Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Green 😘 taaak, piąteczek :classic_cool: jak doooobrze mmm kawusia kawusia kawusia :) Jak się spało? jakieś sny przyjemne miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - spało mi się słodko, tylko krótko i teraz jakaś nietomna jestem, a pracy mam dalej dużo. Z tą kawusią do dobry pomysł. Kawa, kawusia, kawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w miarę wyspana ;) kawusię już wypiłam. Od kilku dni zastanawiam się na jaki kolor pomalowac ściany w pokoju :classic_cool: potrzebuję koloru , któy będzie się komponował z jasną zielenią, żółcią a także przygaszoną czerwienią :o Nic nie moge wymyślić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green no własnie nie wiem :( wolę raczej ciepłe kolory, obecnie mam taki słoneczny kolorek ;) a szykuje się remoncik Pewnie do późnego wieczora nikogo nie będzie. Mamy już weekendddddd :classic_cool: jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zastanawiam sie czy ja pisze po chinsku czy za duzo na raz ? napisalam cieply odcien szarosci, dodam ze mozna jeszcze manipulowac matem lub blyskiem farby, ale nie wiem czy pytalas serio :) poza tym za malo danych wiec wogole wycofuje propozycje. lece sprzatac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem całkowitym tępakiem i czytam,nie trzeba mi dzielić na sylaby :( ..gołębi odpada, bo chcę żywsze kolory,co za tym idzie gołębi zbyt stonowany, poza tym za blady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, serduszko Ty moje, nie chcialam Cie obrazić 🌼 🌼 🌼 no a o kolorach to nie ma co gadać bo do tego to trzeba zobaczyc o czym mowa, dobierzesz sobie co lubisz 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno wróciłem do chaty, musiałem sprawunki pozałatwiać na przybycie gości a teraz jeszcze wypada ogarnąć troszkę wokół, nawet nie mam siły na running dzisiaj. jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - dziś zrób po prostu running po chacie :) Ja dziś spaliłam miliony kalorii przy sprzątaniu. Co jest w czyszczeniu kuchenki że tak wciąga i odpręża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie duuuużo pracy, ale ja tak lubię :) Podopieszczam parę ludzkich ego i znów będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj chyba skręciłam sobie nogę w kostce :( jutro trzeba będzie coś z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmarowałam już przedtem, może na rano będzie lepiej, choć boli gdy chodzę. Piekny prezent na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie fajnie. Ale może do jutra trochę przejdzie? Ja to mam jutro maraton do objechania i obejścia - mam nadzieje że uda mi się wstać wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack sie nieźle uwija po domku, jednak przyjazd rodzinki mobilizuje do pucowania hacjendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się jak mogę, a dodatkowo nie najlepiej się dziś czuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija ma bolocą nóżkę, Ty się źle czujesz - co to za czarna seria? Uważajcie na siebie. Buziaczki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Green 😘 miejmy nadzieję, że to tylko dzisiaj tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome- gdzie się chowasz ;) :classic_cool: Ja chyba położę się już do spania..znowu ciężko będzie rozgrzać łóżko. Dobranoc i do jutra :) 😴 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack dzisiaj zajęty to kobitki się pochowały :classic_cool: Jednak mężczyzna ma zbawienny wpływ na kobiety :) dobranoccc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam z 30 stron :D i widzę, że baaaardzo dużo mnie ominęło.. zdjęcia, mejle, ciekawe tematy... oj nie wiem czy jeszcze jest tu dla mnie miejsce... bu bu... spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepacz
nie ma. wypierdalaj i przestan jeczec. zygam juz twoimi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ależ słaba aktywność tutaj dzisiaj i wczoraj... czyżby ravija miała rację, że mężczyzna ma zbawienny wpływ na kobiety :) ...witaj Aniulka:) powitanie spóźnione ale szczere... cieszę się, że wróciłaś do Nas cało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:) i to jaki szybki odzew:) witaj Aniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki szybki ;) nadrabiam zaległości z całego tygodnia :) jak wizyta rodzinki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×