Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

inka ja raczej wyjść nie mogę, spzątać też nie, bo muszę leżeć ;) płeć około 20tc, lekarz może też określić wcześniej (ok16tc), ale musi miec dobry sprzęt i dziecko musi chcieć sie pokazać :) na początku bowiem narządy płciowe chłopca i dziewczynki wyglądają identycznie i nie można określić ze 100% pewnością płci. czasem lekarz strzeli i akurat sie sprawdzi, a czasem nie. i jako ciekawostkę dodam historie mojej kolezanki, która do 38tc wiedział, ze ma pod sercem dziewczynkę (2 niezależnych lekarzy, w tym 1 na usg 4d jej to potwierdzali co wizytę) a w 38tc lekarz (który był na zastepstwie jej prowadzącego) stwierdził, ze to chłopiec. oczywiscie postukała mu w czoło. ale jakoś nie mogłą uwierzyć i poszła jeszcze do 4 lekarza, który stwierdził, ze chłopiec. zgłupiała. cała wyprawkę, oczywiscie kupioną dla dziewczynki musiała oddać (dobrze, ze miała z metkami rzeczy) i wymieniła na unisex, bo juz nikomu nie wierzyła. urodziła pieknego maciusia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe tak często, wystarczy zlikwidować spację przed przecinkiem a mi wyszło chłopiec/dziewczynka :D bo zapłodnienie miałam na przełomie 4/5 albo 31 kwiecień, albo 1 maj :D więc czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka nie gadaj że wszystkim sie sprawdziło!?myslałam ze to takie raczej na jaja ten kalendarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, dobry ten kalkulator. Mi wyszedl chlopiec :) robilam kiedys taka wrozbe z obraczka i wlosem. Wyszlo ze bede miec dziewczynke a po dlugiej przerwie chlopca. Mojemu partnerowi tez tak wyszlo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, dobry ten kalkulator. Mi wyszedl chlopiec :) robilam kiedys taka wrozbe z obraczka i wlosem. Wyszlo ze bede miec dziewczynke a po dlugiej przerwie chlopca. Mojemu partnerowi tez tak wyszlo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka serio, to żadna filozofia sprawdzić, bo przecież mamy nasze też wiedzą, czy urodziły przed czasem czy po. więc można ustalić date poczęcia i wiek. nam sie sprawdziło w rodzince. bratoe, dostepne kuzynki, wszytskie przetestowałam. i wszystkim wyszło tak ja w tym linku, który wkleiłam wam. bo ten co czarna wkleiła to chyba inny. wg mojego wychodzi mi c/c, a wg tego od czarnej c/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula wiec trzymam kciuki, by dał sie namówić na usg :D super by było. odpoczywaj jesli możesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 25
hejka:)ja sie dopisze do tabelki ale w czerwcu po badaniach. Mal pisze bo niewchodze na kompa a korzystam z neta w tel. Mdli mnie eh podbrzusze pobolewa a na brzuchu sie nie da lezec przez piersi. Wedlug tego kalkulatora mam na dziewczyne wole chlopca. Czas pokaze czy to prawda. :) milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 25
wczesniej sprawdzalam na chinskim kalendarzu to ma byc dziewczyna a teraz sprawdzilam na tym co dala czarna i jest chlopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wychodzi dziewczynka:) dobrzy by bylo hee ale wiem ze na zlosc bedzie chlopak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
pisałam już tutaj kiedyś -teraz tylko podczytuję. Jakoś brak natchnienia na pisanie. :P Wg chińskiej tabelki mój synuś powinien być dziewczynką. Więc nie zawsze się sprawdza. ;) Kiedyś koleżanka wywróżyła mi ze parka będzie. Zobaczymy co teraz wyszło nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
aha -jutro mam pierwszą wizytę wraz z usg. Jestem bardzo ciekawa co zobaczę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wg kalkulatora wychodzi dziewczynka. eh fajnie by bylo bo synka już mam.teraz marzy mi sie córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
Mi wychodzi, że moja córka jest synem a teraz niby będzie druga córka a ja tam mimo wszystko czuje, że będą bliźniaki o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locaa a byly w twojej rodzinie czy meza bliźniaki? jest szansa na bliźniaki>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
W rodzinie mam 2 pary bliźniaków więc szansa jest :) na razie na usg był tylko/aż jeden pęcherzyk. pomarzyć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a mam takie pytanie do was zamierzacie karmić piersia czy sztucznym mlekiem? ja nie raczej piersia nie bede karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dlatego ze nie chce, ale bede musiala chodzić do szkoly i w weekendy babcie bede siedziec wiec nie bede miala jak karmic malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony jestem troche brzydliwa i jakos nie potrafie sobie tego zoobrazowac. ale głownie wlasnie ta skzola a nie chce sie bawic w odciagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą córcie karmiłam do 13 m-ca. i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż mleko matki. pewnie różne będą tu opinie, ale nie zgodzę się z tym, że sztucznie zrobione mleko ma takie same wartości odzywcze i jest tak samo dobre dla dziecka. zresztą nie ukrywam, ze jest to tez najtańszy i najmniej kłopotliwy sposób. można usiąść w parku na ławce, u lekarza, nawet w kościele (zdarzyło się, ze karmiłam w zakrystii). nie miałam problemu z czasem, jak wychodziłysmy na spacer - to na cały dzień w teren z przystankiem na obiad dla mnie. nie musiałam dostosowywać swojego czasu do czasu karmienia dziecka. nie kłopotałam sie z termosami i butelkami targanymi po miescie, bo wiadomo, ze mleka modyfikowanego nie mozna przygotować przed wyjściem i podać nap. po 2h spaceru. poza tym ta bliskość córeczki. to jest bezcenne. żadnego mycia, wyparzania, kupowania nowych smoczków. natomiast bardzo źle wspominam czas przejścia na butelki (po 9 m-cu, gdy zaczęłam na noc dokarmiać) to był koszmar i jak najprędzej chciałam, by nauczyla sie pić z kubeczka. nie powiem początek był straszny, mała pogryzła i sutki, ale rozwiązałam to kupując nakładki na nie. ale dlaczego nie chcesz karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 5 m-cu wróciłam do pracy i dziecko zostawało z niania. odciagałam mleczko, mroziłam lub chowałam do lodówki i jak mała chciała pić/jeść to jej odgrzewała, lub przyprowadzała mi ją do pracy. w zasadzie i tak po 5 m-cu dostaje dziecko już pierwsze posiłki, więc mleczko przed wyjściem i zaraz po przyjćiu, a w pozostały czas albo odgrzana 1 moja porcja, albo obiadek czy deserek. poza tym, czy wiesz, że karmiąc persią szybciej dojdziesz do swojej wagi? nie, nie wyobrażam sobie z wyboru nie karmić dziecka. obrzydzenie? hmmm, chyba większy problem bedzies zmiała jak dziecko zrobi wielką, luźną, śmierdzocą kupkę, która będzie wszędzie :D albo kiedy zwymiotuje na ciebie :D poza tym będziesz musiała poradzić sobie z zatrzymaniem laktacji u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×