Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

a ja nie jestem tak super - chodż - Vendome już cały topic zabawia, do dla jeszcze jednej znajdzie się miejsce :P A jemu tylko w to graj :P Jeszce troche a będzie miał ycieczki w każde miejsce w kraju (i darmowy nocleg:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha, uśmiałem się jak nie wiem czytając Twój ostatni post promyczku:) na szczęście nie jestem z takich co skaczą z kwiatka na kwiatek i mają dziewczynę w każdym mieście, ja nie marynarz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł jeeeeeee :) Aniulka, nie chcę się powtarzać... wciśnij tam sobie ctr + alt + del

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny, fajny widać nasze towarzystwo daje radę:) i trochę szkoda, że przez święta się uciszy na tym topicu ale później nadrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobimy nadrobimy :) na pewno :) ale już mi smutaskowo, że na tydzień wybywam i nie będę klikać z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija chyba już wybyła ale i tak długo wytrzymała tu z nami, współczuje jej że musiała spotkac na swojej drodze takiego pajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niu niu niu, ponieważ do podróży poślubnej jeszcze duzo czasu, to musze sie pobyczyc troche w tej norwegii :D bo potem wpadne w wir pracy i tyle bedzie z wakacji hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że może jeszcze próbować... teraz wiele od niej zależy jak do tego podejdzie i czy będzie konsekwentna, bo jak się złamie to on jej nie op(d)uści tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze :) To w Norwegii proszę wysadzić w powietrze Stavanger :P A mnie głowa boli więc tak troszke usuwam sie w cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD listopada minelo troche czasu,a to co przezylam z nim pozostanie w pamięci niestety chyba na zawsze. Ale dam rade, numer zmieniam to mnie juz nie znajdzie, no chyba że przyjedzie do mnie do domu to dziada widłami przebiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - a to on tam w tym stavanger? Jak tak, to może już zrobmy zrzute na granaty i jakies kałachy :P Vndome - masz racje, ale jak ravija będzie twarda i nie da mu się znowu przekonac do powrotu to może sie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija mogę wysadzić :) nie wiem czy na lotnisku mnie z granatem przepuszczą :P ale cos sie wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa nawet nie biorę pod uwage powrotu! dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzę. Niech spada A on tak, w Stavanger, wiec bomby w tamta stronę rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×