Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

pa ravija papa :) zdrowy rozsądek mi mówi, ze też powinnam zmierzać w stronę łóżeczka, ale jakoś nie mogę sie z Wami rozstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podłodze panele, wiec nie ucierpi, gorzej z moim grzbietem:) i nawet miałem problem żeby wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z drugiej strony ja to do wyrka mam jeszcze daleko kąpać się będę a później jeszcze pakować na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka, sam sobie masażyku plecków nie zrobie, niestety; ktoś musiałby mi w tym pomóc ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendoe - a jaki to problem dla faceta sie spakowac - przeciez wy wszystko bierzecie jednym chwytem z szafy i siup do walizki - troche zawinac z jednej strony, troche z drugiej, zeby nie wystawalo, lekko ubic, zamknąć waliche i w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jasne to chyba sposób kobiet na takie pakowanie :P ja będę miał ładnie ułożone, w kosteczkę i pod sznurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka, Ty mi już nie opowiadaj mi o tym jakie to masz magiczne przyrządy, czy to w kształcie biedronki czy też banana, mogę się tylko domyślać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kształcie banana nie posiadam :P czyżbym była zacofana? promyczku masz banana? :D:D:D bo mi tu V coś insynuuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pedancik.... no no. Boska inuicja i jeszcze drobiazgowość - robi się coraz ciekawiej.... Ale powiem Ci, że lepiej tak sie nie odsłaniaj, bo Ci fanki znikną z tego topicu, jak się jeszcze okaże, że masz osobną walizeczke na kosmetyki - wiesz, kobiety nie lubią jak ktos ma więcej kosmetyków od nich, a poza tym wystraszą się, że będziesz im podbierał ich kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku, no rady na Ciebie nie ma, jak to się rozzuchwaliło na tym topicu, no... słów brak dogoniłbym Cię i wyprzedził jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome - hihihihi życze powodzenia :P i pamiętaj - spotykamy się na mecie!! popilnuję Ci soczku do picia jak będziesz się za mną ślamazarzył :P Boże, jaka ja jestem uczynna, aż się sama sobie dziwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba ujednolicić myśl - co oznacza "mała"? podaj wymiar :D (ja inżynier, wiec wszystko na milimetry patrzę) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, no... nie róbcie ze mnie jakiegoś zniewieściałego i narcyza jeszcze pewnie :) ja męski jestem, oj tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×