Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość Prawo natury!
Do Kaitana Każda inteligenta osoba to wie! No chyba, że nie chodziłaś do szkoły i mieszkasz na zadupiu gdzieś w środku lasu na Podlasiu! Jest jeszcze inna alternatywa: Jesteś debilką i feministką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
z wlasna reka, jak juz mi sie zdarzy, to trwa to o wiele, wiele dluzej niz normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha no żałość. chyba was matki nie kochały a ojcowie tylko w nocy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do Zdesperowana Domowa Żona Jak go zabardzo podniecasz i robisz godzinną grę wstępną to nic dziwnego, że facet szybko strzela! A tak poza tym, to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka dobrze! To, że Twój tak ma nie znaczy, że wszyscy tak mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
godzinnych to nie, zazwyczaj tak w okolicach kwadransowych moim przypadku, ale widze ze to ciebie trzeba uswiadomic i podpowiedziec, ze nie dosc ze ludzie sa pod tym wzgledem rozni, tak faceci jak i kobiety, to jeszcze rozni sie to w zaleznosci od sytuacji ale to co piszesz juz mniej wiecej pokazuje dlaczego "zdesperowana" faktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubereem
wam wystarczy 20 sekind z wlasna reka i teraz powiedz mi, ze to nieprawda. niby prawda, ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda inteligentna osoba wie, że osoby (zakładam, że się darzą miłością) dążą do tego by się nawzajem uszczęśliwić, ale widać, że Twój głupi łeb tego nie pojmie. Życzę wszystkim dziewczynom, żeby nie trafiły na takiego idiotę jak Ty. I współczuję głupoty. Jesteś popieprzonym egoistą, który myśli tylko o sobie, a innych ma w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do vera icona Ciebie to z kolei wszyscy kochają! Chyba nawet kierowcy ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie trzeba być feministką, żeby uważać, że każdy człowiek który darzy miłością drugiego człowieka, dąży do jego uszczęśliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam ze szybko strzela tylko ze wiele czasu mu nie potrzeba zeby szczytowac. i tak jest z kazdym zdrowym napalonym facetem. gorzej jak facet egoista i nie obchodzi go dlugosc ale byle by szybko. wiekszosc z was tak ma dlatego taka furore robia filmiki na redtube po 3 min kazdy. a o moje zycie seksualne sie nie martwcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel26
oprocz kasy liczy sie tez, na ile kobieta jest egoistyczna lub leniwa w łózku co zdarza się w 80% przypadków. Dziekuje Zdesperowana za dokończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
kaitana, ale to jest oczywiste dla kazdego normalnego czlowieka, ale jak widac niektorym osobom tutaj frustracja juz miesza w glowie ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do Kaitana Wal się szmato! Na taką feministyczną egoistkę w ogóle bym nie spojrzał! Interesują mnie normalne kobiety! Jeszcze takie zostały! Najpierw piszesz, że facet ma być w łózku twoim niewolnikiem, a potem marudzisz, że oboje powinni się zadowalać! To się w końcu zastanów hiporytko! Zresztą wszystkie feminy to hipokrytki i sfrustrowane idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
a myslisz, ze nie ma kobiet ktore potrafia szczytowac w minute? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel26
w lózku ma byc równosc i chec dawania z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do Zdesperowana Domowa Żona Ej femino! A o filmach, gdzie jedna scena od włożenia do wytrysku trwa 40 min. to zapomniałaś? Takie są na tube8 i xvideos, ale jak zwykle baba czegoś nie sprawdzi, a już marudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel26
w lózku ma byc równosc i chec dawania z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kanarzy na tyłach autobusów. Dziewczyny, nie gadajcie z tą swołoczą z gimnazjum, bo smutno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
nie wiem czy cos sugerujesz czy co, ale argument jest rownie dobry jak twoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do Zdesperowana Domowa Żona Ej femino! A o filmach, gdzie jedna scena od włożenia do wytrysku trwa 40 min. to zapomniałaś? Takie są na tube8 i xvideos, ale jak zwykle baba czegoś nie sprawdzi, a już marudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel26
pewnie ze sa o ile dbają o kondycje i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie powiedziałam, że tylko facet ma zadowalać kobietę, ale oboje mają się wzajemnie zadowalać. Nikt nie ma być niewolnikiem. Nie jestem egoistką w przeciwieństwie do Ciebie i nie jestem feministką w tym znaczeniu tego słowa, jakie Ty to rozumiesz. A na normalną kobietę, to Ty nie zasługujesz i mam nadzieję, że każda normalna kobieta nie zwiąże się z Tobą, czego jej bardzo życzę, bo normalna kobieta zasługuje na normalnego faceta, a nie takiego głupioka jak Ty. I naucz się czytać ze zrozumieniem idioto, powinieneś się wrócić do podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do vera icona Jeżeli dla ciebie każdy facet, który nie daje z siebie zrobić pantofla jest swołoczą, to mogę ci femino złożyć tylko kondolencje! Zresztą, wypominanie komuś (a raczej wmawianie) wieku na forum to typowy przykład trollingu! Gimnazjaliści to mają raczej poglądy zbliżooe do twoich! Dojrzałe kobiety nie piszą takich bzdur! No chyba, że feminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do Kaitana Skoro twoim zdaniem normalna kobieta to lewicowa bojówkara ziejąca agresją i na dodatek o ptasim móżdżku tak jak ty, to rzeczywiście na nią nie zasługuje! Zasługuje na kobietę wyjątkową! Wolną od prania mózgu maskulinizujących się i pustogłowych robocopów! Nie ma różnic między feminami! Wszystkie macie nierówno pod sufitem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do Alicja w krainie czarow Pierdolnięta to jesteś ty i twój facet (o ile go masz), bo czytając twoje wypowiedzi wyciągam wnioski, że musi być on pantoflarzem i skończonym frajerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×