Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

glorias- jak ja dawno zupy ogórkowej nie jadłam...hoho - skuszę się na małą miseczkę, bo uwielbiam (teraz) wszystko co kwaśne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Cama coś dla Ciebie http://www.tipy.pl/artykul_4193,jak-zapobiegac-skurczom-lydek.html Madzia_mi czy możesz przypomnieć jaki masz rodzaj umowy? Co do granulatu w poduszce ta koleżanki na pewno nie miała styropianowego, zaraz poszukam tej poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czuje ale rano i wieczorem jak leze w ciagu dnia nie... takie bulgotanie...ruszanie się w dole brzcha...bardzo smieszne:) słuchajcie dostałam w "prezencie" słuchawki takie jak ma lekarz i np słycha nam płuc... przystawiam do brzusia...dziewczyny ale bajer!!!! co tam mozna usłyszec :) bulgoranie..."pierdzioszki" smieje sie ze dzidzia tak robi....słychac to tak lekko jakby przez wode... POLECAM !!!!! :) a podobno nie zła frajda jest tak w 8-9 mc ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama miałam już ci wcześniej pisać, ale mi wyleciało z głowy :o spróbuj położyć sie na brzuszku i poczekaj, może wtedy poczujesz kopniaczki. ja tak po raz pierwszy (przez przypadek) poczułam w 1 ciąży, potem jeszcze kilka razy kładłam sie tak i czekałam. zjedz przedtem coś słodkiego, albo wypij mocno osłodzoną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Cama u mnie też cisza więc jestem z Toba. Granulat do poduszek nazywa się perełkowy, albo kuleczki elastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia_w dzięki kochana za link :) glorias to ja nie czuję ,albo nie potrafię rozpoznac :( nie wiem sama ooo takie słuchaweczki by mi sie przydały agniesiulka na brzuszku położyc się ,a można bo słyszałam ,że jest to niewskazane...a wypiłam dopiero co kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie czuję jeszcze ruchów Widzę że zdrowo jecie i pijecie, ja z rana w prcy kanapki potem zupka no i gazowane się zdaża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski, dziecko moje uraczyło mnie swoim pierwszym kopniakiem ;) pół nocy szalało :-) Byłam dziś na usg, wredotka 'stanęło' na głowie, tyłkiem się wypięło i nie chciało pokazać co ma między nóżkami :P Poza tym, wszystko okej, prócz tego że mały jest jak na swój wiek, z usg wychodzi mi 17t5d, z om 18t5d ;/ Waży 201g, mierzy 143.8 mm. Pokiwało mi na dowidzenia, a tak przez całe badanie sobie słodko spało ;) Ale ładna pogoda dziś, w sam raz na wyczyszczenie samochodu ;-) Lecę na zakupy. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl dla maluszka wszystko co zdrowe :) no czekać trzeba na ruchy :) natalucha ] super wieści kochana ,że u maluszka wszystko dobrze :) ja jutro mam USG i mam nadzieję ,że maluszek ułozy się tak ,ze zobacze płeć maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Cama o której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mam być po 16 w szpitalu ostatnio czekałam tam z 30-40 min aż wejdę na badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
No ja też na 16 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj do mnie kolega dzwonił z gratulacjami że ludzie mówią na mieście że urodziłam. Masakra jakaś, mówię mu że wyglądam jakbym miała zaraz urodzić ale jeszcze połowa ciąży przede mną :-) tak to jest mieszkać w małym mieście :P Wczoraj jak wróciłam do domu i sie zdrzemnęłam to ból brzucha mi minął ale powiem Wam że ledwo po schodach weszłam, a mąż nie pozwolił mi wziąć nospy, mówi że jeszcze wytrzymam. Yeeta86 ja byłam na początku 4 miesiąca na wakacjach - tak samo 1200 km samochodem. Wtedy jeszcze wymiotowałam, ale jak tylko wsiadłam do samochodu wszystkie mdłości minęły. Zrobiliśmy może ze 3 przestanki, to było dla mnie mało, bo potem mnie brzuch bolał. Wszsytko zależy od Ciebie, ja np. teraz tak wspaniale sie czuję że mogłabym jeszcze raz jechać w taką podróż, a nawet dalej. Zresztą wybieram sie jeszcze na wycieczkę po Bieszczadach i Tatrach. W ogóle staram się żyć tak jak przed ciążą - oprócz spożywania alkoholu to praktycznie z niczego nie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Do tej długiej jeszcze nie wpisywałam, poczekam do jutra, może się zechce ujawnić to wpiszę całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Mufi no to rzeczywiście ciekawe wiadomości do ciebie dotarły, jak to mówią zainteresowany zawsze dowiaduje się ostatni ;) Co do podróżowania czytałam, że 2 trymestr jest najlepszy więc jeżeli dobrze się czujecie to korzystajcie ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi ahh te plotki he he to ciekawie miałaś he he jej jak ja wam zazdroszczę tych wyjazdów na wakacje ja nawet nie wiem czy gdzieś ruszymy ?? a chce i to bardzo ... koniec lata prawie mamy a ja miałam jeszcze wyjechac w tym okresie i co i nic :( Kamilcia to zobaczy my co jutro nam wyjdzie :) a myślałaś nad imionami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie jest za puzno zeby sie do was dolaczyc????? ja bylam wczoraj u lekarza ale nie robila mi usg dopiero za dwa tygodnie, a i dostalam skierowanie na cukier ciekawa jestem co z tego wyjdzie, ja dzis tez mam ogorkowa wlasnie wzielam sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 kochana nigdy nie jest za pożno aby do nas dołączyć :) każda mamusie przyjmiemy z wielką radoscią No nie DZIEWCZYNKI ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy też odczułam niewygody spania z brzuszkiem, zawsze śpię z nogami i rękami oplecionymi wokół ręki męża, on też to bardzo lubi. No ale wczoraj sie gimnastykowaliśmy i po prostu ta pozycja jest już niewykonalna :-) Mąż ma mi dziś kupić własnie tego rogala, powiem mu żeby wypytał o to wypełnienie. ja też mam termin do tych worków do siedzenia dokupuje się sam styropian i jak się "wyklepie" to się go uzupełnia. Nie wiem czy taka sama zasada jest z poduszką, ale ona tak szybko myślę że się nie wytłucze jak te pufy do siedzenia. A faktycznie te wypełnione takim tworzywem jak zwykłe poduszki są badziewne. Madzia_mi jak ja Ciebie doskonalę rozumiem, i wiem że z Ciebie taka dziewczyna że będziesz chodziła do pracy nawet z tą gorączką. Pamiętaj tylko że teraz masz dzidziusia i on jest najważniejszy. Trzymaj się Kochana. glorias ja uwielbiam ogórkową, wpraszam sie do Ciebie :) Wyślijcie mi link do fotki Rozsan bo nie mogę znaleźć. Aguniek gratuluję córeczki, i dobrze że u męża się jakoś ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrócłam od lekarza.. niestety szyjka skróciła mi się z 45mm na 35. Na razie nic bardzo złego się nie dzieje, dostałam magnez i nospę na twardnienie brzucha i jeszcze jakieś inne leki, bo okazało się że mam anemię. I oczywiście L4 do końca ciąży. Za 2 tyg. kontrola. Czułam coś że ten mój brzuszek jest jakiś inny, zaczął mi twarnieć i pobolewac i jak się okazało - moje obawy były słuszne. Dobrze że nie czekałam az mój lekarz wróci z urlopu.. Z dobrych wiadomości to potwierdziło się że jest chłopak i dziewczynka. Dzieciaki mają się dobrze :) Lekarz wymierzył że chlopak waży 381g a dziewczynka 321g. Są o ponad tydzień większe niż wynika z terminu porodu wyliczonego na podstawie OM. I zrobił mi 17 zdjęć z usg również w 3D, lekarz zaszalał. edzia - mi brzuch "ciągneło" w dół jak twardniał... elzunia1- ja nie kupowałam takiej poduszki..sama się zastanawiam, dobre z tą spódnicą :)) rozsan - super że wszystko ok :) Yeeta86 - ja w pierwszej ciązy w 20tc przejechałam autem 1200 km. Tylko w ciągu 3 dni. Ale czułam się świtnie no i nie było żadnych przeciwskazań. Więc jak się dobrze czujesz, to idź wczesniej na wizytę i jedź :) madzia_mi - miałaś chyba umowę zlecienie z tego co pamiętam? jeśli była to umowa tylko po to aby obejśc przepisy prawa pracy a Ty robiłaś wszystko co osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę to możesz wystapić do sądu pracy o ustalenie istnienia stosunku pracy.I jakby się udało to wiadomo - za L4 zus, później macierzynski itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Witam serdecznie nowa Mamusie. U mnie tez dzisiaj ogorkowa. Odnosnie rogala moja kolezanka miala taki i bardzo sobie chwalila. Rozsan - sliczne malenstwo. Madzia_mi - glowa do gory. Niebawem bedzie lepiej, musi byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×