Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość @@@456
a autora topiku brak pewnie maluje jajka na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Vendoma pewnie rodzinka zaciągnęła do pracy :) ciekawe czy maluje jajeczka :D znaczy pisanki robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee na pewno ma już wybrane 2 komplety - jak będzie ciepło lub zimno i odpowiedni do tego makijaz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj da nam po tyłach jak to przeczyta :D chyba, ze tyle postów napiszemy, że nie bedzie mu się chciało nadrabiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytaam, że w tym roku ma byc wyjąkowo suche lato :( czy ta pogoda nie może sobie ustalic jakiegos spójnego panu działania? w zeszłym roku powódź a w tym susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka a dlaczego miałby dać?:> Wszak my tylko zastanawiamy się nad tym, czy juz skompetował garderobę - ani słówka o jego pedantyzmie, walizce kosmetyków i niemal kobiecym upodobaniu do fatałaszków... zresztą to nic złego, że jest taki kobiecy - nalezy akceptować każdego człowieka bez względu na to jaką reprezentuje płeć fizycznie i mentalnie, no a czasem tak sie zdarza, że mózg ma inną płeć niż ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdarza się :) ale w sumie fajnie, że V dba o siebie - bo to chyba tak z tego wynika.. lepsze to niż tacy zarośnięci faceci unikający wody i mydła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest jednak zasada złotego środka - a umiar jest wskazany w każdym aspekcie, również fatałaszkowym :) no, biedni, biedni, a my razem z nimi jak zbiory znowu będą nie takie jak powinny być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
same pyry tutaj sa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis to chyba same pyrki :) kurcze, raz mówią, że ocieplenie, raz, że mrozy... i w co tu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
pyrlandia slynie z malej liczby opadow, chyba najmniejsze opady maja okolice Sremu, Kosciana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
nie, ale jakis czas mieszkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
wogole kulczykland w kraju slynie ze sknerstwa jak szkoci na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta susza o podobno prognoza dla całej europy :( a w wielkopolsce nie wiem jak wyglada sytuacja opadowa, chociaż tak na oko rzeczywiście ilość opadów wygląda na raczej ubogą. Zauważyłam tez ostatnimi czas, że w "naszych" rejonach zaczęło przybywac dni wietrznych - takie małe spostrzeżenie podczas moich wycieczek rowerowych. Ciwkae czym to jest spowodowane - może bezmyslną polityką usuwania drzew, których w wielkopolsce i tak jest jak na lekarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
a wiecie że nad Polską jest dziura ozonowa tzn przepuszczalność promieni rakotwórczych wzrosła w kwietniu do 30% ale ponoć jest to stan przejściowy spowodowany właśnie tymi wiatrami a ja oczywiście musiała się przekonać o tym na własnej skórze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
południe, my jesteśmy oszczędni :) i to pozytywne :P promyczku chyba tak, wycinają lasy, nie sadzą nowych, cienko z drzewkami u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
bez przesady, nie macie nic wiecej niz inne regiony, chodz na krakusow mowia centusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
wlkp stepowieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
ale ja nie z wielkopolski tylko z lubuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@456 - coś o tym słyszałam. Podobno ma to też jakiś związek z tą katastrofą w japonii, ale już nie pamiętam dokłanie o co chodziło. A co się stało, że przekonałaś się na własnej skórze? Jak tak dalej będą wycinac drzewa, to ten nasz wielkopolski krajobraz bardzo smutny będzie. Nie mówiąc juz o moich wycieczkach rowerowych:P - mogę jeździć nawet w deszczu, ale wiatru nie znoszę, nawet tego ciepłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
ziemie wyzyskane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
opalałam się na działce dwa dni temu, posiedziałam dosłownie pół godziny a skóry nie mam wrażliwej i jestem poparzona :( nie jakoś mocno ale mąż się śmiał że wyglądam jak rumunka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×