Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Ja moja sadzam na kanapie, wiec za plecami ma oparcie, albo normalnie na podlodze i trzymam ja za raczke. Dzieci sa rozne. Sa takie, ktore bez zadnej pomocy jednego dnia usiada, drugiego zaczna raczkowac, a trzeciego wstana na nogi. Sa tez takie jak moja, ktorym trzeba pomoc. Lily zrobila juz duze postepy. Z tym obkladaniem poduszkami nie wiem o co chodzi, ale jesli jest tak jak sobie wyobrazam, to balabym sie , ze walnelaby sie w glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Get, ja się przychylam do tego co piszesz. Tak na prawde to mama wie najlepiej na co gotowe jest jej dziecko, przecież żadna z nas nie zrobiłaby krzywdy swemu maluchowi. Ja mojej też pomagam, oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. A wiecie, przyszedł mi dziś ten inhalator. Jednak z tamtym było wszystko ok, pary leci w sumie tyle samo, może mnie się tylko wydawało że to za mało. I faktycznie wcale nie jest jakiś cichy, pomimo że w opisach zachwalają. W sumei pracuje tak samo, ale wielkim plusem jest to ze jest malutki bo tamten to jak garaż wygląda :P no i moje dziecko zaczeło się inhalować bez krzyku :) chyba się przyzwyczaiła. Robię tak jak szarlotka, czyli najpierw uruchamiam w drugim pokoju a dopieor potem z nią do niego idę. No i musze śpiewać "ach śpij kochanie" :D wtedy usiedzi spokojnie nawet długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Mam pytanko do was mamuśki czym smarowałyście sobie brzuszek i od kiedy? bo pamiętam ze pisałyście o tym,ale jak na złość przeleciałam i nie mogę znaleść tych waszych wpisów :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smarowalam bio-oilem, szczerze nie mam pojecia od kiedy :) Jak bede miala czas to przejrze temat i dam znac :) Rozstepy wyszly mi w 37 tygodniu :O na szczescie nieduzo, wiec mysle,ze bio-oil mial jakis dobroczynny wplyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego początku nawilżałam się oliwką bambino na mokrą skórę, a po wytarciu smarowałam się balsamem Perfecta Extra Slim (serum koncentrat wyszczuplającydo szybkiej redukcji rozstępów) i udało mi się uniknąć tego paskudztwa. Szczerze to myślałam, że na rozstępy jestem skazana bo w okresie dojrzewania pojawiły mi się na tyłku. Moja siostra też używała ten balsam i też nie ma rozstępów. Tylko na tubie nie ma info czy można stosować w ciąży, ja sama zdecydowałam, że będę go stosować. Dziewczyny ja też uważam, że każde dziecko ma swój rytm i dlatego przestałam ćwiczyć jak mały płakał. Uznałam, że skoro urodził się dwa tyg. wcześniej to może robić wszystko z opóźnieniem i na wszystko przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monidko ja tak samo, juz miałam dość męczenia moich szkrabów, tak nie chciały na brzuszku leżeć a ja musiałam tak ćwiczyć a przyszedł czas i adrian to potrafi pół dnia przeleżeć na brzuszku teraz, nawet po jedzeniu muszę go pilnować, żeby zaraz się nie przekręcił:) Bigosik ja stosowałam oliwkę i krem na rozstepy z ziaja - cena super, mi to poleciły 2 koleżanki, że u nich podziałało i powiem Ci, że ja praktycznie wcale nie mam rozstępów, może jakieś małe bym znalazła, tylko nie powiem czy to krem czy genetycznie tak miałam, bo przy blixniakach mój brzuszek był spory, trochę tylko taki niejędrny,ale nie mogę się zebrac do ćwiczen:p... ja smarowałam 2,3 razy dziennie, krem to mi na tydz.starczał:)..a z tego co pamiętam to zaczęłam stosować tak jak było na opakowaniu napisane:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane z tymi rozstępami to nei ma reguły. Ja się smarowałam kremem i balsamem pharmaceris, drogi interes i polecany i co z tego. Rozstepy na piersiach miałam i tak już w pierwszych tygodniach ciąży, podejrzewam że to na skutek hormonów. I to się nei zmieniło do dziś. Jeśli chodzi o biodra to pojawiły się w okolicach 36 tygodnia ciąży, teraz troche zblakły ale mimo wszytsko są. Po ciąży wyskoczyły na brzuchu. Pharmacerisem smarowałam się od początku ciąży po 9 miesiac. Ostatnie tygodnie pzerzuciłam się na ziaję bo już mnie portfel "bolał", smaruję się ziają do dziś. I dupa blada że tak powiem. Jak się ma tendencje, bądź genetyczne uwarunkowania to choćbyście sie nie wiem czym smarowały to i tak wylezą rozstępy i tak. Nie wiem jak bedzie gdy skończę karmić, bo wydaje mi się że wysoka prolaktyna sprzyja rozstępom, tak też gdzię wyczytałam, nie wiem ile w tym prawdy, ale patrząc na mnei to by się nawet zgadzało. Najpierw troche się załamywałam bo bikini raczej już nie założę, ale teraz to już mam na to zwis, myślę sobie że to taka "tgrysia ozdoba" a mężowi nei przeszkadzają i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie pod Madzia. Podobno jest to uwarunkowane genetycznie, chociaz moja mama po dwojce dzieci nie ma ani jednego rozstepa. Mojemu brzuchowi daleko do idealu, ale ja patrze na to, ze to byl pierwszy dom mojej corki. Cwicze, bo lubie, nie wiem w jakim to stopniu pomoze na brzuch. Mam przynajmniej ladne oczy i usta :D hahaha A bikini? Kochana, teraz w modzie sa monokini :) http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/535615509/2012-New-Arrival-Free-Shipping-Wholesale-retail-Hot-Swimwear-Sexy-Monokini-With-Bra-Pads-Inside-Size.jpg http://i01.i.aliimg.com/photo/v1/490686827/Adjustable_Neck_Straps_Black_Bandeau_Monokini_Swimsuit.jpg O prosze bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochana SZAŁ!!!!!!! :D na to drugie jeszcze się nie nadam bo z bioder musi zniknąć to co tu się zgromadziło :P ale to pierwsze jest strzałem w dziesiatkę, jeśli mi tylko cyce karmiacej matki nei wyskoczą to kupuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!dziękuje za odpisanie musze sobie coś kupić na ten brzuszek bo mnie swędzi a wyczytałam ze skóra się naciąga brzucha się naciąga i powinnam smarować.A ja mam do was jeszcze takie pytanko kiedy wam zaczęło być już widać brzuszek,czy w 14 tygodniu już było wam widać bo ja to mam już spory ten brzuszek.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny polecam tą stronkę :D OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigosik u mnie było widać bardzo szybko. Właściwie w 12 tygodniu to już miałam swoje pierwsze ciażowe jeansy, zaczął mi sterczeć na przełomie 11/12 tyg dość konkretnie,a w 14 to już szłam szefowej powiedzieć bo zwyczajnie musiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam badania kwri ostatnio i się okazało że mam anemię :/ Poza tym w sobote na zakupach w markecie zrobilo mi się coś dziwnego. Zrobiło mi się gorąco bolał mnie brzuch, byłam taka zdezorientowana i nie mogłam na nogach ustać. Po jakiś paru minutach mi przeszło. Przestraszyłam się. Mamusię powiedzcie czy Wy też miałyście tak dziwne sny w ciąży? Mnie moje przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowin- wiele kobiet zmaga sie z anemia w ciazy, z czego wiekszosc jest spowodowana niedoborem zelaza. Czy lekarz dal Ci recepte na jakis kompleks witamin? Jesli nie, to jedz duzo burakow, chude mieso i duzo zielonych warzyw. Twoja dieta musi byc teraz baardzo zroznicowana. Rozumiem, ze bierzeszkwas foiliowy? Co do snow, to nie przypominam sobie,abym miala podobny problem. Jakie to sa sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj eowin i co z tą anemią?? masz brać jakieś witaminy??? musisz się kobieto lepiej odzywiać. Mnie się też akcje dziwne zdarzały, np na trzy dni kładły mnie w poziom zawroty głowy ale to takie że mąż mnie do ubikacji niósł i trzymał miskę nad głowa bo od spionizowania od razu puszczałam pawia :P a snów to chyba jakis bardzo dziwnych nie miałam, czasem śniły mi się osoby, których dawno nei widziałam i jak się z nimi potem kontaktowałam to okazywało się ze coś niefajnego się u nich stało w życiu w tamtym czasie. Może ocś w tym jest. Ciężarówki są dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie sny? topię się i budzę się ledwo łapiąć oddech, abi teraz śniła mi się moja babcia którą moj tata z wujkiem prowadzą pod pachuy do domu pogrzebowego i że zamykają ją w trumnie a ona wali rękoma i nogami a my siedzimy i czekamy aż umrze. I że ona się tak bardzo bała a ja ją tak bardzo chciałam uratować. Mówie wam cały czas mam tego typu sny. biorę Falvit mama cały czas. W czwartek idę do gina to zobaczymy co powie na tą anemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulek ja tego typu horrory śnię co noc :( Albo umieram ja albo ktoś, albo przed kimś uciekam , albo mąż mnie zdradza, albo śni m się że poroniłam i takie smutne twarze członków rodziny. Mówie wam sny masakra. W czwartek idę do lekarza może mi da coś na sen takiego uspokajającego, nie wiem ale zwariować idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to faktycznie :/ może ty powinnaś jakieś ład\godne coś na sen łykac no sama nie wiem :/ dżizas...skad ci się to bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin kurcze koniecznie pogadaj z lekarzem może coś ci pozwoli brać tak się nie da funkcjonować. No i koniecznie zasypiaj w ramionach męża, teraz jak nigdy potrzebujesz spokoju i bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na badaniu genetycznym. Wszystko jest w porządku. dzieciątko nie było zbyt zadowolone, że ktoś je gniecie aparatem do USG. Prężyło się we wszystkie strony :) Poza tym to mam bakterie w moczu i się zastanawiam czy to groźne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowin, luz, bakterie w moczu ma 95% cieżarnych:) wiec nei jestem w żadnym wypadku wyjątkiem. Oczywiście to trzeba kontrolować bo za dużo być ich też nei może, jak nei jest dużo i poza tym wyniki moczu ok to nie ma się co martwić. Jedz żurawinę i dużo pij i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin, jak pisze madzia, nie ma co się martwić :) ja miałam kilka razy liczne bakterie, gin mówił, że dopóki nie pojawiają się leukocyty podwyższone, to nawet mam nie zwracać na to uwagi. A jak są i leukocyty to wtedy lek, ale jak pisze madzia, cała gromada cięzarówek to ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak tam majówka? Ja byłam w górach, oczywiście pogoda była dopiero w dniu wyjazdu. I trafiłam do szpitala bo zaczełam krwawić. Okazało się że ciężarne w góry jeździć nie powinny bo jest za duża różnica ciśnień. Na szczęście już jest wszytko ok. Co u reszty ciężarówek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki! eowin85 my też byliśmy w górach w Zakopanym tylko tylko że na weselu ale przedłużyliśmy sobie pobyt w Zakopcu i zostaliśmy jeszcze 3 dni po weselu :-) Co tam ciekawego u was słychać?A ja miałam małe problemy bo bo kupiłam sobie oliwkę w żelu i dostałam wysypki na brzuchu a wyglądało to tak jakbym wpadła w pokrzywy i mnie poparzyły ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :-) Byłam 23 na wizycie lekarz pytał się czy chce wiedzieć płeć maleństwa bo robił usb i maleństwo miało rozłożone nóżki i widział dokładnie płeć,ale ja ie chciałam wiedzieć jeszcze co będzie :-) a tak ogólnie jest wszystko dobrze.Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... póki co po powrocie z Zakopca nie mam krwawienia już to się ucieszyłam. W wakacje skocze nam morze miejsze różnice wysokości. A dziś mam urodzinki i maż z samego rana przyniósł mi perfumy i bukiet kwiatów:) Jak miło. A co tam u Was słychać?? Czy Wy mamusie miałyście może takie przypadki krwawień w ciąży? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin85 Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin. Co do krwawienia to ja nie miałam nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×