Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość moim skrooomnym zdaniem
O przepraszam, kobieta tez może sikac na stojąco, nikt jej nie broni. Sa takie, które potrafia nawet trafic strumieniem moczu do pisuaru... więc statystyki sobie wsadź. A co do cycków to widziałam otylych mężczyzn, którzy mieli wizualnie wieksze niz ja. Mąż miał z kolei wrażliwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"sam sobie zaprzeczasz.. wlasnie przyznales mi racje, ze kazdy czlowiek jest inny i inaczej odczuwa przyjemnosc z seksu czyli fakt faktem to sa dane statystyczne" To nie zmienia faktu ze seks jest przyjemniszay dla kobiet. Dla jednej kobiety jest on 4 razy przyjemnidjzy niz dla faceta, a dla innje 3 razy a jeszce dla innej 6 razy, ale caly czas przyjemniejszy! Tak samo jak to ze seks jest zawsze bardziej meczacy dla faceta(nie licze seksu ograniczjacego sie tylko do pozycji na jezdzca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
O przepraszam, kobieta tez może sikac na stojąco, nikt jej nie broni Ale to jest tak samo efektywne u jak myslenie u kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
No cały czas podpierasz sie statystykami... ja, jako statystyczna kobieta mam prawo mysleć, że piszesz o mnie. Mam jedna pare statystycznych cycków i statystyczna łechtaczkę, równie statystyczne wargi sromowe i nawet pochwe statystyczną łącznie z statystycznymi punktami erogennymi... to kufa mam sie w twoje statystyki nie wpieprzac i uznac, że jestem wyjatkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialbys mnie spotkac na ulicy :D oj nie chcialbys, za te pierdoly co wypisujesz przyjemnosci z seksu trzeba sie nauczyc, widocznie cos z toba nie tak, ze pleciesz takie glupoty kobieta odczuwa wiecej bolu w czasie seksu niz przyjemnosci ( nie generalizujac bo sa wyjatki ) nie kazda pozycja jest dla nas przyjemna, a facet moze pchac jak chce i kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, głowa mnie boli. On cały czas "co nie zmienia faktu, że gówno wysrywa się równo". Zacięła mu się płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallalal
ta ile kobiet nie odczuwa w ogóle orgazmów(z różnych przyczyn, nie dochodzą w przeciwieństwie do faceta), niektóre nawet boli to tego nie wliczasz do swoich danych idioto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
nie chcialbys mnie spotkac na ulicy oj nie chcialbys, za te pie**oly co wypisujesz A co gryziesz? A moze polykasz w calosci? hehe. Nie boje sie Ciebie, za to Ty sie boisz mnie jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
przyjemnosci z seksu trzeba sie nauczyc, widocznie cos z toba nie tak, ze pleciesz takie glupoty Jakie glupioty! WSzystko co napisalem jest prawda, podalem linki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z linkami tez seks bedziesz uprawial? mam wrazenie ze jestes mlodym facetem i na dodatek prawiczkiem, ktory boi sie seksu jak ognia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Taaa, masz racje Deka, z gówna miodu sie nie zrobi ani z tej pipy przyzwoitego faceta. Niech statystycznie marszczy freda zamiast klepac po próżnicy w klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAKTEM jest to, że baba ma cycki. GDYBANIEM jest to, że łechtaczka jest wrażliwsza. Powtórzę pytanie, ale je ciut przekształcę. CZY MASZ PENISA I ŁECHTACZKĘ JEDNOCZEŚNIE, ŻE MOŻESZ TO POTWIERDZIĆ? Wystarczająco duża czcionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
mam wrazenie ze jestes mlodym facetem i na dodatek prawiczkiem, ktory boi sie seksu jak ognia.. Pudlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"FAKTEM jest to, że baba ma cycki. GDYBANIEM jest to, że łechtaczka jest wrażliwsza. Powtórzę pytanie, ale je ciut przekształcę. CZY MASZ PENISA I ŁECHTACZKĘ JEDNOCZEŚNIE, ŻE MOŻESZ TO POTWIERDZIĆ?" To nie ejst zadne gdybanie!Wrazliwosc okreslak sie na podstaewie liczby receptorow! Czy musze byc kobieta i facetem jednoczesnie by stwierdzic ze przecietyn facet jest silniejszy od przecietnej kobiey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Taaa, masz racje Deka, z gówna miodu sie nie zrobi ani z tej pipy przyzwoitego faceta. A jaki to jest przyzwoity facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie, bo zaden zdrowo myslacy facet nie bedzie szperal w necie w danych statystycznych i nie bedzie rozumowal komu jest przyjemniej w czasie seksu.. ZADEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Czy musze byc kobieta i facetem jednoczesnie by stwierdzic ze przecietyn facet jest silniejszy od przecietnej kobiey?" Nie, wystarczy worek ziemniaków i stoper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ugryźmy to z innej strony. Jeżeli seks dla kobiety jest taki przyjemny, to dlaczego nie podda się przyjemności, jaką oferuje jej gwałciciel, lecz ucieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Jeżeli seks dla kobiety jest taki przyjemny, to dlaczego nie podda się przyjemności, jaką oferuje jej gwałciciel, lecz ucieka?" Z tego samego powodu dla ktorego seks dla faceta nei jest przyjemnoscia jesli jest zmeczony, ledwo zyje, boli go glowa itd. Co za idiotyczne pytania zadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
I co, z tego, że jest bardziej unerwione? Niekiedy to sprawia ból, wiesz? Oczywiscie ze bol, ale tez i wieksza przyjemnosc jesli jest wlasciwie pieszczona! Kobieta w lozku MOZE WIECEJ od faceta! Powinniscie sie z tego cieszyc a nie tego wypierac... eh kobieca "logika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
wybacz, lubie kobiety Jesli lubisz kobiety do Dekalogowata sie bardzo cieszy z tego faktu hehee chyba z rozpedu napisalas odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×