Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość nie mam rodzicow wiec
nie jestem czyjas corka nie mam dzieci nie jestem matka to chyba znaczy z twojej definicji ze jestem kuurwaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jestes kuurwa to nie wiem ale ktos ciebie musial urodzi i splodzic !!!!! Chyba ,ze wykluas sie z jajka . To jestes na pewno kuurwa !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Seks gdy jeszcze nie jesteście małżeństwem jest traktowany jako marchewka, a gdy brak decyzji o ślubie jako kij byś zdecydował się ?co jest dla Ciebie ważne?. Po urodzeniu dziecka gdy samiec odbębnił swoje i zagrał rolę reproduktora, jego rola sprowadza się do przynoszenia pieniędzy. Seks? A po co? ?Miś! Boli mnie głowa! Musiałam dziś upiec pizzę i zamieść podłogę, a Ty się 12h byczysz w pracy w hurtowni, i jeszsu i obiadu? Jaka bezczelność!? albo ?seks to nie wszystko!? czy też porównywanie mężczyzny pragnącego intymnej bliskości z żoną po ciężkiej pracy, do perwersyjnego zboczeńca i zwierzęcia które nie umie opanować swoich męskich chuci Oczywiście gdy nie przyniesiesz pensji to niszczysz rodzinę. Gdy Twoja największa potrzeba fizjologiczna nie jest spełniania kilka lat, wszystko jest w porządku. Ty się masz poświęcić, żona niekoniecznie. Często jest tak że żona oszołomiona serialami w telewizji karze męża brakiem seksu za brak dobrego auta czy luksusowego mieszkania, albo chociażby za to że nie jest jak jej ulubiony.. jakze trafne spojrzenie na pena grupę kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Dodał bym jeszcze : jestem twoją zoną , szanuj mnie , dbaj o mnie , a w zamian ...? CZASEM NIC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john_30
Ja z moją praktykujemy 'orgasm denial'. spuszczam się raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×