Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

A bo ja Green przychodzę znianacka ;) Dzisiaj kupiłam sobie oświetlenie do roweru i zaraz bziumm wyruszam :D nogi nic a nic po wczoraj nie bolą :) Co u Ciebie Green? jak dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam mam :) ale czasu niestety w pracy nie mam, wiec wolę nie wchodzić bo jak zobaczę jakie tu miłe pogawędki w ciągu dnia się toczą, to będzie mnie kusiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wchodzę, bo nie mam kiedy a poza tym nie mógłbym się na pracy skupić :) a jak widać, w ciągu dnia to tu rządzi ravija z Greeneye:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jeszcze promyczek chyba wchodził :) ja niestety mogę tylko wieczorkami z Wami siedziec :) ale są to bardzo miłe wieczorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę, że miłe;) jak dzień Ci minął? wiem, że praca praca i jeszcze raz praca ale tak ogólnie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj praca praca :) hihi a potem trudności z dotarciem do domu, bo jakieś bomby podobno w centrum, i wszystko było pozamykane, korki brrrr, ponad godzine jechałam do domu... wszędzie tylko policja, straż, coś strasznego... normalnie są korki, a dziś to już w ogóle, mega zator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tutaj z Green rządzimy w ciągu dnia, bo reprezentujemy inne województwa, co się będziemy wtryniać do wielkopolski ;) wielkopolska buszuje wieczorami:classic_cool: A poza tym ja z Green widujemy się też na innym topiku :) Miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego ravija :) ja dziś bede pojawiać się i znikać :) musze troche poszykować na wyjazd :) ale zaglądam tu co 10 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałem problem z dotarciem do domu, na strzeleckiej była "podobno" bomba, więc w godzinach szczytu zrobił się mega zator :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może...:) ale nie miałem ze sobą czerwonej róży i szalika, no i czarnych kaloszy :P więc chyba i tak byś mnie nie poznała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no jak możesz tak jeżdzić nieprzygotowany :P ja nie wiem, nie wiem :P no jak tak można :D jutro się proszę popraw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, obiecuję poprawę;) do rzeczonego zestawu dorzucę jeszcze czarny cylinder i równie czarną laskę :P i jak mnie wtedy nie poznasz, to ja już nie wiem, chyba zwątpię w kobiety i ich spostrzegawczość ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę stań jeszcze w jakimś widocznym miejscu, może np hm... gdzieś na rondzie :D wtedy na pewno Cie zauważę :) gorzej jak z wrazenia wjadę komuś w dupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rondzie mam wystawać i oczekiwać na Ciebie? w takim stroju wytrzymam tam góra 10 min, zresztą zaraz pewnie zgarną mnie municypalni :) a ty przejedziesz obok, pośmiejesz się ze mnie, kto wie, może i palcem wytkniesz i na tym się skończy; a później na tym forum będę musiał się tłumaczyć :) i wszystkie uciekniecie, bo stwierdzicie, żem dziwak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niu niu :) gdybym wiedziała, że to Ty, to na pewno bym Cie zgarnęła przed municypalnymi :) i na pewno nie puściłabym tego w obieg na forum, tylko zachowała dla siebie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już tam się pakuj lepiej, bo Ci późno będzie ;) ja się na pośmiewisko wystawić nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakuję się, chociaż to mała walizeczka bo tylko 10 kg mogę wziąc ze sobą :) wiec minimum rzeczy a maksimum możliwości ich wynoszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam sposób na to, by wziąć sporo gratów ze sobą i zmieścić się w średniej wielkości walizce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo sie zdziwisz:D wszystko wchodzi do bagazu podręcznego, nic innego nie biorę:) mała walizeczka w której bedzie wszystko :) łącznie z wielkim aparatem hihi :) kosmetyki są ograniczone do minimum, bedę bardzo naturalna przez te kilka dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×