Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pechowa_szczęściara1989

ktora zaszła w ciaze bez CUDACZENIA?

Polecane posty

wszedzie czytam ze tego nie wolno, tamtego nie wolno, ze lepiej nie pic kawy, coli, lykac takie i inne witaminy, w takiej pozycji sie kochac, ze robie testy owu i TO TEN dzien itp. kto zaszedl w ciaze bez tego cyrku ? :D bo obecnie uwazam ze zajscie w ciaze to jak wygrana w toto lotka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam bez cyrku i
przygotowan. Raz dwa i juz bylo. mam 32 lata, partner 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję przeczytać
niestety, takie czasy, że wiele par ma problemy z poczęciem dziecka... branie witamin wg Ciebie jest cudaczeniem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtx
ja teżź, w dodatku o tym nie wiedziałam i popiłam alkoholu na kilku imprezach i miałam rtg zęba robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Ja dwa razy zaszłam bez specjalnych przygotowań i "cudaczenia" Jedynie obowiązkowym obowiązkiem bez którego nie dalibyśmy rady był seksik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc z nas, ale dlatego
ze tylko ten niewielki odsetek ktory cuduje siedzi najczesciej przed kompem i o tym pisze, to czlowiek ma wrazenie, ze wszyscy maja problem. na szczescie w niezaleznych ankietach wychodzi jednak co innego. po prostu wiekszosc ludzi nie pisze o plodnosci na forach bo nie czuje takiej potrzeby. to nudne. sa ciekawsze rzeczy do robienia w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkamama
Ja! chorowałam, długo nie uprawiałam seksu z meżem, a raz ot tak nam się zachciało, po wielu tygodniach przerwy. a dwa tyg póxniej spoźnił się okres, zrobiłam test i była ciąża. bez żadnych ceregieli.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam dwa razy za 1. razem, więc nawet nie zdążyłam zaczać cudaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cudaczenie" nie mialam na mysli tylko witamin, ja rozumiem ze kwas foliowy i podstawowe witaminy warto lykac, ale nie co inna tabletka na co innego... itp. ja sie staram pierwszy miesiac, nie wiem co z tego bedzie, ale dookola czytam rozne rzeczy i mysle ze nie bedzie latwo, a najgorsza jest wlasnie ta blokada psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtx
wcale się nie cieszę, wręcz martwie, al eco mam zrobić? czasu nie cofnę, ciąży nie planowałam i wręcz wydawała mi się niemożlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak beidzesz miala problem
z zajsciem w ciaze to tez bedizesz "cudaczyc". Ja wpierwsza ciaze zaszlam bez niczego,, niestety ja stracilam. Poszlam do lekrza przepisal mi witaminy z kwasem foliowym i leki na rozrzedzenie krwi zeby umlatwic zagniezdzenie. ZAszlam w ciaze bez probeleu, usg co 2 tygondie. Coreczka ma juz poltora roku. Teraz ejstem w kolejnej ciazy, zaszalm spontanicznie i ciaza rozwija sie siwetnie. ALMe rozumeim kobiety, kotre maja problemy i straja sie za wszelka cene zajsc w ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cldhfwiehfowei
a ja "cudowała" brałam kwas foliowy parę miesięcy przed zajściem w ciążę, zrobiłam przed... wszystkie badania, by spr. czy jestem zdrowa, nie jadłam zakazanych w ciąży rzeczy, badałam się regularnie, czytałam dziecku jak było jeszcze w brzuchu... itp. i jestem z tego dumna, bo gdybym nawet urodziła chore dziecko, to nie miałam bym sobie nic do zarzucenia, wiedziałabym że zrobiłam wszystko by uchronić dziecko od wad i chorób. na szczeście mam zdrowe maleństwo i nie muszę o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja rowniez zaszłam w ciaze bez zadnego "cudaczenia" i to jeszcze za pierwszym razem:) postanowilismy miec dziecko i udało sie odrazu, teraz jestem w 15tygodniu i ciaza rozwija sie prawidlowo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lokamama
do lokamama, ale Ty się nie strałaś o dziecko tylko się przytrafiło? więc o jakim ewentualnym cudaczeniu u Ciebie mowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lokamama
przepraszam - do lolkamama miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trurururu
Ja zaszłam w ciążę, bez cudaczenia, bo była to wpadka :P szczęśliwa wpadka :P W ciąży brałam tylko witaminy Feminatal, od czasu do czasu piłam kawę rozpuszczalną, lampkę wina, piwko z soczkiem :) Nie miałam żadnych problemów typu: leki na podtrzymanie, przedwczesne skurcze, wymioty czy inne dolegliwości ciążowe. Przez całą ciążę biegałam na zakupy i do koleżanek :P nawet porodu nie pamiętam....bo trwał 40 minut - od pierwszych skurczy do urodzenia :P lekarka się śmiała ze takie dziewczyny jak ja które tak przeszły ciążę i poród mega szybki już się nie zdarzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie troche glupie
bo wiekszosc kobiet zachodzi w ciaze bez 'cudaczenia'. A wiekszosc z tych co cudacza jak zaczynaly sie starac to mialy nadzieje ze nie beda musialy 'cudaczyc' Uwierz mi ze ja przez pierwszych 8 miesiecy nic specjalnego nie robilam, po prostu mialam nadzieje ze zajde w ciaze. Potem zaczelam 'cudaczyc' co jest najbardziej naturalna reakcja na brak ciazy. I z tym 'cudaczeniem' musialam czekac jeszcze na ciaze prawie rok. Zycze ci zebys nie musiala 'cudaczyc' bo wbrew pozorom to 'cudaczenie' to bardzo obciazajaca psychicznie, stresujaca i dolujaca zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za pierwszym razem
zaszlam bez takiego cudaczenia, w pierwszym cyklu. Niestety poronilam. Po roku udalo mi sie znowu zajsc w ciaze, teraz to bylo i jest cudaczenie na calej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja. Udało nam się za pierwszym razem, bez wielkich starań a tym bardziej bez (jak to nazywasz) "cudaczenia". :) Co do witamin.. Wiele kobiet zapomina, że te wszystkie witaminowe preparaty to SUPLEMENTY a suplementacja powinna trwać 2-3 miesiące, nie dłużej (chyba, że mówimy o szczególnych uzasadnionych wypadkach np. ciąża- nie czarujmy się trudno jest zbilansować odpowiednio dietę tak żeby wszystko było pokryte w 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty czasem nie jestes z
2 ciaze ,za drugim i pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba bylam
zaszlam po 2 miesiacach kochania bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890z
pechowa szczesciara - nie siedz na tym durnym forum i nie czytaj o tych chorobach ktore kobiety przechodza, nie stosuj testow, nie mierz tepki a zajdziesz od razu. Ja tu spedzilam ( na roznych tematach) ok 8 miesiecy i nic, kazdy radzil cos innego, mierz tempke - kochaj sie co dwa dni, codziennie, w dniu skoku, w dniu 3wyzszej, rob testy owulacyjne, sex w dniu testu, sex na dzien po tescie, jedz wiesiolka, pil 2l wody i nic!!!!!!!!!!!!! przez 1 cykl nie wchodzilam na forum od dnia miesiaczki - napisalam ze dostalam i weszlam ponownie po 33 dniach pochwalic sie 2 kreskami. Psychika najwazniejsza!!! Nie wkrecaj sobie i nie cudacz, zwlaszcza ze to dopiero bedzie Twoje 2gie podejscie. I nie czytaj tych bredni tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xxx
ja nie cudaczlam choc ponad 5 lat nie moglam zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie cudacze
nie mierze tem,itd nie patrze na dni plodne juz od roku a staram sie 2,5 roku obecnie sie leczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie dopisze..
w pierwszym cyklu staran w wieku 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ja też uważam,że jeśli to jest Twój pierwszy cykl, nie czytaj tematów na forum, ja osobiście też zaszłam w pierwszym cyklu starań, potem odkryłam to forum i czytywałam sobie kilka tematów, potem poroniłam i od tego czasu naprawdę dużo czytam i chyba lepeij mi było ja tego nie wiedziałąm teraz wymyśłam tylko kolejne badania i przyczyny nie ma co się zamartwiać lepiej się odprężyć i działać ja zaczynam starania od końca maja i chciałambym aby teraz wszytko dobrze się skończyło tzn chciałabym urodzić zdrowego dzieciaczka ;) obyśmy się wszytskie szybko doczekały, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×