Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

ależ skąd! mi! no way! znaczy się będziesz mnie podglądać zza krzaczka bo nieśmiała jesteś, to chciałaś pewnie napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku miku :P Ja mam jakieś zbereźne myśli :P Ok moi drodzy, ja lecę Kolege trzeba spławić, bo mi sie podlizuje Wczoraj odezwal sie moj eks i obecnie przyjaciel, i napisal, ze wiele razy zastanawial sie jak to by bylo gdybysmy sie wtedy nie rozstali i ze coraz bardziej dochodzi do niego, że takie cos jak bylo miedzy nami zdarza sie raz w zyciu. Ładnie, no nie? :) może fucktycznie, raz się zdarza...pozniej juz nigdy tak się nie czulam z żadnym mężczyzną. Dobrej nocki :) 😘💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, nic się nie dzieje bez przyczyny :) może akurat znowu coś z nim będzie :) V- masz rację! dokładnie to chciałam powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki, ravija jak widzę, też nie masz spokoju..., to jest temat na dłuższą dyskusję chyba, pogadamy o tym jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, on ma dziewczyne, mieszkaja razem :D Ona go ciśnie na zaręczyny, slub itd itd a on? "na swój sposób ją kocha" A mi napisał ze on jest zywym przykladem na to, że mozna dla mnie zupelnie stracic głowe.Co za życie :) Im jestem starsza, tym na gorszych palantów trafiam paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, radzę sobie:) ja nie potrzebuję długiego snu by się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie możesz się doczekać wyjazdu i odliczasz dni:) w piątek idziesz jeszcze do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odliczam odliczam :) bo nie wiem kiedy się spakuję hihi, bo w pracy nawał pracy, coś czuję, że będę siedzieć od 8 d o 18 przez te najbliższe dni.. w piątek tak, do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię :) chociaż zawsze się dzieje tak dziwnie, że jak się zbliża jakiś wyjazd to jest wtedy meeega dużo pracy :) jakiś dziwny zbieg okoliczności :) a Ty? lubisz to co robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lubię, jakoś się w tym znajduje :) ale rzeczywiście coś w tym jest, że jak się spieszysz albo coś masz juz zaplanowane to wtedy najczęściej więcej niż zwykle jest do zrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) dziwne to ale nic :) hihi ale dla mnie bedzie dziwny ten czas bez kompa, bez internetu...dawno już tak nie miałąm :) jedynie telefon mi zostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzisz sobie:) spójrz na to z innej strony, to tylko kilka dni a później, mam nadzieję wrócisz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że wrócę:) ciekawe co tu się będzie działo podczas mojej nieobecności hihi :) uważaj na dziewczyny, uważaj :) będzie tu ruch coś czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie :) aż tak to nie :) ale jako jedyny rodzynek w żeńskim gronie, na pewno będziesz mieć powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem:) zawsze może pojawić się tutaj inny facet i zabrać mi Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Aniu, pożegnam się już dziś z Tobą, mam nadzieję że się nie obrazisz, do skliknięcia jutro ;) dobrej nocki i kolorowych snów :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×