Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

bardzo blisko.. czesto w kaloszu bywam i pewnie bywac bede... swiat jest maly.. to witaj rowiesniczko i prawie sasiadko ;p czym sie zajmujesz? ja studiuje na 5 roku pedagogike, i pracuje w p-lu, staralismy sie 2 cykl i czuje ze jutro bedzie @ ale plakac nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie robie kurs na przedstawiciela handlowego+prawko. Też chciałabym iść na pedagogike i miałam staż w przedszkolu i bardzo mi sie tam podoba :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dostalam okres... dziwnie sie czuje.. bo nic nie czuje... ani ulgi ani smutku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Hej! Jak tam mija poranek? Świergotku, ja czułam się podobnie zaraz po tym jak dostałam okres, później żal a później ulgę i zaczęliśmy się nadal starac. Wczoraj robiłam koleżance pazurki i tak sobie plotkowałyśmy. opowiadałam się ze się staramy ale na razie nic, a ona na to żebym się uspokoiła i cieszyła tym czasem oczekiwania, cieszyła z sexu, bo on już nigdy nie będzie taki sam, ani w czasie ciąży ani po...bo wszystko się zmieni. I w sumie miał rację :) A u Was kochane co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) swiergotku hm przykro mi,przynajmniej niedługo zaczniecie od nowa. a na tym moim teście jest meeega blada druga kreska,nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
monia, najlepiej powtórz test za parę dni, albo zrób sobie bete. Zwykle blada kreseczka oznacza ciąze( ale nie koniecznie!!!! ) a jest blada bo jeszcze masz małe stężenie i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. monia, tak jak lena napisała nawet blada kreska potwierdza ciążę, a na początku może być blada ze względu na małe stęrzenie hormonu. Najlepiej zrób betę- dużo bardziej wiarygodna. Lena- wszyscy mówią, że najlepiej się nie stresować i cieszyć seksem to wtedy dzidziuś ma większe czanse. No, ale to się tyczy osób, które nie mają problemów z poczęciem i którym łatwo poszło:) Ja dzisiaj do gina, zobaczymy co powie na wyniki hormonów, chociaż wydaje mi się, że ten cykl mógł być bezowulacyjny:( No, ale zobaczymy. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. okres jest a uczucia dziwne. chyba troszke poczulam zawod.. przeciez tyyle bylo seksu... ale tez ulge ze nie musze isc do dyry mowic ze jestem w ciazy. wiec my postanowilismy na chwile obecna sie wstrzymac ze staraniami.. dalismy sobie szanse - 2 cykle intensywnych prob. i nic. i widac tak mialo byc. chyba nie na nas czas jeszcze.. wciaz mamy wiele spraw do uporzadkowania przed przyjsciem na swiat malenstwa. przede wszystkim stabilizacja. i teraz mozemy sie tym zajac bez wyrzutow sumienia ze nie probowalismy.. lenka z tym seksem to masz w sumie racje.. nie myslalam o tym w ten sposob. seks juz nigdy potem taki nie bedzie.. musimy zaczac eksperymetowac troszku ;P moniaa ja mysle ze to ciaza.. czytalm ulotke od testu i tam jest ze slaba kreska swiaddczy o jeszcze niskim poziomie hcg w moczu, co dobe sie podwaja wiec sprobuj jutro wanna be daj znac co u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny,jutro rano zrobie test i zobaczymy co wyniknie :) Wanna be jak po lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki,wiecie co ujrzałam dziś na teście 2 kreseczki.... normalnie deja vu/chyba dobrze napisałam?/ bo w tamtym roku też 18 ujrzałam dwie krechy na teście... trzymajcie kciuki żeby było dobrze... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
GRATULACJE! Moni bardzo się cieszę, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
No to zaczęło się od miłych informacji, monia w ciąży:) A jak tam reszta mamusiek? Ja nadal czekam na owulacje, a mam wrażenie jakbym miała dostać okres...przedwczoraj zaczęły mnie boleć piersi tak strasznie jak zdjęłam biustonosz,że aż musiałam usiąść, myślałam że się popłacze, wczoraj to samo, ale troszke mniej bolały i nadal bolą....zwykle bolą tylko przed okresem, a według poprzedniej miesiączki okres powinnam dostać 30/31 maj. Możliwe żebym nie miała owulacji w tym miesiącu....albo że okres dostanę teraz? Bo gdyby kierować się tą poprzednia poprzednią miesiączka nim zaczął się spóźniać to powinnam dostać wczoraj...SKOMPLIKOWANE!!!!! Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
A gdzie Zuzia ??????? Zuziula, byłaś u lekarza??? na becie????Coś iadomo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Po wizycie u gina. Hormonki na szczęście ok, ale owulki jeszcze nie było. Pęcherzyk dopiero rośnie, a myslałam że już dawno pękł, a tu niespodzianka-tak niestety bywa przy nieregularnych cyklach. niestety zapomniałam zapytać jak szybko powinien rosnąć, więc w sumie nie wiem kiedy się tej owulki spodziewać:( Lena- może miałaś cykl bezowulacyjny- każdej zdrowej kobiecie się zdarza raz lub dwa razy do roku i nie ma w tym nic złego, albo może zbliża się owulka, bo też można mieć objaw bolących piersi, chociaż nie wiem czy tak silny. My nadal będziemy probować, chociaż tak w ciemno, bo tak jak napisałam nie wiem kiedy owulacja będzie. Zuza- jak u Ciebie? Zniecierpliwością czekamy na jakąś wiadomość. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa super!! ty szczesciaro. swietnie bardzo sie ciesze :) ciekawe ktory to tydzien.. bedzie dobrze, trzymam kciuki a madzie to tu jeszcze sa? jak sie czujecie nasze ciezaroweczki?? wanna be.. czyli wszystko przed wami, owulacja dopiero bedzie wiec dzialajcie :) lena- troszke sie pogubilam.. nie za bardzo wiem co ci napisac :) nic tylko seks ;p zuza where are you? co z twoimi objawami i skapym okresikiem?? cos sie wyjasnilo? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanna be zrobiłam,pisze ciut wyżej ;) w sobote do gina,boje sie co powie : / mam nadzieje,że wszystko ok dzięki dziewczyny za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam monia nie doczytałam. Na pewno będzie wszystko dobrze. Uważaj na siebie i odpoczywaj:) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
hej! co tu tak pusto i cicho? No dziewczynki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
cześć dziewczyny dawno nie pisałam , bo nie miałam kompletnie czasu . testu do dnia dzisiejszego nie robiłam - równiez z braku czasu , nawet nie mogłam zalecieć do apteki jeszcze 2 dni temu miałam regularnie jak co dzien lekkie uczucie mdłosci ok. 8 rano ale teraz juz nie, myslę ze nie ejstem w ciazy, z moich obserwacji wynika, iż rozpoczął sie kolejny cykl, i teraz mam wiecej sluzu ale narazie wyglada na niepłodny , mój mąż miał przyjechac w czerwcu w połowie , a jednak bedzie w domu za tydzien tylko, ze wtedy wg obliczen mych, bede już 1 dzien o owulacji , czy są jakies szanse ze mozna zajsc ??????? nie wiem ??????? pewnie z tęsknoty to i tak z łóżka nie wyjdziemy, ale mąż zrobił mi niespodzianke i zamówił na tydzien hotel nad morzem mam nadzieje ze bedzie super nawet pracowac mi sie juz nie chce mysle tylko o wyjezdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, też miałam dużo na głowie i brak czasu żeby tu zajrzeć. zuzia- gdzieś czytałam, że można zajść do 24 h po owulacji. także trzymam kciuki. u mnie dziwnie- od paru dni pobolewają mnie jajniki (że niby zbliża się owu) ale śluzu płodnego brak. w niedzielę powinnam mieć owu ale nie wiem, czy w tym cyklu cokolwiek z tego wyjdzie, przy tak marnym śluzie:( miłego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zuza tak jak Karolina napisała w ciążę można zajść do 24 h po owulacji, bo jajeczko jest gotowe od 6 do 24 godzin, poza tym może owulka poczeka i się przesunie o jeden dzień:) w każdym razie pracujcie nad tym:) powodzonka Karolina, często jest tak, że śluz nie musi być widoczny na zewnątrz. Może być płodny tylko w środku-dobrze jest wtedy badać szyjkę macicy:) Mi się wydaje,że moja owulka była i staranka też, ale nie chcę się nastawiać, żeby się znowu nie rozczarować, więc staram się jak najmmniej o tym myśleć i normalnie funkcjonować.U mnie kolejna koleżanka jest w ciąży, tym razem z drugim dzieckiem. Mówi, że jak tylko pomysleli o dziecku to od razu się udalo tak jak za pierwszym razem. Takim to dobrze, co? Pozdrowionka dziewczyny i milego weekendu wszystkim. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki jestem tu nowa osoba i tez staram sie o pierwsze dziecko. Powiem ze jestem tydzien po owulacji a wczoraj tak mnie zaczal bolec brzuch z prawej strony musialam sie polozyc skulona aby przestal bolec dzis juz jest dobrze juz nie boli tak mocno czuje tylko delikatny bol podbrzusza prawie nie odczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki jestem tu nowa osoba i tez staram sie o pierwsze dziecko. Powiem ze jestem tydzien po owulacji a wczoraj tak mnie zaczal bolec brzuch z prawej strony musialam sie polozyc skulona aby przestal bolec dzis juz jest dobrze juz nie boli tak mocno czuje tylko delikatny bol podbrzusza prawie nie odczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zuza-czekamy na jakieś info:) Iwoncia27 witamy. Tydzień po owulacji to jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy, z tego co mi wiadomo,chociaż zdarzają się kobiety, które po prostu czują, że są już w ciąży. Poczekaj jeszcze tydzien i zrób teścik-wszystko się okaże. Oczywiście trzymamy kciuki. Ja też chyba jestem po owulacji-skok temperatury był 5 dni temu. Poczekamy, zobaczymy. Pozdrowionka dla wszystkich i dajcie znać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę. ja za dwa tygodnie mam planowany dzień okresu, czyli jeszcze sporo czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja jakoś ponad tydzień obstawiam, więc będziemy czekac razem:)Mam nadzieję, że się nie doczekamy, ale trzeba cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... ja tez zapracowana.. mialam zjazd teraz i zaliczenia.. poszlo ok ale mialam kilka nieprzyjemnych sytuacji.. szkoda gadac z mezem super.. wczoraj mielismy cudowny seks ja jednak w ostatniej chwili przypomnialam mu o prezerwatywie.. na chwile obecna, nie bedziemy sie starac o dziecko.. zuza zazdroszcze wyjazdu.. super :) bedzie dobrze :) na takich mini wakacjach bedzie luzna atmosfera :) karolina uszy do gory i czerpcie radosc a siebie a sluz sie pojawi w sekunde :) witam iwonke :) powodzenia :) mas dzis imieniny? wanna be tzrymam kciuki za brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×