Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Hej kochane:* cieszę się, że poprawiłam Wam humor moim wpisem wczorajszym:) Chciałam Wam życzyć miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak 28 dc wypada w wielkanoc to nie mogę zrobić testu wcześniej prawda? Mam silne zawroty głowy, jestem śpiąca bardzo, nerwowa, mdli mnie strasznie, odrzuca mnie od alkoholu i mam napady zimna i ciepła. Tylko nie wiem czy to jelitówka czy objawy ciązy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin, ja myślę, że test możesz zrobić wcześniej, no ale jak wyjdzie negatywny to niekoniecznie będzie to oznaczało brak dzidzi na takim etapie, i kochana, nie szukaj objawów, za wcześnie na objawy ciąży, nie szukaj, bo tylko będziesz się niepotrzebnie dręczyć :) Justinka mi Twoja opowieść przypominiała moje czasy starań :) Było dokłądnie tak samo, nie raz mąż się pytał czymusimy dzisiaj a ja zaczynałam dyskusję, że jest nieodpowiedzialny, że go nie obchodzę i inne :) Czasem wracał o 22 z pracy imói żebym go obudziłą za dwie godziny jeśli musimy :) I ja miałam siedzieć nad nim i czekać :) Ach chłopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie doszukuje, tylko się czuje żle i bardziej właściwie obstawała bym za grypą jelitową. A test chciałabym zrobić dla pewności, że lecząc objawy grypy jelitowej nie zaszkodzę ewentualnej ciąży. od 7 do 19 dc próbowaliśmy z m. codziennie lub co drugi dzień, więc chyba powinnam to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi (tylko mierzenie temperatury nie wchodzi w grę) po czym poznać owujację. Wiem o śluzie, ale co jak śluz jak białko kurzego jaja mam dwa razy w trakcie jednego cyklu. Czy coś pobolewa? czy powinnam się czuć jakoś szczególnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin, ale główne objawy jelitówki to biegunka i wymioty plus oczywiście różne inne,więc chyba na odrzucanie od alkoholu nie chcesz się leczyć :D:D:D spokojnie rób test wcześniej ewentualnie, jakoś 26. albo 27. dnia, ja tam zawsze robiłam wcześniej :) Co do owu to mnie jeszcze kłuło w jajniku, ale potem jak moja endometrioza była rozszalana to już bolało ciągle, ale myślę, że zapodawaliście w ciągu takich dni, że skoro wiesz że owu masz, to na pewno jej nie ominęliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj 24dc zrobiłam test i wyszedł negatywny. M. mówi, żeby się nie przejmowała i nie myślała tyle o tym, ale jak ja mam nie myśleć. Czy macie jakiś sposób na wyłączenie myślenia na temat zajścia w ciąże. Jak mam tylko cieszyć się miłością i nie myśleć o jej celowości? Ja myślę non stop i w tym najwiekszy problem chyba, jakąś blokadę mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowin nie smutaj, to że masz jakąś blokadę to nic dziwnego w tym,przeżywa to każda kobitka która bardzo pragnie dzidziusia. Wydaje mi sie że ten 24 dc to może być troszkę wcześnie, więc negatywny wynik nie świadczy o niczym. Ale nie ma się co załamywać, jesteście na początku starań przecież, a jak się bedziesz załamywać to zaraz ci się z tych nerwów cykl popsuje i wtedy to dopiero bedzie problem.A skoro teraz wszystko działa ok to po prostu pozwól naturze działać na spokojnie:) wszystko będzie dobrze, zobaczysz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za słowa wsparcia! Mam nadzieję, że się uda. żebym tylko umiała o tym nie myśleć trak dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi, jupi, jupi :D:D:D ale Get, jak to tak, że dziewczynka, opowiadaj wszystko, jaka waga, jak wszystko, co Ci powiedzieli???? jupi jupi jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:* Musze się wygadać:( Byłam dzisiaj ze szwagierką u mojego ginekologa. Ona nie była u niego jeszcze a podejrzewała, że jest w ciąży no i potwierdziło się, jest w ciąży z drugim dzieciątkiem 7 tydzien, cieszę się z nią bardzo bo ją uwielbiam i wiem, że też sie prawie rok starali ale jak sobie pomyśle że Ona jest w ciąży a ja nie..... poprostu ryczeć mi się chce, zazdroszczę jej.... jestem okropna:( Oczywiscie ją wspierałam, bo się denerwowała i pogratulowałam z całego serca ale jest mi dziwnie, bo tez chce mieć dzidziusia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, w ogole duzo nerwow mnie to badanie kosztowalo. Facet, ktory robil mi usg, byl jakis malo profesjonalny moim zdaniem. Jego angielski byl bardzo slaby, a jak sie go zapytalam na samym poczatku, czy bede mogla poznac plec, to sie na mnie spojrzal jak na idiotke :O W kazdym badz razie anatomicznie wszystko wyszlo ok, piekne paluszki u stop i raczek i on sie zachwycal tak tym wszystkim, niechetnie zabierajac sie za stwierdzenie plci, ja juz wczesniej widzialam, jak mierzyl kosc udowa :) I nie mialam watpliwosci, bo tyle sie juz usg na youtube naogladalam:) I w koncu pan stwierdzil, ze on mi nie powie jaka jest plec, bo dziecko zaslonilo sobie narzady rodne stopa. Nie wyobrazacie sobie jak sie wtedy wkurwilam! Zaczelam kaszlec i wtedy odsunela ta stope na chwile i bylo wyraznie widac i pan wtedy stwierdzil, ze na 90% jest to dziewczynka :) Porobil beznadziejne zdjecia do tego, na ktorych prawie nic nie widac. Dzieki Bogu , nie musialam za nie placic. Ta pani, ktora mi wczesniej wykonywala skan byla naprawde super, nie robila mi laski, z tytulu tego, ze mnie musi zbadac. Justynka- to jest zupelnie naturalne. Ja przez to przechodzilam jakis czas temu, kiedy bratowa mojego zaszla w ciaze. Tobie tez sie uda, bo jestes wspaniala osoba i bedzie dane Ci byc mama :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Dawno mnie nie było ale powoli nadrabiam zaległości. Mikuś wielki szacunek dla Ciebie i twojego męża, jestem pewna, że teraz będzie już tylko dobrze. Get gratuluję córeczki:-) Eowin85 wydaje mi się, że jednak 24dc to jednak za wcześnie, ja robiłam test w 27 dc (przy cyklach 28 dniowych) i wyszła słaba druga kreska, więc może jak @ nie pojawi się powtórz test. Justinkaa kurcze jakbym czytała o naszych staraniach :-D oby efekty były:-) U mnie ok., nudności trwają nadal i brzuch mi się coraz większy robi a to dopiero 13 tydzień ale co tam niech rośnie aby dziecko zdrowe było. Na wizytę wybieram się jutro to może jakieś usg będzie. No lecę bo mi się bigos przypala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo hehehe dziewucha:):) pięknie!:) wyobrażam sobie jak ci się micha ucieszyła ;) najważniejsze że wszystko ok! Justinka, ja podobnie jak Monida, mam jakieś deja vu, przerabiałam to kilka razy przez okres starań. Nie jesteś okropna głuptasie! Mieścisz się całkowicie w normie:) To zawsze przykre, tylko ktoś kto nie przerabiał dłuższych starań tego nie zrozumie. Ale na ciebie też przyjdzie pora już wkrótce, o! Monidka a chodzisz już w tych spodniach ciążówkach co kupowałaś? Boże jakie one są wygodne mmmm :) Powiedzcie mi....czy to jest możliwe żebym miała mniejszy brzuch niż w zeszłym tygodniu?? Bo ja to się tak oglądam, oglądam i kurde mam takie wrażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:* za wsparcie:* Przespałam się z tym wszystkim i dzisiaj już lepiej:)Może jak Nam się uda to przez chwilke obie będziemy chodziły w ciąży:)oby tak było:) a później z wózeczkami hehe::) Wczoraj dobrze że z nią pojechałam bo ona nie miała z kim zostawić Bartoszka starszego syna i On był caąły czas z Nami, Ona przeziębiona bidulka, lekarz ją opierniczył i kazał się kurować. Więc trochę się zajęłam Bartoszem, poszlismy na zakupki a później dałam mu lekcje przechodzenia przez pasy heheh:) Dzisiaj mam wolne i dla odstresowania jade na zakupy:) 24 kwietnia mam też urodzinki więc cos mi się nalezy:) Trzymajcie się i miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:* za wsparcie:* Przespałam się z tym wszystkim i dzisiaj już lepiej:)Może jak Nam się uda to przez chwilke obie będziemy chodziły w ciąży:)oby tak było:) a później z wózeczkami hehe::) Wczoraj dobrze że z nią pojechałam bo ona nie miała z kim zostawić Bartoszka starszego syna i On był caąły czas z Nami, Ona przeziębiona bidulka, lekarz ją opierniczył i kazał się kurować. Więc trochę się zajęłam Bartoszem, poszlismy na zakupki a później dałam mu lekcje przechodzenia przez pasy heheh:) Dzisiaj mam wolne i dla odstresowania jade na zakupy:) 24 kwietnia mam też urodzinki więc cos mi się nalezy:) Trzymajcie się i miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:* za wsparcie:* Przespałam się z tym wszystkim i dzisiaj już lepiej:)Może jak Nam się uda to przez chwilke obie będziemy chodziły w ciąży:)oby tak było:) a później z wózeczkami hehe::) Wczoraj dobrze że z nią pojechałam bo ona nie miała z kim zostawić Bartoszka starszego syna i On był caąły czas z Nami, Ona przeziębiona bidulka, lekarz ją opierniczył i kazał się kurować. Więc trochę się zajęłam Bartoszem, poszlismy na zakupki a później dałam mu lekcje przechodzenia przez pasy heheh:) Dzisiaj mam wolne i dla odstresowania jade na zakupy:) 24 kwietnia mam też urodzinki więc cos mi się nalezy:) Trzymajcie się i miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyyy co tak cichi dziewczynki? :) Pewnie swieta przygotowujecie :) Magda- z tym brzuchem to ja tez tak mialam, ze wydawal mi sie mniejszy czasami :) A zobaczysz jak pewnego dnia wstaniesz i Ci pilke wywali :D Wesolego jajka dziewczyneczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę Wam zdrowych, pogodnych, spokojnych świąt, dużo uśmiechu na twarzy no i przede wszystkim spełnienia marzeń - wszystkie wiemy jakie to marzenia:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt dla Wszystkich:-) Ruda witaj i opowiedz coś o sobie. Dziewczynki byłam wczoraj u lekarza. Wszystko z dzidzą ok., wyniki zadowalające no i dostałam płytkę z nagraniem usg dla męża:-) Po prostu oszalał jak zobaczył nasze maleństwo :-D chwali się każdemu kogo spotka i zachowuje się jak zakochany dzieciak, zupełnie jak na początku naszej znajomości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole świecone, obok baranek... no i koszyczek pełen pisanek wiosenne bazie stoją w wazonie podczas Wielkiej Nocy miłość w sercach płonie... Niech Pokój Wielkanocny zawsze panuje w Waszych sercach. Wesołych Świąt !!! *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\(\-----------/)/)----@ **@-(=':')-------(':'=)----@ **@(..(")(")..(")(")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm coś o sobie:) mam 26 lat od 10 miesiecy jestem mezatka ;-) dzieci nie mam zadnych jeszcze i cos nic nie wychodzi. od listopada probujemy, we wtorek ide do ginekologa niech zobaczy czy ze mna ok. Chociaz mam cicha nadzieje ze sie udalo w tym miesiacu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeej babole! a co tu taka cisza??? długo mnie nie było, ale wyjazd na święta wypadł wcześniej niż się spodziewałam a w rodzinnym domu neta ni ma:( Jak tam u was po wielkanocy? Przyznam że u mnie było całkiem nieźle choć nastawienie z mojej strony nie było najlepsze (jakos nie lubię świąt), ale wczoraj jak wróciliśmy do domu to jakoś tak odetchnęłam że wreszcie w domu:) Witaj ruda, a kiedy masz termin @? Trzymamy kciuki:) Monidka jak dobrze że wszystko ok:) chyba przeziernośc miałaś badaną prawda? A wiecie na czym ja się dziś złapałam, ja jakaś stuknięta jestem jak boga kocham...rano się budzę, leżę normalnie na plecach i praktycznie wciągam brzuch...chyba mi się coś śniło, tylko za cholerę nie pamiętam co, no ja nie wiem co do durnego łba strzeliło...Myślicie że mogłam krzywdę zrobić dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeej babole! a co tu taka cisza??? długo mnie nie było, ale wyjazd na święta wypadł wcześniej niż się spodziewałam a w rodzinnym domu neta ni ma:( Jak tam u was po wielkanocy? Przyznam że u mnie było całkiem nieźle choć nastawienie z mojej strony nie było najlepsze (jakos nie lubię świąt), ale wczoraj jak wróciliśmy do domu to jakoś tak odetchnęłam że wreszcie w domu:) Witaj ruda, a kiedy masz termin @? Trzymamy kciuki:) Monidka jak dobrze że wszystko ok:) chyba przeziernośc miałaś badaną prawda? A wiecie na czym ja się dziś złapałam, ja jakaś stuknięta jestem jak boga kocham...rano się budzę, leżę normalnie na plecach i praktycznie wciągam brzuch...chyba mi się coś śniło, tylko za cholerę nie pamiętam co, no ja nie wiem co do durnego łba strzeliło...Myślicie że mogłam krzywdę zrobić dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Magdulek ja się czujesz? progesteron znowu mnie robi w konia hahah w tym miesiacu jest żeby tego było mało 48,31 hehe śmiac mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej xrozza:):) rany boskie, to ogromny progesteron!!! Aż mnie ciarek przeleciał hehe! Kurcze, ale to super właściwie:) A nawet bardziej niż dobrze:):) który masz dzień cyklu?? Ja się czuje w sumie dobrze, chyba dlatego sobie na siłe problemy stwarzam. Chyba zaczyna mi się coś tam ruszać w tym brzuchu, przez ostatnie dwa dni to jakby mi ktoś porządnego bąka puścił w środku. Nie wiem czy to to, ale wcześniej nie było. Ale dzis to nic nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo , halo :) Ruda- zycze powodzenia w tym cyklu :) Magda- ja tez te ruchy jelitowe baaaaardzo czulam. W sumie nie wiem , dlaczego tak jest, ze przed ciaza, tego az tak nie odczuwamy, a w ciazy az nadmiernie. A tym wciaganiem nie zrobilas krzywdy, wiec sie nie martw :) Mi sie czesto sni, ze jestem na imprezie i pije alkohol i dopiero potem sobie udwiadamiam, ze jestem w ciazy :) Jak sie budze, to az czuje ulge, ze to byl tylko sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×