele? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmea001
No ja mam właśnię tę odmianę łuszczycy, którą się objawia łuską na skórze głowy. Robię mnóstwo rzeczy związanych ze zdrowym odżywianiem, odstresowaniem ale mam też pod ręką clobex - szampon w razie gdyby mi objawy się zintensyfikowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontralala
Clobex - dobry szampon polecam bo bardzo warto, szybko leczy objawy łuszczycy na głowie, koniecznie trzeba porozmawiać z lekarzem przed kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z luszczyca maja sklpnnosci do depresji i tego typu zachowan, musicie znalezc sobie jakas forme relaksu ale taka porzafna np joge regularnie iprawiac, zobaczycie ze to wam zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgradek
Clobex to świetny lek bo pomaga chorym na ta chorobę a tobie się to widać kompletnie nie podoba! :((( Tacy zawsze sie trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!!!!! Tu jeszcze nie śpiewałam! Clobex, la-la-la! Clobex, la-la-la! Dniem i nocą, już się rączki pocą, la-la-la! Spamki wypisuję, duże czeki otrzymuję, la-la-la-la-LAAAAAA!!! Tekst: Clobex. Muzyka: Clobex. Sponsor: Clobex. Wykonanie: usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessaoallo99
Korzystam z kilku sposobów na ograniczenie objawów ale jak chce mieć szybkie efekty to używam właśnie clobexu jeszcze się na tym nie przejechałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spróbować preparat Manuka Extra na zmiany skórne. Ja co prawda nie miałam jakiś wielkich zmian skórnych ale mi świetnie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richardziao
Miałam potworną łuskę na głowie, zadziałałam poszłam do lekarza i udało się dostałam clobex i po miesiącu spokój. Konieczny jest nadzór lekarza bo to bardzo silny lek ale bardzo dzybko i skutecznie rozprawił się z moim bałaganem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!! Przestań spamować tym GÓÓÓOWNEXEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×