Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

cześć ravija :) oj masz rację hihi, cała prawda o kobietach i mężczyznach :D jak dzionek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...meżczyźni lubią konkrety, a tu krótko, zwięźle i konkretnie ;) A dziękuję, dzień był miły a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak to Jack skomentuje :D po męski punkt widzenia może się znacznie różnić od naszego :D mój męczący, ale teraz leżakuję już i nie mam zamiaru nic więcej robić :D ewentualnie co czas jakiś nową ciepłą herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack jest wyrozumiałym mężczyzną :P w głębi duszy i tego nam nie napisze, ale zgodzi się z powyższym linkiem :classic_cool: hehe choć może się mylę.. :D Ja już po herbatce, ale może później jeszcze sobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzi się, zgodzi :D ciekawe co kobiety myślą o mezczyznach ;) nie było takiego wykresu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znalazłam, ale być może taki wykres już istnieje ;) u nas on byłby bardziej rozbudowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzjannaaaaaaa
dół wiosenno-letni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..dół, o tej porze roku? no to to musi być ciężka sprawa. Dzisiaj tutaj cisza i spokój, robimy sobie wolne od kafe? nieładnie 😠 śpijcie dobrze robaczki :classic_cool: 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Życzę miłego dnia, lepszego niż mój. Jack co to za wygnanie? Delegacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jack nie może spać w nocy tylko o nas myśli :classic_cool: Jack u krawaciarzy ;) kawinka kawunia kawuleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ravija - dzień , hmmm nie chyba jakiś kiepski okres mam ostatnio, ciągle coś mnie kopie w tyłek na tyle poważnie, że nie umiem się nakręcić pozytywnie. Jak to mówią - życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to :o Ale ponoć jesteśmy tu tylko na chwilę, a później to zabawy na chmurkach, kolorowe drinki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie każdy wierzy :) A niektórym to daje nadzieję na lepszy czas..po zyciu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju - no straszne to, jaki sens ma życie skoro dopiero potem jest deser :) ja nie wierze, więc nie mam nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no na ogół deser dostaje się na końcu ;) wiesz co piję? Barszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że tego deseru nie dożyję :) barszczyk - super - wielbiam barszczyk. Buraki wogóle w każdej postaci, oprócz tych, którzy są burakami z natury, a powinni być ludźmi :) smacznego ja jem zielone jabłuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to również smacznego :) Co do buraków "ludzkich"- też za nimi nie przepadam. Znałam takiego chłopaka, on nie lubił mnie ja nie przepadałam za nim..najlepsza jest taka, obopólna rezerwa lub totalny brak sympatii. Spotkałam w moim życiu 3 osoby, z którymi już na dzien dobry nie polubilśmy się :D i wszyscy trzej byli mężczyznami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może nam z kimś nie banglać, ale nie oznacza to jeszcze że druga strona to burak. Zawsze z burakiem nie zabangla, ale czasem nie zabangla też z nieburakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. źle napisałam, takiego prawdziwego buraka znałam jednego :P A ci trzej hmm...jeden to maż mojej koleżanki, bywało, że ostentacyjnie odwracał się na mój widok, a gdy ją zapytałam czy mnie nie lubi, odpowiedziała, że tak :classic_cool: No to poinformowałam ją, że to "nielubienie" jest obustronne :P Ostatnio w życiu niewielu ludzi typu "burak" spotkałam, za to wielu, których można nazwać inaczej... wyskoczyłyby tu gwiazdki :D Jestem tolerancyjną osobą, ale chamstwa i cwaniactwa od zawsze nie tolerowałam i takich ludzi w moim życiu staram się omijać ani tym bardziej nie bratać się z nimi. Inne zachowania i inne typu ludzkie mi imponują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto chcialby sie bratać z chamstwem - trzeba mieć predyspozycje. Czasem jednak nie można się izolować, bo ma się takiego osobnika w najbliższym otoczeniu. ja też ludzi z założenia lubię, jestem bardzo otwarta, natomiast imponuje mi niewiele osób. Imponują mi osobowości nieegocentryczne, pozbawione poczucia własnej wyjątkowości. Dla mnie nie ma lepszych i gorszych i nie rozumiem, że ktoś się może czuć lepszy niż inni. Staram się nie wartościować ludzi, tylko ich zachowania. Każdy jest złożeniem wielu cech. Zresztą z reguly ludzie którzy czują się lepsi od innych robią wiele krzywdy tym innym, przekonani o swojej wyjątkowości i nieomylności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odizolować się nie da, ale mozna unikać ;) Co do ludzi, którzy uważają się za lepszych..jest takich sporo, wielu takich znam.... Sytuacja z wczoraj, moja dalsza znajoma, 31 lat, po studiach ale ma własny sklep z art.dla dzieci i bohater nr 2 - tegoroczny maturzysta, sąsiad owej znajomej. Dyskusja : - Po co ty ta mature zdajesz? i tak pracy nie bedziesz mial, po co bedziesz szedł na studia... - Ty masz maturę, skonczylas studia i w sklepie pracujesz. -Ja to bym cię mogła pieniędzmi zabić, tyle ich mam! :classic_cool: Często przekonuję się, że wykształcenie niewiele ma wspólnego z inteligencją ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha niezły dialog :) ja uważam, że inteligencja nie zawsze idzie w parze z mądrością - a ta jest dla mnie cenniejsza :) mój znajomy powiedział, że jak jeździ autobusem do pracy to widzi te mordy zakazane - szkoda że zapomniał, że sam też jest takim pasażerem autobusu, masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka na prawdę inteligentnych osób i nie wszyscy mają mgr przed nazwiskiem ;) Ale cóż... głupota wyginie wraz z gatunkiem ludzkim...nie wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli, że inteligentny nie znaczy mądry ja lubie mądrych ludzi, nie muszą się wspinać na wyżyny inżynierii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×