Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

FAKTY?! Ty tępaku, fakty są ważniejsze od tego, co czuje PRAWDZIWA, ŻYWA, CZUJĄCA KOBIETA? Kobiety czują według statystyk? GET A LIFE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Nie ma czegoś takiego, jak strefy erogenne' hahaah, zart roku, coraz to ciekawsze rzeczy piszesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessy12
Prawo natury! ŻAŁOSNY jesteś:D zz debilami nie dyskutuję :) wszędzie wykrzykniki, wyzwiska, i każda kobieta jest feministką, która zdradza swojego faceta i traktuje go jako swojego niewolnika, bo padnę ahahaha :D i jeszcze sugeruje się topicami na Kafe haha a faceci to nie zdradzają?? na erotycznym full topiców kobiet, które pragną być zdominowane przez faceta. a nie dyktować mu warunki :) nie zasługujesz na żadną kobietę, jak tak bardzo na nas narzekasz to droga wolna znajdź sobie chłopaka i przestań szczekać ;) dziewczyny, nie odpisujcie już temu frajerowi, szkoda nerwów :) jak ja lubię takich nieudaczników, żalących się na kobiecym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"te 3% i 15% to sobie mozesz gdzies wlozyc.. to sa dane statystyczne, przeprowadzane na kilku osobach, no moze na kilkunastu.. a na swiecie jakbys nie zauwazyl ludzi jest znacznie wiecej, kazdy czlowiek rozni sie od siebie... zrozumiales?" NA kilkunastu? hahaa. To ze kobieta ma cycki a facet penisa to tez stwierdzono po bodanaich na kilknuadtu osobach? haha Nie osmieszaaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"ie zasługujesz na żadną kobietę, jak tak bardzo na nas narzekasz to droga wolna znajdź sobie chłopaka i przestań szczekać' A kto powiedzial ze musze z kims byc? Nie jestem gejeem, ale tez nie musze zyc z kobieta, dam sobie rade sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Mam pytanie, trzepiesz tez wedlug statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
juz widze, jak dasz sobie rade sam bez baby... siedzisz kufa na kobiecym forum... jazda na męskie fora o samochodach i wyzszości standardowych beznyniaków nad silnikami wankla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba nie wiesz co to sa dane statystyczne czlowieku ja jestem zywym przykladem tego ze dane sie myla, bo moje strefy sa na tyle rozbudowane i sa w zasadzie wszedzie ze nawet przy glupim masazu glowy moge dostac orgazmu i tak moja glowa i szyja sprawiaja mi wiecej przyjemnosci przy dotykaniu niz ta lechtaczka o ktorej tyle piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
ty chyba nie wiesz co to sa dane statystyczne czlowieku Ale to nie sa dane statysczne! Czy Ty to rozumiesz? To ze kobieta ma piersi a facet penisa to nie sa dane statystyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessy12
dam sobie rade sam to po huj się żalisz? chyba jednak nie dajesz rady:D buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
dzieki za brawa.. ale znów od patałacha nie dostałam odpowiedzi, chyba lepiej sie zna na intensywnosci odczuwania statystycznego orgazmu przez kobiety niz na remoncie przedpokoju, trzepania kapucyna i silnikach samochodowych. Summa summarum... to chyba gej z funkcja kobiety w związku męsko-męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Ja sie nie zale, aj tylko pisze o faktach. To ze wy macie 5 razy wiecej stref erogennych od facetow to nie ejst zalenie sie tylko fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to, że kobiety mają jakieś tam orgazmy wielokrotne, strefy erogenno-denne, wrażliwszą łechtaczkę - TO SĄ DANE STATYSTYCZNE. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Summa summarum... to chyba gej z funkcja kobiety w związku męsko-męskim no tak, nie ma arguyemnetow to sie zaczyna obrazanie mojej osoby, jaki to typowe. Pokazuje to wasza bezsilnosc. Prawda kole w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz a kazdego czlowieka przebanano ze wiadomo kto ma ile stref erogennych? chyba w bajki nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessy12
właśnie, że się żalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Ale to, że kobiety mają jakieś tam orgazmy wielokrotne, strefy erogenno-denne, wrażliwszą łechtaczkę - TO SĄ DANE STATYSTYCZNE. Orgazmy wielokrote u kobiet a ich brak u faceta to ejst fakt a nie dane statystyczne. Tak samo jak to ze facet moze sikac na stojaco a kobieta nie to tez jest fakt a nie dane statystyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
ehhh, jak juz piszesz o sobie "moja osoba" to znaczy, że kiepsko z Tobą, na niczym sie nie znasz, ani na gładziach, ani na informatyce, ani na motoryzacji, ale za to wiesz kiedy i jak silny odczuwam orgazm...według statystyk. Męczy Cie seks, masz z niego mniej frajdy niz kobieta, no strasznie żałosne stworzenie z Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Lady Love Oczywiscie ze sa odstepstwa od tego, to jest srednia, co nie zmienia ze to jest fakt! Kobiety maja wrazliwssza lechtaczke niz faceci penisa! Tak samo jest ze strefai erogennymi! Przecietna kobieta ma 5 razy wiecej stref erogennych od przecietnego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj facet jest dziwologiem w takim razie bo przy jednym stosunku moze miec orgazm wielokrotny.. i gdzie sie pchasz z tymi danymi skoro oby dwoje jestesmy inni? a skoro my jestesmy to i wiele innych osob tak ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallalal
alejedssds= prawo natury ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te statystyczne 3% to po prostu penis i chyba jeszcze nos. W takim razie, idąc za twoją logiką, nie masz prawa odczuwać przyjemności podczas masażu pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
ale za to wiesz kiedy i jak silny odczuwam orgazm Czy ja pisalem cokowliek o TWOIM orgazmie? Podaj cytaty gdzie? CZekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze sa odstepstwa od tego, to jest srednia, co nie zmienia ze to jest fakt! Kobiety maja wrazliwssza lechtaczke niz faceci penisa! Tak samo jest ze strefai erogennymi! Przecietna kobieta ma 5 razy wiecej stref erogennych od przecietnego faceta! sam sobie zaprzeczasz.. wlasnie przyznales mi racje, ze kazdy czlowiek jest inny i inaczej odczuwa przyjemnosc z seksu czyli fakt faktem to sa dane statystyczne chlopie ile Ty masz lat? 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
to moj facet jest dziwologiem w takim razie bo przy jednym stosunku moze miec orgazm wielokrotny. Nie moze miec, nie wiesz co to jest orgazm wielokrotny. Mylisz pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×