Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

promyczek, musiałem zmienić swój nick bo jakiś pajac się pode mnie podszywał, co widac juz na 3 albo 4 stronie topica pewnie że czułbym się lepiej, ale znowu napiszę, życie jest czasem okrutne i wiele rzeczy toczy się niezależnie od nas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jeszcze będziemy szczęśliwy :) każda potwora znajdzie swojego amatora :) hihi więc i ja mam szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety młodzi teraz są tacy jacyć ani to wychowani, ani to kulturalni...strach zwrócić uwagę na cokolwiek bo od razu bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, prawda, tacy zdziczali są, nie wytłumaczysz im niczego, zaraz się denerwują i wydaje im się że zjedli wszystkie rozumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj promyczku niu niu :) jak wspólnie to wspólnie :D chyba, ze bedzie to wycieczka niespodzianka :) malediwy oj aj :) moze być :D podróż w samolocie bedzie pewnie ciężka ale to może męzuś sie mną zajmie :D hihi nie lubię latać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego tak jest, że im mniej ktos kulturalny i posiadający jakieś wartości, tym szybciej kogoś sobie znajdzie, a my jesteśmy nie z tego świata :) Ja sie zniżać do ich poziomu nie zamierzam, oni nie są w stanie nadrobic braków w wychowaniu i wykształceniu (zresztą nawet nie chcą, bo po co) i buduję swoje szczęście sama i dla siebie samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku nie warto się zniżać, juz chyba wole byc sama, niż udawać, że jestem kimś innym, moze miło samemu ze sobą nie jest, ale przynajmniej pozostaje szacunek do samej siebie :) oj V to moze lepiej juz samolotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze, że rozmowa się klei. Nie moje tematy jednak, o i widze, że są plany na nowy topik, też beze mnie ech ,miłego wieczorku, ja obejrze jakiś filmik i do łóżka :) Wesołych Świąt dla Was wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi bo z tego co wiem to chyba mam chorobe morską :D znaczy ostatnio na statku to byłam jak miałam 7 lat :D i zeszłam z pokładu całkowicie zielona :D a wolałabym spędzić miesiąc miodowy na czymś przyjemniejszym niż zwracaniu pokarmów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jakoś stwierdzam, że przepaść cywilizacyjna dzieli wielko i małopolskę ;) I dzisiaj kiepski nastrój, więc wolę dziczeć w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie namawiajcie bo i tak zmykam. I jeszcze raz wesołych świąt, odpocznijcie sobie i nie przejedzcie się ;) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa, juz wiem - dzisiaj wielkie porządki były pewnie przed świętami i stąd humorek nie dopisuje - bo się napracowałaś!! chodż do nas, siadaj, odpocznij sobie z nami i od razu energia Ci wróci :) Opowiemy Ci bajeczke o pewnym stadionie i magicznej trawie, która jakkolwiek by nie była zaklinana nie chce rosnąć - to dopiero są dziwy nad dziwami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×