Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

ravija ma dziś inne zajęcia, Ty odpłyniesz więc będziemy tu sami z Aniulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka no tak w sumie sam chcial byc kusicielem ;) jack ale nie wymawiaj mi juz tak tego winka, to pozna pora nie wino. a ja robie zakupy w innych sklepach i one maja bardziej przyzwoite nazwy (skroty) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiP to równie dobrze mogła być Państwowa Inspekcja Pracy :P co ja mogę za to, że am zaraz co innego do głowy przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj skrót tego sklepu jest wyjątkowo udany ;) ale sklep sam w sobie bardzo dobry :D a winka Jack aż tak dużo nie było, wiec na pewno to na Green nie podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
niech pani izie. przeciez anula juz sika z podniecenia ze zostnanie tutaj sama z bab i bedzie mogla skupic na sobie cala uwage! o niczym innym nie marzy jak sie was dziewuchy wszystkie stad pozbyc, co nie anula desperatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko nie mam, leze w lozeczku juz od dwoch godzin :) tylko stópki i lapki spod kolderki wystawaly w celu osuszenia, teraz stópki juz schowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa inspekcja tez mi przebiegla przez mysl ale jablko tam nabyte bylo conajmniej dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula poszlas sie rozbierac jak uslyszalas ze starsza pani idzie i nie bedzie ci robic konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
nie kus bo ta dziewczyna z pierwszej pomocy juz poszla a jak anula z ta wscieklizna kogos ugryzie to bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusciel-niewiniatko to prawie jak jednorozec ;) w kazdym razie jak bedziesz sie wybieral do szczecina to juz wiesz co do bagazu wziac: jablko, olejek do masazu i "paletki" hihi niezly ekwipunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula juz sie tak nie podniecaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack czemu niemozliwa? przeciez nie musisz nawet duzo dzwigac a i prowiant zapewniam wiec chyba dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
to lepiej pilnuj kasy jak tak spisz, zeby ci anula nie podwedzila forsy. dwie rzeczy ja interesuja zeby ja zapinac od tylu i czyjas forsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to mozesz nie wiedziec ze chrapiesz, musisz przedstawic zaswiadczenie od kogos kto przezyl noc z Toba a no i nie jest gluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
jak ma przedstawic skoro wszystkie od niego uciekaja? nikt z nim nie chce byc i dlatego jest sam. tylko anula jest w takiej desperacji ze dla kasy lyknie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wiem, że nie chrapię :) trzeba mi wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula pokazuj cycki i odwracaj sie tlcem bo juz nudna jestes z tym swoim udawaniem ze nie chodzi ci o meskiego fiuta i kase. to i tak widac jak zdesperowana jestes. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi dzis byl naprawde udany dzien. a teraz zamykam zielone slepka ;) aniulka dobranoc 🌼 jack dobranoc 😘 spijcie slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×