Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gosia - widzę że jesteśmy w tym samym wieku i mamy taki sam termin :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a podpowiedz gdzie Ty kupujesz ciążowe ciuszki ja muszę właśnie wybrać się na takie zakupy a nie wiem gdzie u nas można nabyć fajne ciuszki i to najlepiej po atrakcyjnej cenie:) wiem że w full markecie i w plazie a gdzie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale z Was ranne ptaszki, ja dopiero wstałam i za jakąś godzinkę wybieram się na małe buszowanie do IKEI - zobaczę co proponują tam do pokoju dziecinnego. Kika - faktycznie :). A znasz już płeć? (przepraszam jeśli ominęłam jakiś Twój wpis w tym temacie) Groszek - ja ogrodniczek za bardzo nie lubię, więc mam jeansy z pasem dla przyszłych mam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel- w H&M kupiłam sobie białe rybaczki, takie brązowe lniane i dres, jakieś tuniki, dżinsy kupiłam używane na Allegro, a te eleganckie też przez internet , nowe spodnie a kupiłam je za 20 zł , jak znajdę to prześlę link. Mam jeszcze dwoje takich na zimę to też kupiłam używane . Resztę jakieś bluzki , tuniki , to różnie przeważnie coś wypatrzę na allegro, nowe albo używane , albo mama mi kupuje z siostrą . Na tzw. szczękach też jest chyba stoisko , a i w pierwszej ciąży byłam raz na "dołowej" i tam kupiłam sobie bieliznę ciążową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - no ja jeszcze nie znam , ostatnio na wizycie byłam w 14 tygodniu i dziś wreszcie idę , liczę po cichu że dzidziuś pięknie się ustawi ;) Zastanawiam się też czy lekarz pozwoli wejść mężowi z córką , bo nie mamy z kim jej zostawić :) Jak ja zazdroszczę Ikei :):):) Może my też wreszcie się doczekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - daj znać po wizycie :) Ja ciuszki ciążowe w większości kupuję na Allegro lub w ciuchlandzie, troszkę używane lub nowe i jestem zadowolona. W sklepach są strasznie drogie, a tak mogę sobie pozwolić na różności :). Ostatnio kupiłam w ciuchlandzie bluzkę z H&M za 8 zł, sprawdziłam w H&M i kosztowała ona 89 zł... w życiu bym jej za tyle nie kupiła, a bluzka jest nowa lub prawie nowa. I widać nowa kolekcja bo do dostania w sklepie H&M. Na Allegro kupiłam spódnicę ciążowa ZARA MUM za 60 zł (rewelacyjna, wolę nie myśleć ile by kosztowała w Zarze), a także kilka ciuszków z Happy Mum - moje faworyty :). Ja na razie dla siebie kupuję, chociaż po woli rozglądam się za ciuszkami dla mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
ja do używanych tez nic nie mam czasem mozna znalesc cos fajnego w ciuchlandzie. Tez tak wlasnie mysle ze kupie jakies jeansy;) boje sie troche kupic przez neta.hm w jakich sklepach mozna takie dostac?wiem ze w hm tez sa ciazowe ale nie wiem jakie ceny... Bede musiala sie rozejrzec w centrach handlowych. W ogole to kiedy wychodzi kolekcia jesienna?buty itp?pewnie juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
monia_aa dokładnie Mikołaj, po pradziadku ;) Co do ciuchów ja zupełnie przez przypadek kupiłam spodnie w Zarze (a wcale tam nie widziałam jakiego specjalnego działu dla ciężarnych, po prostu zapytałam ekspedientkę) w Poznańskim Browarze, były przecenione z 200zł na 99zł, jestem nimi zachwycona, miękkie dżinsowe rurki z dużym pasem, naprawdę super, myślę że do końca ciąży będę w nich ganiała, używam ich naprzemiennie z leginsami. Mogę też Wam polecić sklep Pepco, kupiłam tam tuniki za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana. Rano dostrzegłam na swoim brzuchu pierwszy rozstęp - a smaruję się 3 razy dziennie :-( mąż mnie pociesza że to może mi się odcisnęła kołdra ale ja w to nie wierzę. Dziś zamawiam mustellę. Co będzie dalej jak one już się pojawiają. Co do ciuszków to ja zaopatruję się w NewYorkerze - nie mają stoiska ciążowego ale wiele spodni i spódnic ma szerokie pasy elastyczne które ładnie się układają na brzuszku, a wiecie same że ceny są tam bardzo przystępne, szczególnie na wyprzedażach. Kika Ikea u nas w pierwszym kwartale 2013 także już nie długo :d chociaż nie widzę żeby się tam coś budowało. Ja we wrześniu jadę do Krakowa na zakupy bo kilka rzeczy by sie przydało dla maleństwa, zabawki i sztućce są rewelacyjne - ale to troszkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek - ja rowniez wybrałabym spodnie bo ogrodniczek nie lulie. Kolekcje jesienne juz powinny byc. U mnie w H&M nie ma działu ciazowego niestety... Tez musze kupic jakies długie spodnie na jesien i zime, teraz chodze w sukienkach, rybaczkach i tunikach. Jeszcze jakas spodnica, leginsy i chyba mi to wystarczy. Elzunia - dzieki. Nie mam nic przeciwko uzywanym ciuszkom, sama nie raz takie kupuje jak znajde cos fajnego, wczoraj nawet mama kupiła mi 2 tuniki i leginsy bo trafiła na fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dawno mnie tu nie było u nas jako tako, brzuszek rośnie, ja walczę z bakteriami w moczu - czekam na wynik posiewu teraz, za 1,5tyg wizyta a zaraz po wizycie ruszamy na małe tygodniowe wkacje nad jeziorko, rybki łowić ;) No i czekam na pierwsze ruchy maluszka ale jak na razie cisza Też mam za sobą pierwsze zakupy ciążowe - 2 pary spodni i 2 bluzeczki. A dla maleństwa nic jeszcze nie kupiłam, dostałam tylko łóżeczko od koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi - może nie będzie tak źle z tymi rozstępami, może nie będą tak widoczne po ciąży, ja mam dużo rozstępów na biodrach i nad pośladkami, pojawiły się parę lat temu po gwałtownym przytyciu, zupełnie ich nie widać i spokojnie wychodziłam w bikini, fakt faktem, że są b. wąskie i jakby płytkie, u nas kobiety nie miały tendencji do rozstępów, mama po 3 dzieci nie miała żadnych także to też ma jakieś rodzinne podłoże, jeśli u Ciebie jest inaczej to może faktycznie lepiej od razy kupić jakiś skuteczny specyfik ja też smaruję się ile wlezie, póki co tylko oliwką Hipp, polecam ją - ma w składzie tylko bodaj dwa rodzaje olejów i nic więcej (chyba jeszcze lekki zapach, ale twierdzą, że nie powoduje alergii) strasznie mnie dzisiaj bolą plecy, tak pulsująco w okolicy kości ogonowej, nie dam rady leżeć bo w każdej pozycji czuję się koszmarnie a w ogóle to płakać mi się chce, nasz fliziarz okazał się burakiem i naciągnął nas na duże koszty ;( szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi- niestety , może tak być że nic na to nie poradzisz , nie pomoże nawet najdroższy najcudowniejszy krem , czasem górą są jakieś geny i tyle. Wiem , że to brzmi brutalnie , ale lepiej się z tym pogodzić niż dostawać ataku histerii za każdym razem gdy pojawi się jakaś kreseczka. A może mąż ma racje , coś ci się odbiło i tyle :) Ja smarowałam się w pierwszej ciąży , brzuch i piersi , oliwką resztę balsamem , miałam ogromy brzuch , piersi i na nich ani jednej kreseczki , za to biodra, , uda mam całe w rozstępach i nie wiem czy ta oliwka pomogła czy tak miało być i już . Teraz smaruje się też tylko oliwką . Jak wieczorem się juz położysz , to masuj skórę żeby była elastyczna , Ty jesteś szczupła więc ona musi się dużo naciągnąć ale nie pozwól żeby ten problem spędzał Ci sen z powiek bo wpadniesz w jakąś depresję . Po porodzie będziesz smaroała się odpowiednimi kremami i na pewno chociaż zbledną , a mąż i tak Cię będzie kochał , a Ty w zamian będziesz miała cudownego dzidziusia . Nie jedna kobieta za takie szczęście dałaby sobie zrobić rozstępy na całym ciele. Noooo :) Odezwij się po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
ja od lat regularnie nawilzam skore balsami a teraz dodatkowo oliwka jonsona. I mimo tycia chudniecia nie mam rozsepow i lepiej niech tak zostanie ale jak wyjda trudno. Tak popatrzylam i w necie duzo ofert jest.dziewczyny sprzedaja uzywane fajne ciuchy. Zawsze mozna sie spotkac przymierzyc.jak bede na kompie to dobrze popatrze i jak raz moze uda mi sie cos kupic okazyjnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie środowo :-) Widzę,że temacik o ubrankach. Ja z takich typowo ciążowych rzeczy kupiłam tylko spodnie.Reszte ubran kupuje w zwyklych sklepach,po prostu biore koszulki odcinane pod biustem,sweterki kopertowe.Ostatnio kupilam w hausie,ladna letnia sukienke.niby nie ciazowa,a fajnie pasuje.Tez nie mam nic do ubran uzywanych,ale ja jakos nigdy nie moge trafic,na cos fajnego . zycze milego dnia,ide pic kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, nie mam wogóle czasu posiedzieć na necie, moja córcia od kilku dni postanowiła nie spać w dzień, za nic nie da się jej położyć więc sobie darowałam wszelkie próby, poco mam się denerwowac, nie chce spać to nie, tylko nie mam teraz w dzień ani chwili "spokoju" :) ale za to wieczorem ładnie idzie spać, więc jest jeden plus. u mnie poza tym wszystko dobrze brzuszek rośnie jak nie wiem, dzidziuś sadzi takie kopy że raz to się normalnie przestraszyłam aż, 17.08.2011 mam usg więc nie mogę się już doczekać, jestem strasznie ciekawa czy to chłopczyk czy dziewczynka. poza tym ostatnio mam straszny dylemat w sprawie mieszkaniowej.. aż mi głowa pęka od myślenia. pojawiła nam się propozycja, zamienienia naszego nie dokończonego domu na wsi na dwa mieszkania w bloku do których mogli byśmy się przeprowadzić jeszcze w tym roku i nie wiemy co zrobić.. trzymajcie się ciepło dziewczynki, wstawię Wam mój brzuchal ogromny jak będę miała chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to witam serdecznie, ja oczywiście dopiero wstałam...ostatnie dni mojego leniuchowania....22 zaczynam szkołę językową od rana do popołudnia...ale już zamierzam zakupić małego lapka żeby was ,,zabierać,, ze sobą do szkoły hi hi... bo mam ogromnego i targać go do szkoły to przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz coś sprawdzam tylko;) wykorzystałam chwilkę na kompie;) i zaraz lece leżeć;p bo nie ma co robić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi twardnieje podbrzusze, a teraz tez brzuch. Martwie sie bo to chyba skurcze, ale nie jestem pewna bo to pierwsza ciaza i wszystko jest dla mnie nowe. Wziełam no-spe, jestem u rodzicow i nie moge isc do lekarza, maz jest na wyjezdzie z pracy do poznej nocy bo daleko. Chyba bedzie musiał jutro po mnie przyjechac, chce jak najszybciej pojsc do lekarza, albo na izbe przyjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie, szczerze to juz mam dosc tych ciagłych "akcji". Dziewczyny takze cieszcie sie prawidłowo przebiegajaca ciaza bo to teraz dla nas najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek012---c ile masz te drętwienie??jest w tym jakaś regularność?? sprawdź jakie masz upławy , czy coś się w nich nie zmieniło??? Zadzwoń do szpitala na ostry dyżur i spytaj co masz z tym zrobić??? tylko spokojnie może to się macica rozszerza i nie ma powodu do strachu...ale wiesz przezorny zawsze ubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 Skoro Ci twardnieje brzuch,to przedewszystkim skonsultuj to z lekarzem,ale ja mialam podobną sytuację,musiałąm dużo leżeć,jak siętylko brzuch stawiał zaraz szłam na łóżko,oprócz tego brałam magnez z potasem,a póżniej to musialm brać fenoterol.Miałam to szczęście,że fenoterol w tabletkach dobrze znosiłam i mi pomagal,bo w przeciwnym razie musiałabym połóżyć się w szpitalu i dostawać go dożylnie.Po nim się drży,różnie na niego osoby reagują-ja go znosiłam dobrze.Do niego stosuje się jeszcze isoptin to jest lekarstwo ochronne ale ja bez niego w miarę dobrze tolerowałam fenoterol. Tak czy inaczej nie denerwój sie,bo przez nerwy jeszcze więcej będzie Ci sie stawial brzych-naprawde!!!!To stawianie się brzucha może być chwilowe,a potyem będzie ok!Ja tak małam chyba przez 2miesiace a od maja do lipca czułam się dobrze,chodziłam nad rzekę,grile i Bóg we gdzie jeszcze nie.Ogółne drugi trymestr dla mnie był ciężki. Będzie dobrze-zobaczysz! Tulę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 nie czekaj tylko niech cię ktoś zawiezie do szpitala na izbę przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest żle,w co ja wątpie,to zadzwon po pogotowie,powiedz co i jak,a póki co to się połóż leż.Wez nospe i się postaraj uspokoic,nerwy też Cię nakręcają i sytuacja sie wyolbrzymia-posłuchaj mnie!Podejdz do tego z dystansem,powiedz sobie,ze to nic złego i że to minie.Zadzwoń na pogotowie i powedz co i jak...... to Cię zapewne też uspokoi.Nerwy potrafią wiele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×