Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość luizjannna
lubie monogamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do luizjannna tu wszyscy lubią monogamie Aniulka, a żebyś wiedziała, że uruchomiłem dr Google i już wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannna
no racja, ale niektore damy, aż niesmaczne dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, nigdy tam nie byłem w tym miejscu więc i spotkać Cię nie mogłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu się przejadł w swięta, może nieświeżymi jajkami :P Ja chyba założę temat, "Spacery i wędrówki samotnych z małopolski" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, haha dobre z tymi jajami:) Aniulka, muszę chyba naprawić ten błąd, co myślisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do mnie kolega na gg i jakos nie chce sobie pójść :D Fajnie macie, pogadacie sobie o rzeczach, miejscach ktore znacie a o których ja nie mam pojęcia, ale znowu ja mam tutaj takie miejsca, których Wy nigdy nie zobaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija to powiedz nam co u Ciebie fajnego to zrobimy nalot :) wycieczka weekendowa akurat :) V polecam :) naprawdę fajny spacerek można tu zrobić :) i ludzi mniej niż na malcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to obiecuję, że się zapuszczę na czasie w te rejony, pytanie czy mam Cię o tym informować czy raczej najpierw zrobić wstępne rozpoznanie ;) ravija, wierzę, że masz u siebie fajne miejsca, ale ja bym na Twoim miejscu nie zakładał, ze ich nigdy nie zobaczymy.... serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amm...skanseny, stadniny, dworki, widoczki, Słowacja :) Tutaj nie bede pisac dokładniej, bo licho nie śpi, wolę być anonimowa, przynajmniej dla tych którzy nie pisza a czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha, myślę że tam wiele osób chodzi, skąd będziesz wiedziała że TEN ludek to własnie ja? nawet jak wcześniej dostaniesz cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jakos Cie oznaczymy :) moze założysz czerwony szalik? albo wezmiesz ze sobą na spacer czerwoną różę czy cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka..osz Ty prowokatorko :P ta róża to niby znak rozpoznawczy czy dla Ciebie mialaby byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydało się wydało, tylko teraz martwię się co będzie jak tutaj promyczek zaglądnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Aniulka, zawiadomię Cię jak będę się wybierał na bagienka, wezmę tą różę, założę czerwony szalik i może też czarne kalosze, jako że to bagienka; myślę że nie znajdzie się drugi taki więc nie będziesz miała/mieli problemu żeby mnie dojrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija ja promyczkowi absolutnie w paradę nie wchodzę :) jak V będzie miał czerwony szalik to go zza trawki będę oglądać bo się będzie rzucał w oczy :) wiec zrobię takie fiku miku zza krzaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×