Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość martini657
Edzia- ja tez się spotkałam ze znieczulicą. NIKT nie ustępuje miejsca w autobusach i tramwajach, wszyscy odwracają głowę. Jak byłam w przychodni oddać krew chciałam wejść bez kolejki bo na drzwiach napis "ciężarne, kombatanci i cukrzycy poza kolejnością". A tu facet wyskakuje, odepchnął mnie siłą i nie pozwolił wejść! Upadłam dosłownie na krzesło, i odjęło mi mowę! A reszta pacjentów- cisza, jakby nic się nie stało... Przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zlitujcie się z tymi smakami. Ja właśnie skończyłam ostatnie jabłko i jak tu wytrzymać do 16:00 a w lodówce tylko wczorajsze krokiety i przyznam że średnio mi wyszły, ale może namówię męża na KFC albo Kebaba, a w drodze na pewno cappucino z McDonalda. Dziewczyny to co piszecie o znieczulicy to mnie normalnie przeraża. Owszem wczoraj stałam w realu do kasy z pierwszeństwem i też widziałam jak Panowie udawali że mnie nie widzą, ale na razie im odpuszczę bo dobrze się czuję, ale za 2 miesiące to ja im już pokażę. Ogólnie jestem kłótliwą osobą więc pewnie będzie afera za każdym razem w sklepie, ale mam zamiar korzystać ze swoich praw. Tylko kobieta w ciąży zrozumie drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
Mufi, mi jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś ustąpił miejsca albo przepuścił. Raz jechałam tramwajem i nie było miejsca. Maszynista zatrzymał się na środku skrzyżowania i zaczął na pasażerów wrzeszczeć że kobieta w ciąży stoi, dopiero jakaś pani łaskawie wstała. To jedyny przypadek, pan maszynista powinien brawa dostać. Dzisiaj jechałam autobusem i koło mnie druga ciężarna stała, wszyscy udawali że nagle oślepli, aż mi przykro że nasi rodacy tacy są... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no staraszne
mogłaś poprosić aby Ci ustąpili miejsca, nikt nie siedzie w autobusie i nie rozgąda się za ciężarną, żeby zaraz wstać jak tylko jakoś zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
oj wybacz, ale ludzie są tacy ze nawet jak poprosisz to maja to w dupie, widac ze i ty nie ustepujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :) dla mnie nie było to takie oczywiste, tym bardziej, jak zobaczyłam p v-ce burmistrz w komisji :D lecicie z tymi stronami jak oszalałe :D nadążyć nie można. byłam z tesiulka nad jeziorem, potem przyszłyśmy i padłam na łóżko :P:D a papiery jeszcze leżą :D ale tak bolał mnie brzuch :( że wolałam odpocząć. teraz za to mam więcej werwy. obiad na gazie, więc mam troszkę czaasu. mimo próśb nie mogę i muszę wam napisać, że w koncu gotuję normalny obiadek, choć w lodówce znalazłam tylko fasolkę szparagową, którą przywiozła mi z działki teściowa :P będzą ziemniaczki, fasolka i jajeczko :D i barszczyk z uszkami grzybowymi. mam nadzieję, że wyjdzie kwaśnica :D a jabłka ja również uwielbiam. ta ciąża upływa mi pod hasłem "im kwasniej tym lepiej" :D dobrze, ze wczoraj zakupiłąm kilka papierówek, twardych, zielonych i kwaśnych, bo jak dziś zobaczyłam wpisy z nimi, to bym musiała gryźć klawiaturę :o:D moja mała wstała z drzemki, przyszła ubrana, a we włosy wpięła sobie chyba z 30 spinek :D ok laseczki, dziś mozemy opijać, nie będę narzucać soku, bo widzę, że mamy różne smaki :P ale zapraszam wieczorem na oblewanie :D ja siadę oczywiście z ulubionym soczkiem jabłkowym :D będzie prawie jak winko :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no staraszne
no akurat ustępuję, ale też nie zawsze widzę, że jest kobieta w ciąży, bo np. czytam ksiązkę po za tym rozróżniaj świadome chamstwo, od niezamierzonego, może Twój brzuch wygląda jakbyś zjadła i ktoś boi się zaryzykować miejsca mysląc, że jesteś gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
czytanie książki a świadome odwracanie głowy to 2 różne sprawy. A moj brzuszek jest zdecydowanie ciążowy a nie wzdęty :P i nie naskakuję tu na nikogo, mówię o ogólnej znieczulicy więc równoeż proszę o nienaskakiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdZiA:)
Nóż w kieszeni się otwiera- no ale cóż- tacy są ludzie... martini657 - no to tylko pozazdrościć takiej przejażdżki z super maszynistą:) Powinien dostać medal:) Ja w tej chwili już nie będę czekała w kolejce na pobranie krwi- po prostu wejdę i będę miała wszystkich w nosie:P agniesiulka- czytałam twój wpis i śmiałam się w głos"...gryźć klawiaturę"- no nie mogę:) A jednak te jabłka mają coś w sobie uzależniającego i zaraźliwego:):P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no staraszne
właśnie wrzucasz wszystkich do jednego wora i to jest uogólnienie...ogolna zneczulica... nie czuję się znieczulona ... po za tym nie naskakiwać pisze się oddzialnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
nienaskakiwanie to nie jest orzeczenie droga pani i pisze sie razem tak jak niemiły lub niecierpliwy, jedynie nie z czasownikami piszemy rozdzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj wredny anonimie z naszego forum. Dziewczyny nie kontynujcie proszę dyskusji z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszne --- może się w końcu zaczernisz,każdy umiem krytykować ale do tego przyznać sie kim jest to już nie ... martini 657 wiem o czym mówisz moja ginekolog umawia na godziny ale i tak zawsze się kolejki robią więc jest zasada że ciężarne przyjmuję od razu drugim wejściem ale i tak niektórzy co tam wyprawiają to sie w głowię nie mieści ostatnio chciała wejść jakaś młoda dziewczyna w pierwszych miesiącach ciąży widać że źle się czuła cała blada i spocona a jakaś pani po 40 do niej wyskoczyła że ona też może poudawać ciąże i jeszcze do niej że jest młoda to jak postoi nawet w ciąży to jej się nic nie stanie... nikt się nawet słowem nie odezwał, ja z natury jestem na takie coś uczulona i powiedziałam grzecznie Pani że ta dziewczyna ma takie prawo wejść pierwsza a poza tym widać że się źle czuje to i jeszcze mi się usłyszało że ja pewnie też udaję! Dopiero położna przyszła i musiała tamtej Pani tłumaczyć czemu ciężarne wchodzą pierwsze i że to akurat nie jest uzależnione od wieku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no staraszne
orzeczenie jest cześcią zdania, a nie mowy, co do zasad ortograficznych to odnoszą się one do części mowy... naskakiwanie jest slowem pochodzenia czasownikowe, a jak pani zauważywala, "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie... kulturka się szerzy...i hipokryzja też... z jednej strony wielkie oburzenie, że ktoś nie ustąpił miejsca, a z drugiej ..."spadaj"... Forum służy wymianie poglądów, które każdy ma prawo wyrażać gdzie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, tzn. przyszłe mamuśki :) Ja podobnie jak i wy też mam termin na styczeń 2012. Czytam to forum już od kilku dni i tak dzisiaj mnie naszło, żeby w końcu się do was odezwać. Pozdrawiam szczególnie rozsan i Came_85 bo mamy termin na ten sam dzień NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01______Konstancin-Jeziorna__? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? Dzisiaj na obiadek pyszna rybka parowana z pietruszką i warzywka, mniiiammm jeszcze tylko 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem ma prawo wyrażać swoje zdanie na forum ,ale prosiłybyśmy o nie zaśmiecanie naszego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dziewczyny właśnie przeczytalam wasze wpisy o znieczulicy , opowiem wam mój przypadek nie bedzie dotyczył ciaży...pare lat temu miałam złamany kręgosłup po pionizacji juz chodząca i od szyj do bioder zagipsowana wybrałam się na wycieczke po mieście tramwajem, weszła elegancka paniusia około 60. umalowana z torebeczką..masa ludzi ja siedzę a ona na całe gardło ,, CO za młodzież, starszemu miejsca gówniara z patologi nie ustapi, i tak dalej,, więc wstałam grzecznie weszłam na kszesełko, a że mnie nerwy poniosły mówie jej ,,ty stara ku...o, że człowiek młody nie znaczy że zdrowy, miesiąc temu miałam operacje na złamany kręgosłup,, ludzie wszyscy jacy byli, o mały włos jej nie zlinczowali, a mi zaczeli bić brawo...na następnym przystanku babka uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeta86 witaj kochana :) coraz więcej dziewczyn-przyszłych mamusiek na 27 stycznia :)super bardzo się cieszę jak tam twój brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Yeeta86---witaj serdecznie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowww rozsan ,ale miałaś akcję dobrze zrobiłaś ,że jej tak dogadałaś niestety tak bywa są gorsi i lepsi ludzie... dlatego ja niecierpię jeździć tramwajami i autobusami po warszawie zawsze tłoczno ciasno itp ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówy widzą tylko
to co chcą widzieć i swój brzuch... siedzą na l4 od pierwszego dnia ciąży a jak idą na krew to się wpychają bo kolejka i posiedzieć nie mogą i poczekać, chuj ich obchodzi, że one się nigdzie nie spieszą a ludzie z kolejki tak (idą do pracy...), poza tym ciąża nie choroba, a ci ludzie w kolejce też mogą się źle czuć... księżniczka jak się źle czuje a musi gdzieś wyjść, pojechać etc, to bozia język dała, można poprosić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rośnie, powoli, ale rośnie :) Dzisiaj jakoś tak nie najlepiej się czuje. Kurcze o ile na początku mdłości mi nie dokuczały i cała w skowronkach, że chyba mnie ominie, tak od dwóch tygodni ciągle mnie zamula ... Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam się do listy i zaczerniłam NICK:) Widzę , że z mojego miasta jest "Ebel", może razem będziemy rodziły?:) NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA:)________ 25_____18.01______Głogów_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01______Konstancin-Jeziorna__? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeta86 mnie od początku po dzień dzisiejszy nic nie dolega mi ani mdłości itp przebyłam przeziębienie i to wszystko no i na ostatnim Usg wyszło ,że mam mało wód owodniowych .. ,ale mam nadzieję ,że jutro lepiej wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no staraszne
ciężarówy widzą tylko ---- uważaj zaraz Cię zlinczują, bo prawda w oczy kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówy widzą tylko
no sraszne -> otóż to, już się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówy widzą tylko
*straszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciężarówy widzą tylko"- oczywiście , każdy może się wypowiedzieć na ów forum, ale my jako społeczność "STYCZNIÓWEK 2012" nie mamy chęci czytać wypowiedzi osoby, która nie ma kszty dobrego smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
ciężarówy widzą tylko??????????? no staraszne?????????????????????? Dziewczynko- zmykaj z forum przeznaczonego dla FAJNYCH babek w ciąży...po wypowiedziach widzę,że siedzisz w domku na tyłeczku nic nie robisz, nic nie masz w główce, a wchodzisz miedzy bardzo fajne towarzystwo niestety nie umiejąc się dostosować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Yeeta86 :) jeżeli chodzi o mdłości to na początku troszkę mi dokuczały ale nie tak bardzo dało się wytrzymać choć początkowo zawsze mi sie nie dobrze robiło jak myłam żeby rano :D ale to już przeszło tylko gorzej z głową bo mnie niemal codziennie boli a czasami mam takie zawroty głowy jakbym coś wypiła i to sporo wtedy nawet nie mogę leżeć bo wszystko się kręci wkoło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×