Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

ok, rozumiem, Tobie również spokojnych i pogodnych Świąt, smacznego jajka i bogatego zajączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą te polskie swieta to chyba nie do konca sa zdrowe - tradycja glodzenia sie, a pozniej rzucania do stolu :P i nawet jak czlowiek sie stara, to i tak zawsze rodzinka cos jeszcze wmusi na sile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłam się dzisiaj, moj eks dzwonil z życzeniami, kurwa jak gdyby nigdy nic. Skończyłam ten chory związek telefonicznie, bo nie widzieliśmy się 3 miesiące, wyjechał do Norwegii i przed wyjazdem nawet sie ze mna nie pożegnal, potem był w PL ale oczywiście nie znalazł czasu na spotkanie tylko wymyślił jakąs słabą wymówkę, potem znowu chcial sie spotkac i pogadac o nas, a kiedy sie zgodzilam- nie odezwal sie w sprawie spotkania, a teraz szmaciarz dzwoni do mnie i śmie składac mi życzenia i pyta co kurrrwa u mnie! Przepraszam, ale szlag mnie trafia, ma tupet cham jeden 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tutaj to wyrzucilam z siebie, może lepiej byłoby powalić pięścią w poduszkę :o Jezuuu jacy faceci potrafią być beznadziejni... Chyba lepiej byłoby być lesbijką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to trudne, ale postaraj sie nie przejmowac - nie jest tego wart; pokrzycz sobie na nas, jesli to mialoby Ci pomoc, ale nie zadreczaj sie tym, proszę, bo nie warto. A dla niego najlepsza nauczka bedzie wlasnie to, jak to jego zachowanie Cie nie dotknie!! Ne zasluuje na Ciebie, to niech spada i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz lesbijką:) facet żałosny, nieodpowiedzialny i jak wnioskuję z Twojego opisu bezczelny też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija nie przepraszaj, tylko jak cos Cie boli, to wyrzucaj z siebie i nie patrz na nas - zreszta po to jestesmy, zeby sie wspierac, prawda?:) i dokladnie - kobiety powinny byc z kobietami, bo tylko kobieta w pwlni zrozumie druga kobiete, a facet faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak długo można trafiac na takich patałachów. Ja już mam serdecznie dość rozczarowań. Tyle razy obiecywałam sobie dać spokój z facetami, zająć się sobą a wszelkie uczucia i ten cholerny instynkt pożytkować na siostrzeńcach. Jednak nie da się samej siebie oszukać, że nikogo nie potrzebuję. wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija tak mi przykro :( Ale prosze Cie, nie zalamuj sie i nie dołuj - nie warto. Jak oni nie doceniaja tego jaka jesteś to trudno, ale nie warto sie upodabniac do ich oczekiwań na sile - za jaka cene? Wyrzeczenia się siebie, własnych wartości i standardów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija znajdzie się taki co będzie Ciebie wart :) na pewno :) a o tym to nawet nie warto myśleć bo szkoda czasu na takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...szkoda gadać, a niby wykształcony i inteligentny, a nienawidził żydów, trenując jednocześnie krav mage i szukał nawet czy ja nie mam jakichś korzeni żydowskich :o Z jego powodu zmieniam numer telefonu, nie chce już nigdy więcej go słyszeć, dobrze ze mieszkamy dosc daleko od siebie to mam nadzieje juz nigdy w zyciu go nie zobaczę. Ale opisze Wam choć jedną sytuację i napiszecie czy on był normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, nie zamykaj się w sobie, Ty nie jesteś typem samotnika, tak czuję. Ja sobie obiecałem (nie chce byc sam) że zanim dopuszczę do siebie kobietę, muszę ją mocno poznać i zobaczyć jakie ma podejście do drugiego człowieka; tak jak dzisiaj rozmawiamy tutaj, jak związek to nie tylko uczucie ale równiez szacunek, zrozumienie, zaufanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku bo V wpadnie w kompleksy, a jak mam być z nim w podróży poślubnej to wiesz;p wolałabym zeby zachował troche testosteronu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - dzieczyno Ty nie placz za nim, tylko bogu dziekuj, że glupek sam "se" polazl i bezpiecznie sie to wszystko skończylo - co za chory typek - szukac zydowskich korzeni!!! To jakiś grzech mieć żydowskich przedkow czy jak?! Przecież to bardzo mądry i inteligentny naród!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija facetom czasami takie głupoty jak ten telefon z życzeniami wpadają do głowy niestety... czasem lepiej jest zapomnieć i udawać, że nic się nie wydarzyło, niż na siłę być miłym... a to, że ktoś wykształcony i inteligentny to niestety nie oznacza, ze kulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
ignorantia iuris nocet nieznajomość prawa szkodzi ;) miałam to na administracji i przypomniały mi się dobre czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×