Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

NICK________WIEK ____DATA PORODU____ MIASTO____ PŁEĆ DZIECKA Gosia32________32____03-01-2012____Warszawa_____dziewczyn ka elzuniaw1______28____04-01-2012____Kraków______niespodziank a Ana Lena ______28____07.01.2012____Warszawa______chłopczyk camilla2011_____24____08.01.2012____Sucha B._______? Groszek25______25____10.01.2012____Szczecin______? Ivona82________29____11.01.2012____Zach. Pom.______chłopczyk DoniaJulia______31____15.01.2012____Oświęcim_______dziewcz ynka Aless__________32____15.01.2012____Kraków_______? kokosznel______22____15.01.2012____Rzeszów______? margolatta_____31____18.01.2012_____UK__________? kat-har-sis_____25____20.01.2012____Warszawa____? Alka28_________28____23.01.2012____Warszawa____? monia_aa______24____26.01.2012_____Wlkp________? kamilcia_w_____27____26.01.2012____Malbork_______? rozsan________25_____27.01.2012____Szwecja______? Yeeta86_______25_____27.01.2012_____Łódź________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny , ale namieszałyście , po co to wszystko ???????? Lubicie chyba sobie utrudniać życie ;P Miała być niby nowa tabelka , żeby się wpisały dziewczyny które się udzielają, tylko nie wiadomo co przez to rozumieć , czy takie co pisza co dziennie , czy te raz na tydzień czy te raz na kilka tygodni czy te któe dopiero będą sie odzywać ????? Bo jak widzę to nic sie nie zmienia i pojawiają sie nicki których nawet nie kojarzę :P Trzeba było po prostu starą tylko zaktualizować ale tylko dla tego że jest kilka dziewczyn które wpisały się na początku i tyle , raczej sie już nie odezwą , np kto chce byc w tabelce mógł w starej dopisać gwiazdkę przy nicku a po jakimś czasie usuniemy te które nie potwierdzą . Zobaczycie że i tak około porodów przestanie juz pisać 1/4 dziewczyn a po porodzie połowa :) A tak to tylko bałagan się narobił , przy kopiowaniu wychodzą jaja , bo ktoś pominięty itd. A co do pomijania wpisów , juz wałkowany był ten temat :P monia- bez urazy ale jak napisałaś że jest wszystko dobrze to co tu komentować , jak się coś dzieje , jest problem, ktoś potrzebuje rady to raczej żadnego wpisu nie pomijamy a tak to co pisać " fajnie ze jest fajnie" ? Jak jest dobrze to się cieszymy razem i tyle... a swoją drogą , złościsz że Cię nikt nie zauważył a sama chyba tez się do żadnego wpisu nie odniosłaś , wiec o co chodzi ??? Mam nadzieję że mnie nie przeklniecie za to wszystko co napisałam ale to po prostu moje zdanie, nikogo też nie chcę broń boże urazić czy obrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika nie złoszcze sie,wiesz wystarczyło napisać hej i tyle. nie wymagam poematów do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika79 - hehe, ale się porobiło, nie? :) ale przynajmniej coś się dzieje :) i popatrz, okazuje się, że jednak czyta nas więcej niż mogłoby się wydawać ;) dziewczyny kochane, udzielajcie się częściej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
no to fakt .że wyszło zamieszanie z tabelką. A może zamiast gwiazdek jak proponuje Kika dołożyć na wzór innych topików do tabelki jeszcze tydzień ciąży -ta opcja wymaga aktualizowania co jakiś czas więc będzie wiadomo kto ile czasu się nie odzywa. :) Mnie tam w ogóle tabelki jakoś nie kręcą. Ale skoro wy lubicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Monia_aa, a wiesz że chcąc każdemu odpisać coś (choćby hej) to trzeba spędzić trochę czasu ze tematem otwartym na danej stronie i najlepiej posta pisać w notatniku. Inaczej tak czy inaczej się kogoś pominie. Próbowałam tak kiedyś robić (inne forum) i jak Boga kocham to po pewnym czasie stało się obowiązkiem a nie przyjemnością z pisania. Dlatego uważam że nic na siłę, mam coś do napisania od siebie to piszę, jeśli coś konkretnie do poszczególnych osób to też piszę ze wskazaniem a witam się ze wszystkim razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuszek w moim brzuszku dzisiaj coś nie chce się ruszać, też tak miałyście na początku czucia tych pierwszych ruchów głaskaniowo-łaskotaniowych? że nie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
Co do nieudzielających się to czuję się wywołana do tablicy...rzeczywiście mało się udzielam bo ja tak po prostu mam...czytam Was prawie od początku i jestem na bieżąco, cały dzień w pracy to forum mam odpalone i odświeżam jak tylko mam chwilkę żeby przeczytać, smucę się z Wami i raduję. Pojęcia o dzieciach nie mam wiec radzić nie mogę. Jest wiele pytań, które mnie nurtują , ale tak się składa, że jesteśmy na podobnym etapie ciąży wiec jak myśl mi się w głowie zakręci już któraś z Was pisze o tym i dowiaduję się odpowiedzi również na moje pytania. Także nie negujcie proszę tego. Ja siądę sobie w kąciku i będę trwała razem z Wami. Postaram się może bardziej otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia_w - absolutnie tego nie neguję, wręcz przeciwnie, fajnie wiedzieć, że forum jest komuś potrzebne skoro jest czytane przez większą ilość osób niż ta która zwykle się udziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do wypowiedzi kamilcia_w, ja też udzielam się raczej rzadko i wtedy gdy mam coś dopowiedzenia w temacie. To moje pierwsze dziecko, więc też za dużo doświadczenia nie mam, ale jestem z Wami :) Elzunia - ja też dopiero niedawno poczułam pierwsze łaskotania i przez cały dzień ich nie odczuwam - jak chcę je poczuć to kładę się na plecach lub lewym boku i chwilę czekam - zazwyczaj po chwili maluch się uaktywnia :). Spróbuj Dziewczyny, a może zróbcie sobie stopkę we wpisach - coś o sobie i oczekiwanym maleństwie - łatwiej będzie połączyć fakty - a stopkę też trzeba aktualizować, np. co do tygodnia ciąży, płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia, dzięki :) Masz rację, poprawiacie mi humor, więc warto częściej zaglądać a nie uciekać w samotność, która tak naprawdę najbardziej mi doskwiera. Jestem raczej aktywną i towarzyską osobą i ograniczony kontakt z ludźmi od tych 3 miesięcy nie robi mi dobrze na głowę ;). Kika79 - haha, zawsze się uśmiecham, jak czytam Twoje szczere wpisy. Jak zwykle reprezentujesz zdroworozsądkowe i racjonalne podejście :) No nie da się ukryć - na licho nam to kopiowanie tabelki było, ale sama wpisałam się do niej na początku bez szemrania ;). Zjadłam obiad godzinę temu i już głodna, ratuuunku! :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK ____DATA PORODU____ MIASTO____ PŁEĆ DZIECKA Gosia32_____32____03-01-2012____Warszawa_____dziewczyn ka elzuniaw1______28____04-01____Kraków______niespodzianka martini657______23____06.01____Warszawa_________? Ana Lena ______28____07.01.2012____Warszawa______chłopczyk camilla2011_____24____08.01.2012____Sucha B._______? Groszek25______25____10.01.2012____Szczecin______? Ivona82________29____11.01.2012____Zach. Pom.______chłopczyk DoniaJulia______31____15.01.2012____Oświęcim_____dziewcz ynka Aless__________32____15.01.2012____Kraków_______? kokosznel______22____15.01.2012____Rzeszów______? margolatta_____31____18.01.2012_____UK__________? kat-har-sis_____25____20.01.2012____Warszawa____? Alka28_________28____23.01.2012____Warszawa____? monia_aa______24____26.01.2012_____Wlkp________? kamilcia_w_____27____26.01.2012____Malbork_______? rozsan________25_____27.01.2012____Szwecja______? Yeeta86_______25_____27.01.2012_____Łódź________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy swoje a ja swoje,i tak sie nie zrozumiemy. nie ważne zresztą. ja ten temat tez czytam od początku ale nie pisałam bo bałam sie,że coś sie stanie tak jak w tamtym roku. czuje sie tak jakbym nie wiem jaką zbrodnie popełniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Monia_aa absolutnie cię o nic nie oskarżam bo moim zdaniem nic złego nie zrobiłaś. Po prostu chciałam przedstawić mój sposób pisania. Ale ok kończę temat. A ty jeśli cię coś gryzie to pisz o tym wprost. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam z zakupów z pięknym niedzwiedzim ubrankiem na beybiczka z uszkami i ogonkiem....cuuuudo!!! A co do tabeli , i co z tego że zamieszanie??? ciekawie jest przynajmniej...hehe. Oj dziewczynki więcej LUUUZU...jakos mam dobry humor...dobra spadam do ikei po deske do prasowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia87
ja mam termin na 22.01.2012 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam termin spoko luz ;) rozsan zrób zdjęcie i pokaż nam te cuda :) Was też bolą pępki? mnie boli,że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt wyszło zamieszanie z tą tabelką bo jak widać dużo dziewczyn czyta temat na bieżąco (i bardzo dobrze), ale mimo to i tak chyba sporo dziewczyn też już w ogóle tu nie zagląda... Przy okazji odświeżyłyśmy sobie pamięć o osobach, które dawno nie pisały ;-) To tylko forum, nie ma sensu tego roztrząsać, dziś jest zamieszanie, forum tętni życiem (na plus), ale jutro wszystko wróci do normy. Nie ma o co się sprzeczać ;-) Ani o tą tabelkę i sens jej istnienia, ani o to, że ktoś upomniał się o tym, że czuje się pominięty. Każda z nas jest inna.... Dopisuję się do tabelki skoro już jest ;-) ale bardzo spodobał mi się pomysł Gosi32, żeby zrobić sobie stopki z terminem porodu, ty.ciąży i płcią. I wszystko byłoby jasne bo w sumie tabela i tak zostanie gdzieś z tyłu... NICK________WIEK ____DATA PORODU____ MIASTO____ PŁEĆ DZIECKA Gosia32_____32____03-01-2012____Warszawa_____dziewczyn ka elzuniaw1______28____04-01______Kraków______niespodzianka Aguniek0121____27___05-01-2012__Lublin_______? martini657______23____06.01____Warszawa_________? Ana Lena ______28____07.01.2012____Warszawa______chłopczyk camilla2011_____24____08.01.2012____Sucha B._______? Groszek25______25____10.01.2012____Szczecin______? Ivona82________29____11.01.2012____Zach. Pom.______chłopczyk DoniaJulia______31____15.01.2012____Oświęcim_____dziewcz ynka Aless__________32____15.01.2012____Kraków_______? kokosznel______22____15.01.2012____Rzeszów______? margolatta_____31____18.01.2012_____UK__________? kat-har-sis_____25____20.01.2012____Warszawa____? Alka28_________28____23.01.2012____Warszawa____? monia_aa______24____26.01.2012_____Wlkp________? kamilcia_w_____27____26.01.2012____Malbork_______? rozsan________25_____27.01.2012____Szwecja______? Yeeta86_______25_____27.01.2012_____Łódź________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa - mnie pępek nie boli ;-) Rozsan - właśnie, jak będziesz miała chwilkę to pokarz co tam kupiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Mnie też pępek nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pępek również nie boli. A z witamin biorę Prenatal Classic. Co do udzielania się na forum to osobiście myślę, że mało kogo interesuje na co mam dziś ochotę zjeść lub co u mnie na obiad. Bóli nie mam więc się na żalę. Nie znam się również na różnych "schorzeniach" ginekologicznych także nie wypowiadam się. A ze wszelakimi zakupami czekam do momentu kiedy poznam płeć dzieciątka więc tutaj też pisać nie mam o czym. Stąd moje "przyczajenie". Choć czytam topic codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini - jak wizyta? Ja biore Matruelle. Elzunia - u mnie tak było z ruchami, ok 2,5 tyg.temu poczułam je pierwszy raz, a pozniej dluuugo nic (kilka dni). Od ponad tyg.czuje je kazdego dnia, moj maluszek aktywny jest ok 7h, 12h i 22h i zawsze po zjedzeniu słodyczy lub wypiciu cappucino :-) ale piekne słoneczko do mnie zaglada, poprosze o takie kazdego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pępek też nie boli, natomiast mam coraz częstre bóle pleców na dole - nie wiem dlaczego... Muszę poruszyć ten temat na wizycie. Martini - co na wizycie? Chyba termin Ci się zmienił na 06-01? Płci nie poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pępek nie boli ale strasznie mi dziś lewy jajnik dokuczał. Dziewczyny ja nie biorę żadnych witamin, tylko magnez bo mi powieka drga. Zastanawiam się czy dobrze robię, w sumie lekarz stwierdził że nie ma potrzeby no ale... Jutro wizyta :) już nie mogę się doczekać chociaż wiem że usg raczej nie będzie ale mimo to się cieszę. Uspokoję się jeśli chodzi o moje wyniki badań i czuję że coś grzybopodobnego się do mnie przyczaja więc obawiam się kuracji globulkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem styczniówką 2011, ale tak przez przypadek trafiłam na Wasze forum i przypomniały mi się ten cudowny stan bycia w ciąży:) Zazdroszczę. Gratuluję wszystkim mamusiom bycia w ciąży i cieszcie się tym czsem, zajadajcie sie czym macie ochotę, śpijcie do woli, bo jak się dzidzia urodzi już nie będzie tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż-18t 4 d, 230g,ale nic więcej nie dało się zobaczyć... mam powtórzyć badanie za ok. 3 tygodnie, podobno sprzęt stary, ale nic niepokojącego nie widać. nie wiem co mam myśleć na ten temat... maluszek się rusza, niby dziewczynka ale lekarz stwierdził ze za wcześnie i nie jest pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×