Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Dziewczyny... u mnie są bliźniaki !!! :)) Byłam na wizycie,jest tak: "widoczne dwa pęcherzyki ciążowe, w jednym uwidoczniono echo zarodka z czynnością serca. Wyniki pomiarów CRL - 13,94 mm(5tydz.3d). Pęcherzyki źółtkowe 3,7 mm." W drugim pęcherzyku nie było widać jeszcze echa serca, ale widać zarodek takiej samej wielkości jak ten pierwszy, więc na dniach echo serduszka powinno się pojawić. Mam przyjść za 1,5 tyg. skontrolować serduszko. Teraz jest 5tydz.3d. Ja coś czułam że mój brzuch jest coś za duży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś ja chyba też sobie taki detektor kupię. a używałaś kiedyś? boje się, ze czasem jakbym źle ułożyła i by się nie słyszało, to wpadłabym w panikę :( yousta no to zaszaleliście :D podwójne gratulacje :) moja córcia chodzi i ciągle gada, ze chce braciszka i siostrzyczkę "dwa dzieci" :D mi starczy jedno zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
wooooo super, gratuluje :) też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta gratulacje!! super :) Aguś mnie też dziś brzucho boli : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta ja również gratuluję na max-a :) :) :) Ja byłam u lekarze właśnie w 5 tygodniu i 3 dniu i nie było słychać serduszka. następną wizytę mam 26 maja więc może jużbędzie słychać bicie serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzone to się wpisuję do tabelki.. _NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Youstta dopiero przeczytałam o bliźniakach:) gratulacje:) no to będziesz miała podwójną radość. A u Ciebie w rodzinie były już jakieś bliźniaki? Ja się kuruję soczkami i mlekiem z miodem ale jak narazie z marnym skutkiem bo czujęsie coraz gorzej heh Nawet położyć się nie mam jak bo mąż pracuje daleko i sama jestem w domu z dzieckiem a on się nawet na moment nie położy w dzień. Od dwóch dni przez tą chorobę pobudka o 0430 heh na dodatek. Także teraz ledwo co widzę na oczy. Także idę do łóżeczka nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yousta fajnie wyglądaja te twoje 2 znaki zapytania w tabelce :D moniuś 👄 a czy was też pobolewają podbrzusza? bo mnie owszem, mimo, że leżę non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś no właśnie mnie boli,biore już duphaston. teraz będe świrować do końca ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za gratki :) Ja się też cieszę, tylko mój chłop trochę w szoku. :)) Mnie brzuch trochę ciągnie... nie martwię się na razie, bo na lekkim kłuciu się kończy.. Powiedzieliśmy rodzicom. :) zadowoleni :) Mam nadzieję że wszystko będzie ok, bo ciąża mnoga jednak niesie większe ryzyko powikłań. W ogóle babsko - lekarka mi powiedziała żebym się nie cieszyła, bo to że na razie są bliżniaki to nie znaczy się się jeden zarodek cytuje: "nie wchłonie" i będzie jedno dziecko!!! Porażka jakaś. Wiem jakie jest ryzyko, zwłaszcza na tak wczesnym etapie, ale zachowała się bardzo niedelikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja też się dokarmiam progesteronem - luteinką. ale staram sie opanowywać. myśle pozytywnie cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka kiedy robiłas test? bo mi jak wyjda jutro II krechy to też będe miała termin na 22 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie mamy wyjścia,trzeba myśleć pozytywnie!! :) youstta kurde ta lekarka to masakra,bardzo delikatna :o ide leżeć.buziaki dobranoc stycznióweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonne_ są w rodzinie bliźniaki. Np. siostra mojej mamy ma bliźniaki i jeszcze w dalszej rodzinie są :) Więc ja jakoś nie jestem zaskoczona. W ogóle chciałam mieć 3 dzieci, mój mąż że dwójka wystarczy, a teraz to chłopina postawiony pod ścianą hihi :)) agniesiulka - macica się rozciąga, dlatego pobolewa :) monia_aa - nie zamartwiaj się na zapas, musi być dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannam
Dziś bylam na USG 3 z kolei no i wyszły BLIŹNIAKI, jestem w szoku, cieszę się bardzo. NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ? hannam______23_______9.01.__________trojmiasto___?_?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
No wiecie co? a mnie bliźniaki nie wyszły! A miały wyjśc hihi U mnie w rodzinie co pokolenie są. Sama mam siostrę bliźniaczkę. Ale nic to. Do trzech razy sztuka. JUż ostatnio reklamowalismy na usg... a jak połozna na szkole rodzenia orzekła,ze teraz bliźniaki rodzą się hurtowo nieomal, to się bardzo oburzylismy..hihi Bardzo Wam gratuluje. :-) U mnie wszystko ok. Serducho cudnie było słychac. termin mam na 7-8stycznia. I dziewczyny co do terminów porodu,bo też widziałam ze pisałyście, to najbardziej wiarygodny jest w OM i z usg z 12tyg. U mnie była data identyczna. POtem już nie ma co patrzeć na inne terminy, bo to już wg rozwoju dziecka i wymiaru kości się liczy i róznice mogą być większe. MIłej nocy życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
youstta ,a skoro 2 pęcherzyki to dwujajowe będą? czy to za wcześnie by tak stwierdzić? Locaa - następnym razem my podwójnie poswiętujemy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam dziś w pracy z moją przełożoną i powiedziała mi żebym sie dokładnie dowiedziała do którego tyg można zwolnić dziewczynę w ciąży bo na pewno szefowa będzie kombinować i najwyżej do tego czasu wzięła urlop a nie l4 żeby się szefowa nie domyśliła i żeby mnie nie wywaliła wiem że kiedyś było tak że do 3 miesiąca mogli zwolnić jak jest teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pracujesz w polsce to od dnia poczęcia jesteś chroniona. nawet jeśli dostaniesz wypowiedzenie, a byłaś w ciąży w czasie tego wypowiedzenia lub przed (a np. jescze o tym nie wiedziałaś) to po okazaniu zaświadczenia od gin musi cię szef przywrócić do pracy. chyba, ze cały zakład jest likwidowany, a jesli tylko redukcja etatu to prawo cię chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję, ze na teście II krechy :) rano byłam na becie, wyniki popołudniu jakoś cięzko uwierzyć po tylu latach starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yousta to idiotka!!
youstta ty sie kretyno w łeb jebnij! w 5 tygodniu ciazy masz duzy brzuch?? co za idiotka! ruchy tez juz czujesz?::::D:D:D nie rob z siebie posmiewiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti moje GRATULACJE!!! super:) jak sie czujesz? ahuś a Ty? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia czuję się dobrze, tylko w nocy spac nie mogę a dziś jak test zrobiłam to juz w ogóle o spaniu mowy nie było ;) poza tym piersi bolą od ponad tygodnia i brzuch tak inaczej, dlatego podejrzewałam ż ecoś się może dziać, jakoś nie czułam sie na @ dziś pojawił się śluz taki jak w dniach płodnych i apetytu nie mam za wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ? hannam______23_______9.01.__________trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____9.01________Tarnów____? Dopisałam się :) Wczoraj byłam na usg i serduszko mojego maluszka cudownie biło! niesamowite uczucie! Bardzo się cieszę, że jestem w Waszym gronie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusia lalka nie duzża888
moge sie dołączyć???:) termin mam na 10 stycznia, mam pewien problem,.Czy jest mozliwa taka sytuacja :? spóżniał mi się okres 4 dni, zrobilam test wyszedł negatywny, i dostałam okres normalnie. w nastepnym cyklu tak samo spóżniał mi się okres ok. 4 dni zrobiłam test wyszedł negatywny, ale okresu nadal nie miałam, po 2 tyg zrobilam znownu test wyszedł pozytywny zrobilam ok. 6 testów bo nie wierzylam w wynik wszystkie pozytywne, poszłam na bete wyszło 4000 ml , lekaz obliczył ze jestem w 5-6 tyg ciazy od odtatniej miesiaczki. macica na badaniu w 5 tyg nie byla jeszcze powiekszona. czy jest mozliwe zebym zaszla w ciaze nie w tym cyklu tylko w tamtym pierwszym pomimo okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 25
jest mozliwe... Mnie dzis rano takie mdlosci dopadly,ze musialam zwymiotowac.dopiero 7tydz mam nadz ze to minie...czekam na 31maja i czekam. W sobote wraca moja milosc poprzytulam sie pokocham i moze wszysko minie:p.wczoraj z nim gadalam i mówie,ze ostatni raz jestem w ciazy,zaczal sie smiac i powiedzial ze sie jeszcze okaze:D sorka ze pisze tak chaotycznie ale jak zwykle z telefonu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
Zusia, 5-6 tc oznacza, że zaszłaś w ciążę 2-3 tyg temu czyli w ostatnim cyklu, wszystko jest normalnie i prawidłowo. Tydzień ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×