Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Hej dziewczyny ;) Ja w dalszym ciągu nie mam @. Szczere powiedziawszy, nawet nie wiem,kiedy powinnam dostać... Ostatnia przyszła 28 czerwca, 3 dni za wcześnie,więc cykl chyba mi się rozregulowal . Robiłam test 2 dni temu,ale był negatywny. Powtórzę za kilka dni I zobaczymy co to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisinom
Piszę tu, bo też zaczynam się starać,myślałam już, że udało nam się ostatnio, był seks 12 i 14 dnia cyklu (były też bzykania w innych dniach oczywiście,ale te zapamiętałam, bo były w czasie spodziewanej owulacji:) ),przy około 29 dniowych cyklach więc teoretycznie powinnam zajść, byłam przekonana że jestem w ciąży, bolesne piersi, bóle brzucha, a jestem już mamą, więc przypominam sobie objawy ciąży, miałam nawet lekkie plamienie, myslałam, że to zagnieżadżanie, bo miałam przy tym podwyższoną temp i nagle dostałam okres? wczesne poronienie? nie wiem sama, 25 dnia cyklu zaczęłam krwawić, nawet nie chcę wnikać co to było, ale przez kilka dni czułam, po prostu czułam,że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim aisinom - witamy u nas:-) Wczoraj wróciliśmy z urlopu - buło cudnie:-) pogoda piękna tylko @przyszła tak jak wskazywały objawy, ale nie załamujemy się, czeka nas kolejny miesięc starań... zabieram się za nadrabianie zaległości w topiku, odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Get-ur-freak-on no to czekamy może akurat:) Ja nadal nie mam okresu, a ostatni miałam 3 czerwca, z tym że ja czasami nawet co dwa miesiące dostaje więc czekam jeszcze do 3 i zobaczymy. Robiłam test w zeszłą środę i był negatywny więc nie robię sobie nadziei. Nie czuję za bardzo rzadnych objawów nawet na @ i niewiem czy to dobrze czy źle. Denerwuje mnie tylko to czekanie;/ Monida Witam po urlopku:) aisinom witam na forum:) a tak poza tym to jestem po wizycie mamy, wczoraj pojechała. TERAZ kończę przeprowadzkę, jest troche roboty z tym, nawet nie wiedziałam ,że tyle nagromadziło się przez prawie rok:) Trzymam za Was kciuki i buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie do bóli podbrzusza, doszły wczoraj bóle piersi. Już nie mogę wytrzymać z tej niepewności. Test pewnie zrobię już w piątek albo sobotę, a powinnam w poniedziałek ale mam w sobotę panieński więc może się dowiem rano czy będę mogła coś wypić czy nie. Get-Ur chyba będziemy razem testowały:) Monida super że urlop się udał:) Justinka też będziesz testować w takim czasie jak ja, oby się nam udało. Ja też ostatnio przenosiłam wszystkie ciuchy do nowej szafy i sporo tego mi wyszło, myślałam że będzie mniej. Ale Ty Justinka przenosisz wszystko więc wyobrażam sobie że dużo tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja nie wiem nawet, kiedy powinnam testowac. Bole podbrzusza pojawily sie dopiero wczoraj, a piersi obolale mam juz od jakichs 2 tygodni. Poczekam jeszcze troche, tak do weekendu mysle. Mozliwe, ze przez zmiane pracy mi sie troche przesunela @. Nie nastawiam sie oczywiscie, nie wiem , dlaczego przeszly mi te obsesyjne mysli o ciazy, ale musze Wam przyznac, ze czuje sie tak o wiele lepiej i nie ma az tak wielkiego rozczarowania. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 - fajnie, że nastrój Ci się poprawł, podobno największym wrogiem starających się jest stres z tym związany (wiem - łatwo powiedzeć); no i gratuluję tych -10kg zdradź jak to zrobiłaś też chętnie zrzuciłabym co nieco:-) Get-ur-freak-on , aniauu - trzymam kciuki aby się udało:-) Justinkaa25 - likierek naprawde pyyycha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida moje 10 kg to efekt diety plaż południowych, nie jest męcząca, do tego zdrowa. Ja za tydzień do szpitala, cieszę się, że w końcu :) Zajęłam się trochę innymi sprawami, do tego moja przerwa i w ogóle ostatnio nie myślę o starankach. Nasz seks znowu zaczął być ekscytujący, bez przymusu, wyliczeń i innych takich:) tego mi trzeba było, na początku się martwiłam, że przerwa, że tyle czasu w plecy, ale tak naprawdę to dobry czas i teraz to już myślę, czy nie przedłużyć jeszcze mojej przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane:) Get-Ur no to fajnie, że będziemy podobnie testowac, chyba że u mnie pojawi się @;/ ale narazie czekam:)Aniauu z tą przeprowadzką to koszmar hehe, ale już nie dużo zostało;) trzymam za Ciebie kciuki:) Monida cieszę się, że likierek smakował:) Dzisiaj tak tylko na chwilkę ale musiałam zajrzeć:* Trzymajcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u was dziewczynki??? Jak wasze staranka? aisinom - w ostatnim cyklu miałam podobnie jak ty i też się nie udało, nie ma sensu zastanawiać się co się stało trzeba dalej się starać - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monida :) Ja jutro testuję choć nie wiem czy coś wyjdzie bo jest dość wcześnie na test, zobaczymy. Powinnam robić dopiero po niedzieli. Dziś pojawił mi się śluz taki jak podczas owulacji a mam 28 d.c. Czy to może coś w ogóle oznaczać? Nadal mam bóle podbrzusza, ból piersi trochę minął. Ciekawa jestem czy to objawy na @ czy na ciążę :) Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj testowałam znowu i negatywny wynik. już prawie dwa miesiące nie mam @ i zaczyna mnie to bardzo irytować, mniej szans na zajście i tyle czekania;/Jest mi smutno:( no ale co zrobić;/ Aniauu a Ty jak??buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Justinkaa25 - to trochę dziwne z tym brakiem @,a co twój gin. o tym sądzi? może trzeba jakieś badania zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w niedzielę przyszła @ niestety. Więc czekamy aż minie i znów starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Monida byłam jakis czas temu u gina i tylko mi powiedzial, ze nie ma przeciwskazań. A przed przeprowadzka chodzilam do innego i on mi powiedzial ze moge miec nieregularne przez to, ze miałam takie drobne torgbielki na jednym jajniku ale takie małe niegroźne, które znikaja i sie pojawiaja. Ten powiedzial, ze nic sie nie dzieje. Kiedys mialam tez na hormony badania i nic nie wykazalo, wiec chyba ten typ tak ma. Miałąm taki czas ze dostawałam co miesiac a teraz znowu mam co dwa i juz sama niewiem.Zobacze czy @ sie pojawi na dniach. Jak nie to będę myślała co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :) Ja właśnie wyszłam ze szpitala po czwartkowej laparoskopii. Jajowody drożne, ufff, torbiel i ogniska endometriozy usunięte, wszystko piękne i czyściutkie, lekarze mówią, że szansa jest duża. Za trzy tygodnie już staranka, kazali od razu działać, chociaż dziś jeszcze średnio chodzę :) Przeżyłam to wszystko, strasznie się cieszę, że już po, ale szczerze troszkę się umęczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 - super że wszystko się udało :-), jak lekarze kazali działać to nic tylko ich słuchać... masz trzy tygodnie na odpoczynek, a potem "do roboty" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka cieszę się że wszystko się udało i już jesteś w domku. Wracaj szybko do zdrowia i bierzcie się do roboty ;) Będę trzymać kciuki! U mnie już po @ i nowe staranka zaczynamy, może tym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :) u mnie z dnia na dzień coraz lepiej :) jeszcze troszkę obolała jestem i strasznie ciągnie blizna w pępku. Czekam na okres, powinien pojawić się do miesiąca, ja liczyłam, że będzie wcześniej, no ale tydzień w jedną czy drugą, to w sumie bez różnicy :) czuję się prawie normalnie, jutro tydzień od zabiegu i w sumie jestem już w takim stanie, że gdybyśmy mieli się starać już, to może nie byłoby łatwo, ale dalibyśmy radę :) powodzonka dziewczynki :) oby to był ten cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać dziewczynki? Nam znowu się nie udało:-( Dziś przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida, nowa :@ to nowe perspektywy :) U mnie nic nowego, do wtorku zwolnienie lekarskie, nudzę się okropnie, na dworze duszno, nie chce mi się nawet na spacer :) było w planach jezioro na dziś, ale dziwna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 - dzięki, właśnie tak to sobie tłumaczę, ale jak zobaczyłam oznaki @ i jedną krechę na teście to łzy same plynęły... kobitki piszcie co fajnego u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja właśnie po starankach, teraz czekamy. Zobaczymy czy znów przyjdzie @ czy nie... Jakoś jestem sceptycznie nastawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu - myśl pozytywnie, ktoś mi kiedyś powiedział żeby zachowywać się tak jakby właśnie spełniało się nasze marzenie bo dobra myśl idzie w eter... ja po chwili załamania zaczęłam myśleć (i mówić na głos), że tym razem na pewno się uda - i musi się sprawdzić:-) POWODZENIA!!! dla ciebie i nas wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? Staram się o dzidzię drugi cykl i 07.08 test owu zapowiedział mi owulkę, wynik pozytywny utrzymywał się do 13.08. Pierwszy pik podobno jest najważniejszy i test ciążowy należy wykonać 14 dni od tego piku. U mnie ten dzień wypada w niedzielę 21.08 (wtedy też powinnam dostać @). Dowiedziałam się, że test owu może wykryć wczesną ciążę, ale u mnie wyniki są negatywne i nie wiem czy mogę mieć jeszcze jakąś nadzieję. Dodam też, że pomimo tego, że zostały mi 4 dni do @ to nie mam żadnych objawów, które by na nią wskazywały. Zwykle już ponad tydzień przed bolały mnie piersi itd. Za to niepokoi mnie ciemna plamka koło prawego sutka. Nic mnie nie boli, ani nie piecze, ale jest. Wygląda jak taki brązowy siniak. Spotkałyście się kiedyś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SadAngel :) Powiem Ci że słyszałam że na początku ciąży brodawki ciemnieją, ale z tego co piszesz to może być za wcześnie. Ale skoro nie masz żadnych objawów, to może wkrótce pojawią się ciążowe. Najlepiej to zrób testy w dniu spodziewanej @ i później też, bo nie zawsze wszystko od razu wychodzi. Daj znać!Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było. Muszę się Was poradzić. Odkąd spóźnia mi się okres zaczęłam sobie mierzy tempke i obserwowac śluz, i tak gdzies od 6 do 11 miałam ten śluz co robi niteczki między palcami. Tempka tak gdzies w granicach od 36,2 do 36,6 w tych dniach. Przyjęłam to sobie za dni płodne i były staranka. Jeszcze powiem, że jest to bardzo możliwe bo okresu juz długo nie mam, kilka testow wczesniej robiłam i byly negatywne wiec chyba taki strasznie długi cykla mam teraz masakra;/ Ale do rzeczy. Wczoraj zauważyłam delikatną kreske od pępka w dól i już się nakręciłam, miałam tez wczoraj dwa razy zgage, jednak jak wróciłam do domku i zrobiłam test to był negatywny. Czy to możliwe, że jeszcze za wczesnie i test mógl nie pokazac ciąży?? Wogóle jakaś taka śpiąca byłam wczoraj i niewiem czy to przez to ze wczesnie wstaje do pracy która zaczełam w tym tygodniu?? Sama juz niewiem, aha i mój M powiedział mi ze mam takie jakby twardsze piersi bardziej zbite niewiem co to znaczy hehe. Co do tempki to dziwne bo jest o wiele niższa niz w czasie plodnych a jak zmierzylam sobie wczoraj drugi raz kolo 14 godz to była 37, wiem że to po ruchu mogla sie zwiekszyc ale byla 37. No i wczoraj cały czas mi było gorąco. Proszę powiedzcie co myslicie bo ja już mam nadzieję i chche żeby sie udało:)Pozdrawiam kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i muszę jeszcze dodać, że cały czas mam mokro, śluz jest raz biały raz lekko żółtawy no niewiem jak to okreslic, ale jest go dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×