Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Ale sobie słodzicie :D no nie mogę hehe tutaj już umawianie się na randki odchodzi, no pieknie. Za mną to się V umowic nie chce :P ale leń, bo daleko mieszkam i dlatego :classic_cool: ech ech gdzie ten promyczekkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nie widzisz, bo jesteś stroną zainteresowaną :P osoby postronne widzą więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija i na Ciebie czas przyjdzie :P a ja, jak chce się umówić z którąś, to się płoszy i tyle ją widać :) ja nie gryze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee tam V- ja nie chcę być deserem :P ja zdecydowanie chcę być daniem głównym :D Tu masz już zupkę i drugie danie, ja wpadam na pozycję- deser- no way! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ale mnie rozbawiłaś tym porównaniem :) jaki deser ravija, przecież ja się jeszcze z nikim stad nie umówiłem :) zawsze możemy być na stopie koleżeńsko - przyjacielskiem; nie każde relacje damsko - męskie muszą kończyć się randkami i takie tam :P nie traktuję Cię jako deser, no way :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ja zartuję. W znajomość wirtualną wierzę- w miłość wirtualną przeniesioną do realu - wierzyłam, ale już nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatoropilny
aniulka to juz zygasz nie tylko ty, ale ty tego nei widzisz, moze jak spakujesz te swoje 10kg walizki to sie ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałąm ravija, że na Ciebie zawsze można liczyć :) U mnie tak jakoś, chyba nastrój mam kiepski, ale Kafe powinno przełamać impass chociaż na chwilę. Pisanie tu ma wręcz terapeutyczne działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mozna mozna :) Terapeutyczne działanie? chyba tak, ja przedwczoraj śmiałam się strasznie kiedy czytałam pewien temat, który już niestety jest usunięty :D A co się dzieje Green? co nie tak? czy taka ogolna rezygnacja i dołek psychiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu taki mały spadek energii spowodowany różnymi takimi sprawami wokół mnie. Nie będę nawet rozwijać tego tematu, bo to mi nie pomoże, a po co Tobie mam truć głowę :) Myślę, że na szczęście są takie miejsca (np. kafe) gdzie można się na chwilę oderwać od problemów i doładować bateryjki :) A ja się nigdy nie poddaję, więc pewnie jeszcze dzień dwa i znów będę całkiem wesolutka ;) Wczoraj przez chwilę czytałam Was koło 20stej na telefonie, niestety potem okazało się, że mój fon nie pozwala mi technicznie na napisanie odpowiedzi, a nieładnie być takim podglądaczem, więc się rozłączyłam :) A jak Ty się czujesz? o czym był ten topik, co Cię tak rozśmieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja też często tak mam, wszystko przez te hormony ;) topik...? az nie wiem czy sie przyznawac :P załatwianie potrzeb fizjologicznych w różnych miejscach :D Kurcze, jaka ja jestem typowa, normalna heeh Coś się pieprzy forum 🌼 Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny. Oscar Wilde 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, no niezły temacik :) Czasem trzeba takiej głupawki :) No hormony oczywiście też ravija- tylko czemu zawsze to się musi tak zbiec w czasie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie to nasze kobiece życie, mężczyźni często tego nie rozumieją...że czasem my same siebie nie rozumiemy :D Temacik był boski, a niektore historie wręcz nieprawdopodobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no jednak czego to ludzie nie wymyślą :) Kochana znikam - mam teraz spotkanie, myślę że za jakieś 1,5 godziny powinnam wrócić. Jak znajdziesz taki "ciekawy" topik to proszę o wieści, dziś chętnie się pośmieję. 🌼 na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, no ja tez uciekam :) a kiedy będe to sama nie wiem, może wpadnę po poludniu :) A o fajnych topikach będe informować ;) paaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby się ktoś jednak przez przypadek tu zabłąkał o tej godzinie, to ja jeszcze przez pół godzinki jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już chyba telepatycznie Cię wyczułam hihihi Jak dzionek? W szczecinie pogoda podcina skrzydła, ale humorek mam już lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo my to chyba mamy jakieś telepatyczne połączenie hihi U mnie pogoda hmm...troszkę się zachmurzyło i tak na moje oko może pokropić. Ej tutaj u mnie to w niedziele miejscami grad padał wielkosci piłeczki do tenisa stolowego :o A dzien? aaaaa na szczescie juz prawie po pracy, ale dzisiaj chyba nici będą z rowerku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś wogóle odpuszczam aktywność. Miałam iść na jogę, ale jakoś nie mam weny. Czasem to dzień taki jest, że tylko zwinąć się w kłębek i spać. No dobra - może coś poczytam chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to do domku i kłębuszek i lulu, albo wlasnie, książka, ja mam male zaleglosci, ale nadrabiam powolutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×