Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

ja jestem tak strasznie ciekawa tej plci:D nei wiem czemu a przeciez moze tak byc ze sie wcale nie dowiemy w srode:)) ale najwazniejsze to zeby zdrowiutkie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolatta
witam, Fajnie, ze macie dlugi weekend, niestety w Anglii to normalny pracujacy poniedzialek :( Staram sie cieszyc tym,ze chodze do pracy, bo wiem,ze bede tesknic za tym "wyrwaniem sie z domu". Chociaz jak rano wstaje do pracy to jakos malo do mnie przemawia ten argument...:) Ja sie wczoraj rozczarowalam bo jakos tak wyszlo,ze o tydzien sie zapedzilam do przodu z tygodniami w ciazy,cos mi sie totalnie pomieszalo, i jakos tak mi dziwnie,ze nagle musialam sie wewnetrznie przestawic o tydzien do tylu :P U nas w Anglii swieci sloneczko, moze chociaz koncowka lata bedzie ladna bo w tym roku wiekszosc lata przechodzilam w plaszczyku :( pozdrawiam poniedzialkowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 - tak, moi Rodzice mieszkają 10km od zamościa. Mój mąż z córką wybierał się dzisiaj na rynek, to może minęli po drodze gdzieś Mufi.:) Madzia_mi - dziewczyny zrobiły nową tabelkę, nikt Cię nie wyrzucał. ;) mnie też w niej nie ma Cama - mój mąż jest z Częstochowy, niegdyś często tam przyjeźdzaliśmy, teraz odkąd zaszłam w ciążę to nie bylam ani razu, a szkoda bo jest się o co modlić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
witajcie! ja czytam ale pisać mi się nie chce. Brak chęci. ;) Co do tabelki to czym tu się przejmować? Wrzućcie sobie w stopki wszelkie dane i będzie wszystko wiadome bez szukania tabelek. :) U nas przemeblowania i przetwory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Hej dziewczyny. Ale mi się maleństwo rozbrykało :) kopie aż górki wyskakują. :) Ech już nie mogę się doczekać kiedy będę je tulić... :) 20 tydzień... teraz będzie z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poweekendowo :) mi się niestety maleństwo gdzieś schowało i kilka dni niestety niczego nie czułam, wczoraj dało znać kilkoma pstryczkami i znowu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie troche bo byliśmy na działce i robiliśmy kuchnie w naszym domku i jest taka super że nie mogę się już doczekać jak tam zamieszkamy.. a to dopiero na wiosnę bo reszta domu jeszcze w betonie i kurzu a środków na koncie brak :) ja też się nie moge doczekać usg które mam jutro :) dzidziuś pięknie się rusza a brzuszek rośnie ale jestem ciekawa czy wszysko jest dobrze no i jaka płeć oczywiście bo zupełnie nie mamy pomysłu na imie, to może jak bedę wiedzieć czy chłopak czy dziewczyna to będzie łątwiej :) poza tym nie dam rady nadrobić wszystkich wpisów więc niestety nie wiem co u Was ale postaram sie od tej pory byc na bierząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 u mnie to samo, od niedzieli cisza w brzuszku. madziatek zazdroszę domku, jestem szczęśliwa że mam chociaż nasze kochane mieszkanko. Wczoraj wróciliśmy wieczorem i taka radość. Minął rok a ja wciąż nie mogę się nawierzyć że udało nam sie je kupić, wiem że wiele osób nawet tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dzisiaj:)))) I znów powróciła szara rzeczywistość -PRACA:P hehe jeszcze pierwszego dnia po urlopie mam jako taki zapał:P zobaczymy co bedzie jutro:) jutro to bede myslami juz na usg:P hehe Wiecie nie wiem czy macie podobie ale .. niby wiem ze jestem w ciazy ciesze sie niesamowicie z tego ale jakos mam taki lek w sobie tzn. chodzi mi o to ze nie umiem sobie tego wszystkiego wyobrazić.Pewnie moje wyobraznienie o macierzynstwie jest ciutinne niz w rzeczywistosaci mam mnowstwo zapalu w sobie , ze sobie ze wszystkim dam rade, a boje sie ze nie podolam wszystkiemu na tip top:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Madzia_mi witaj po urlopie ;) Z tabelki nikt Cię kochana nie wyrzucił tylko robiłyśmy nową bo było tu małe zamieszanie, ale wyszło jeszcze gorzej ;) Nie gniewaj się;) Jeśli chcesz to zrób sobie stopkę pod nickiem np z terminem porodu tyg.ciazy i tak wszystko będzie bardziej czytelne niż tabelka ;) Mufi - byłaś w Zmc. i mnie nie zabrałaś ze sobą buuu ;) Co słychac w naszym pieknym mieście? Youstta - Ty już mi chyba pisałaś, że jesteś z okolic Zamościa, ale ja zapomniałam, wybacz ;) Moi rodzice mieszkają ok 27 km od Zmc. Wczoraj byłam cały dzień na nogach i czułam sie bardzo dobrze ;) Dzidzię czuję już nawet wtedy gdy chodzę. Swędzi mnie pepek, brzuszek też powiększył mi się od wczoraj, juz nikt chyba nie będzie miał wątpliwości, że jestem w ciąży. Mąż ma urlop od czwartku, pomieszkujemy sobie teraz w domku teściów bo pojechali do Zakopanego na tydzień. Teraz zostałam sama bo M.pojechał do naszego mieszkania dokończyć porządkowanie rzeczy w pokoju i jutro zacznie malować ;) Tylko mi przykro bo nie mogę mu pomóc, wcześniej robilismy wszystko razem. Musimy kupić jeszcze jakies meble, w miarę ładne i tanie, bo wstępnie postanowiliśmy, że na wiosne zaczniemy budować dom ;) O ile wszystko dobrze pójdzie. Oglądaliśmy wczoraj projekty i mamy juz kilka typów. Dziś pogoda znowu nas nie rozpieszcza, wczoraj było gorąco, a dziś obudził mnie deszcz i jesień za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od wczoraj tak strasznie bolą i swędzą piersi, że po prostu zwariować można! czuję, że chyba rosną i skóra się rozciąga - stąd pewnie to swędzenie, chyba niedługo dojdę z miseczką do końca alfabetu buu :( i jeszcze patrzę teraz, że na dekolcie wywaliło mi całą sieć pajączków i jestem cała czerwona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki, nie było mnie chwilkę ale podczytuję wpisy. U mnie troszkę zmian, przede wszystkim, juz nie leniuchuję w łóżeczku do 13 ...hehe. Pogoda w Szwecji pod psem, już nawet grzejniki na wieczór grzeją... A ja czekam z utęsknieniem na moje pierwsze USG bedzie za tydzień...już wszyscy czekają na wiadomość,czy facet czy kobietka się skrywa w brzuszku...a co najlepsze jestem pewna że beybiczek odwróci się do nas dupką i tak o to tym sposobem przy porodzie będzie niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziatek - super macie z tym domem. Mogę wiedzieć jak długo go budowaliście i czy jest duży? Madzia_mi - jutro masz usg połówkowe? Mam nadzieję, że dzidzia ujawni swoją płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia1, mnie cale cialo swedzi, piersi mam juz taki duze ze po malu tez mnie to drazni staniki mam juz za małe a brak czasu na zakupy tyle spraw na głowie. do tego sutki strasznie mnie bolą:( W ogule dziewczyny najprawdopodobniej nie ebde mogla karmic piersią, na czasciazy odstawilam sterydy i silne leki na jelito a teraz z now sie odzywa bol:( i lekarz gastrolog powiedzial mi ze raczej powinnam sobie darowac karmienie piersią i po porodzie przystapic znow do leczenia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 tak jutro połówkowe:D mam nadzieje ze zaprezentuje swoje skarby:D ciekawosc mnie zzera niemilosiernie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cma_85 no sliczny brzunio:) maż tez przystojniacha:D ja dzisiaj jak mi sie uda to wrzuce cos z domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi a dziękuje kochana i czekam na zdjęcia z niecierpliwościa :) a brzunio rośnie rośnie ,ale szczerze nic narazie nie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 nie przejmuj sie, ja nie czuje jeszcze jakis wyraznych kopniaków, tylko takie przepływania ale z drugiej strony czasem mam watpliwosci czy to maluch czy ja sobie cos wmawiam:P ale brzuchy rosną wiec to najwazniejsze:D Poczujemy jeszcze kopniaki w watrobe zoładek ze az bedziemy mialy dosc:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi no to napewno :) ja już się nie mogę doczekać tych kopniaczków a mąż jeszcze bardziej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) jeszcze połowa przed nami hehe:)) strasznie mi szybko zlecialo te 20 tyg:P zanim sie obejrzymy juz bedziemy pisać o naszych potworach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_mi zapewne tak :) czas bardzo szybko leci teraz jakoś :) ja jestem ciekawa USG tylko kto tam w brzuniu się kryje :) mam przezczucie ,że chłopak a mąż ,że dziewczynka bo mu sie śniła he he zobaczymy kto trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama mnie też od wczoraj strasznie pępek swędzi, ajjjj już nie mogę. Brzuszek masz już duży w porównaniu z moim. Jak na takiego mojego "mikruska" to mam duże dziecko bo na usg we czwartek ważył ponad 300 g, w 20 tc. Mojej mamie śniła się już jakiś czas temu duża dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 myślisz ,że duży :) he he siostra wczoraj stwierdziła ,że mam jeszcze mały brzuszek a tu juz zaraz 5 miesiąc zaczynam :) Teściowa wczoraj się mnie pytała i kto się urodzi czy syn czy córcia a ja ,że mam przeczucie ,że chlopak a ,że mąż ze córcia Dla mnie ważne jest aby zdrowe było TO jest NAJWAŻNIEJSZE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek ja staram się raczej regularnie odwiedzać przyszłych dziadków. Ale pamiętam o Tobie i o naszym spotkaniu w przyszłym roku z dzieciaczkami :-) Niedzielę miałam objazdową po rodzince co mieszka 60 km od Z-ścia, wróciliśmy o 22:00 i padliśmy jak muchy, oczywiście każdy dopytywał z zazdrością ile przytyłam, żeby przypadkiem nie mniej niż kuzynki :-) a ja im na złość chyba - wyglądałam podobno kwitnąco tego dnia. Camuś widać już że ładnie Ci w brzuszku przybywa. Nie martw się że jeszcze nic nie czujesz, ja pierwsze ruchy poczułam w 18 i dopiero teraz wiem że to było to bo wtedy i tak miałam wątpliwości czy to dzidziuś. Madzia_mi zazdroszczę połówkowego ja jeszcze 3 tygodnie i będę wtedy już w 22tc i 1 dc. Martwię się czy to nie za późno, ale tak mi lekarz ustawił ten termin. No i mój mąż chyba już zgodził się na Małgosię, chociaż ciągle czujemy że to będzie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 oj rośnie rośnie przez co spać już nie mogę a to dopiero początek... teściowa do mnie ,że jak nie śpie to i dziecko nie będzie spało w nocy a ja ,że to nie odemnie zależne poprostu zasnąć nie moge to ona na to to nie możesz spać w ciągu dnia... a co mam zrobić w nocy nie śpię to w ciągu dnia nie mogę tego odespać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - w porównaniu z moim to masz duży ;), ale to indywidualna sprawa każdej z nas. Ważne, że dzieci dobrze się rozwijają. Ja jem teraz dużo, ale słabo przybieram na wadze, częściej leci mi w dół niż idzie w górę. A co do płci to naprawdę nie zastanawiam się nad tym, mogę i do końca ciąży nie wiedzieć co tam w brzuszku się kryje. Po tych wszystkich przejściach najważniejsze jest dla mnie to, żeby szczęśliwie dotrwać do stycznia ;) Idę nastawić pranie teściowej, to może przywiezie mi coś z Zakopanego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 zgadza się każdy brzuszek w innym tempie rośnie :) co do jedzenia ja nadal wybrzdzam :(.. ale waga to już 5 kg na plusie prawie.. więc nie wiem czy dobra ?? nigdzie nie przytyłam tylko w brzuszku i piersiach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×