Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Co się stało, że u nas takia ciszaaa? Dziewczyny piszcie co u Was nowego... Justinkaa25 - jak rozwija się sytuacja, bo objawy bardzo obiecujące... ja kupiłam testy owulacyjne i od środy zaczynam je stosować, mam nadzieję, że coś z tego będzie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Monida już sama niewiem. Doszedł ból sutków, najpierw przy dotyku mnie bolały teraz jakby troszke mniej. Zgagi narazie nie miałam. Robiłam wczoraj test i znowu negatywny. Już zaczynam wątpić, że jestem w ciąży i że wmawiam sobie te objawy. W sumie to niewiem kiedy dokladnie mam dostac okres bo tak mniej więcej wyczaiłam owulke więc jeszcze poczekam troche i jak nie dostane to zrobie znowu test. Już dawno nie miałam takiego długiego cyklu. 3 września minie 3 miesiące to już lekkie przegięcie. Jeśli nie będę w ciąży to ide do ginka niech mi go wyreguluje troszke bo ja nie będę sie denerwowała. Buziak a co u reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Rzeczywiście cisza się tu zrobiła. Ja czekam na testowanie, już mam bóle piersi, ale coś mi się wydaje że to na @ (możliwa w sobotę, niedzielę). Jakoś się nie nastawiam, bo miesiąc temu też miałam takie bóle tydzień przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak testowanie? Ja dziś dostałam @, równo 3 tygodnie po laparoskopii. Cieszę się, bo już się martwiłam, że trzeba będzie wywoływać, ale z drugiej strony mi przykro, bo w owu mam delegację 4-dniową i muszę koniecznie jechać :( Jestem tak zła, że aż szkoda gadać. Natura potrafi być złośliwa. Nie dość, że przerwa bo laparoskopia, to teraz, kiedy najlepszy moment, bo zaraz po zabiegu, to ja nie mogę :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. szarlotka przykro mi:* Ja tez już się denerwuję, bo wczoraj teoretycznie powinnam dostac @ jeśli dobrze wyczaiłam owulke, ale wydaje mi sie ze tak bo sluz na to wskazywal. Dzisiaj rano zrobiłam test ciazowy i znowu negatywny juz niewiem co myslec. juz tyle tych testów zrobilam i dalej nic. Ani @ ni ciąży, myslicie ze jeszcze za wczesnie na test czy o co chodzi???;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka szkoda, ale myślę że i tak musicie próbować, a może właśnie się uda :) Ja czekam chyba na @, bo objawy typowe. Może w poniedziałek zrobię test :) Trzymajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie! Zrobiłam dwa testy-jeden w czwartek rano, drugi dzisiaj rano. Na tym czwartkowym po czasie pojawiła się druga blada kreska, a dzisiaj od razu są dwie, fakt że ta druga trochę bledsza, ale dużo lepiej widoczna niż ta w czwartek. Tyle że ja jestem chora, tzn przeziębiona i nie wiem czy choroba nie zafałszowała wyniku. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniauu wiesz co a bierzesz jakies leki antybiotyki?? Sama niewiem czy to wpływa czy nie na wynik testu ale skoro dzisiaj zrobiłaś znowu to wydaję mi się, że to ciążą:) Najlepiej zrób bete albo test zwykły jak juz nie będziesz przeziębiona wtedy będziesz miała pewność. Tak troszke sobie poczytałam w necie czy przeziębienie ma wpływ na wynik testu i pisze, że nie. Moze przesunąc @ ale nie wpłynie na wynik. Więc chyba ci TRZEBA GRATuLOWAC KOCHANA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Przeziębienie nie fałszuje wyniku. Test wykrywa gonadotropinę wydzielaną w ciąży. Dwie kreski = ciąża - proste, o ile odczytałaś wynik w odpowiednim czasie. Kolor kreski testowej nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyków nie brałam, tylko lżejsze leki. Dziś od razu pokazały się dwie kreski :) To mogę się już chyba cieszyć :D A byłam pewna że przyjdzie @, a tu taka niespodzianka :) Dzięki Justinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida dzięki! Mam nadzieję że szybko będą następne takie wiadomości! Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje z calego serca. Tak czytalam te wczesniejsze posty o tych objawach i trzymalam mocno kciuki. Bardzo sie ciesze kochanie! Ehh, dawno mnie nie bylo. Pochlonieta praca jestem. Nie mialam dnia wolnego od 16 dni :/ Ja juz sie nie staram, nie licze, nie wiem kiedy owuluje, kiedy mam dostac @. Zaczelo mnie to wyczerpywac. Przez tyle miesiecy nic sie nie udalo. Wydaje mi sie, ze cos jest nie tak, ale lekarze tutaj nie traktuja tego powaznie przed uplywem roku staran. Caluje dziewczynki. Ciekawe jak tam Scooby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur dzięki! A Ty powinnaś trochę odpocząć. Powiem Ci że ja teraz się w ogóle nie nastawiałam, byłam pewna że przyjdzie @, a tu taka niespodzianka:) Także nigdy nic nie wiadomo, trzymam kciuki Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie w końcu po prawie 3 miesiącach pojawiła się @ wczoraj. Na początku myślałam że to tylko jakieś plamienie ale dzisiaj już jest na dobre. A dwa dni wcześniej miałam dołka. Teraz w sumie się cieszę, bo kolejna szansa przed nami , ale i tak w przyszłym tygodniu jade do ginka, bo nie mam zamiaru znowu czekać 3 miesiące. To jest jakis koszmar, a ile testów zrobiłam to moje heheh. Co u Was kochane?? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justinka :) To trzymam mocno kciuki żeby teraz się udało! U mnie bez zmian, objawów typowo ciążowych jeszcze nie mam, ale wszystko przede mną :) Tylko jak się nabiegam po mieście to trochę mnie podbrzusze boli więc wtedy odpoczywam. Jest ok :) Zaraz po niedzieli umawiam się na wizytę, pewnie mój lekarz wybierze odpowiedni tydzień na badania, mam nadzieję że już coś zobaczę:) Co u reszty? Dziewczyny co u Was? Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinkaa25 - u Ciebie @ to dobra wiadomość i bardzo dobrze że zdecydowałaś się na wizytę u gina może coś poradzi; Powodzenia Kochana We mnie odrzyły ndzieje ale się nie nastawiam - w zeszłą niedzielę byłam w 14 dc a test owulacyjny wskazywał, że to ten czas... były staranka; od wtorku miałam niewielkie bule w pobrzuszu i tak do dzisiaj z tym, że się trochę nasiliły (coś jak przed @) no i trochę częściej sikam. Sama nie wiem co o tym myśleć to mogą być objawy zwz ze stresem - u mnie w pracy ostatnio strasznie nerwo. Do @ mam jeszcze 8 dni poczekamy zobaczymy. aniauu - ty teraz odpoczywaj pobiegasz sobie jak maleństo przyjdzie na świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakaś rozkojarzona jestem - straszne błędy robię miało być nadzieje i bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dzięki za słowa otuchy. @ mam jakąs taką obfitą, niewiem czy to dlatego że tyle czasu nie miałam niewiem;/ Ale do ginka napewno pójde. Mam nadzieję, że tym razem się uda:) Będziemy się starać ile sił heheh. Trzymajcie się kochane. Ja mam dziś zlocik rodzeństwa hehe odwiedzają swoją siostrzyczke:) Miłej niedzieli buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida bóle podbrzusza i piersi, zmiana nastrojów to dokładnie takie same jak na @. Także mocno trzymam kciuki że u Ciebie też się uda :) Justinka daj znać jak będziesz po wizycie. Myślę że ta obfita @ to rzeczywiście dlatego że długo jej nie było. Fajnie że rodzeństwo Cię odwiedza:) Nas też w weekend odwiedziła siostra z rodzinką :) Siostra pod koniec września ma termin porodu także ostatnie chwile:) Cieszę się że nam się udało to dzieciaczki będą w podobnym wieku. Oby wszystko było dobrze. Miłego popołudnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ja po weekendziku troche niewyspana jestem ale ogólnie ok:) Do ginka prawdopodobnie idę w czwartek Aniauu:) Dam znać co i jak. Jakoś mi się nastrój poprawił bo znowu będą staranka hehe. Co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ja nadal mam niewielki ból w podbrzuszu i nudności - dziś w pracy koleżanka jadła kanapkę a ja nie mogłam znieść zapachu chleba z masłem... kupiłam PinkTest, który podobno wykrywa ciążę już sześć dni od zapłodnienia - jeśli samopoczucie mi się nie poprawi do środy to chyba go zrobię - chociaż nie bardzo wieżę w trafność tych wczesnyych testów... Justinkaa25 - napisz koniecznie co i jak jak już będziesz po wizycie, a staranek nigdy za wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu błędy sadzę, ale mi głupio:-( miało być wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida ja robiłam test w dniu w którym kalkulator wyliczył mi możliwy test krwi i wyszły dwie kreski choć druga była blada ale była. Wystarczy że dzień wcześniej nie będziesz dużo płynów piła i powinno być ok :) Trzymam kciuki! Ja bym nie wytrzymała do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu - mi też ciężko wytrzymać ale tłumaczę sobie że im później zrobię test tym będę mała większą pewność, a poza tym trochę boję się, że tym razem też się nie udało (przecież to może być zwykła niestrawność lub infekcja dróg moczowych, albo jedno i drugie) - pozekam do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matuss
JA zrobilam test rano odrazu druga kreska ale blada drugi popoludniu ta sama sytuacja czy mooghe byc pewna>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida daj znać jutro jak wyszedł test. Trzymam kciuki! :) Matus najlepiej powtórz test tylko od razu po przebudzeniu z rana i dzień wcześniej nie pij za dużo wody czy napojów bo to może nie pokazać drugiej kreski. Najlepiej odczekaj jakieś 2-3 dni i wtedy zrób test. Dziewczyny co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×