Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

elzuniaw1 Fajniusia ta poduszka ... ja tez mam problemy z ułożeniem się już do snu i zwijam sobie kołdrę w rulonik i układam na kształt poduszeczki tej ,ale fajna podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Cama czy ty w ogóle ćwiczysz te swoje nogi? Może powinnaś porozciągać troszkę nogi, pewnie nie zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 - ja taką nabyłam i to od tego samego sprzedawcy :). Miałam przyjemność spać na niej dopiero 1 noc i na razie nie mogę się przyzwyczaić - w nocy ją odrzucam i śpię jak zawsze, ale w ciągu dnia lub wieczorkiem to fajnie się na niej ułożyć - jest naprawdę wygodnie, odciąża kręgosłup. A w nocy - trochę za duża i ja kompletnie nie jestem przyzwyczajona. Ale podusia fajna. Nie wiem czy potem przyda się do karmienia - jak ją rekomendują - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia_w tzn w jakim sensie ?? Ja codziennie z psiakami ruszam na spacerek ...więc są w ruchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana................................ ;(;(;(;(:(:(:((:(:((: dzis szef mi powiedział ze nie bede mogla pracowac w domu, mam ochote z tad wyjsc i WYĆ:(:(:(:(:((:( nie damy rady finansowo;(:(:(:(:(:(:((:(:((:(:((:(:(:((:((:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_mi ale ludzie potrafią być wstrętni..... :( kochana będzie dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze z tej pracy dzisiaj powiuedzialam ze mam goraczke i sie zle czuje,,, rycze caly czas nie moge przestac... nie wiem co mam robic:(:(:(:( a jeszcze sama mam kredyt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef nic nie zareagował ,że masz gorączkę a pomimo tego przyszłaś do pracy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama_85 mam ochote isc na tory ;(:(:(:(:( nie mam ochoty żyć, nie damy rady finansowo bez mojej pensji... ja juz zle sie czuje a mimo to musze przychodzic do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Co do poduszki właśnie rozmawiałam wczoraj z mężem, że muszę zamówić. Koleżanka mówiła mi, że dobrze zainwestować w taka z granulatem (takimi kuleczkami), bo taka z włókniną to się szybko rozwarstwia tak ja teraz co druga poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
ta poduszka podobno później też się sprawdza przy karmieniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi Nawet tak nie myśl masz maluszka w brzuszku dla którego warto żyć! Nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli aby się układało kochana głowa do góry ... u nas tez nie przelewa się z kasą jesteśmy tylko na jednej pensji.. ja mam do spłacenia dług rachunki przychodzą co chwilę więc kochana prosze ciebie nie myśl tak negatywnie dzis jest źle jutro będzie Lepiej!! Ja tak myślę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Witajcie, miło się czyta o kolejnych wizytach i odkrywaniu płci. Rozsan bardzo wyraźne zdjęcie masz z usg -widać że porządny kraj. :) Madzia, przykro że szef tak cię potraktował, ale może jeszcze zmieni zdanie i pójdzie ci na rękę. O tej poduszce to myślałam ale na razie na myśleniu się skończyło. ;) Co do granulatu styropianowego to niestety też nie za dobry pomysł. Miałam taki worek do siedzenia wypełniony styropianem i był super ale do czasu -bardzo szybko styropian zaczął się ubijać i było go w efekcie coraz mniej -aż w końcu zostało go tak mało że siedzieć się na tym nie dało. Wywaliłam do śmieci. Myślę że porządne wypełnienie będzie o wiele lepsze niż ten styropianowy badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi -mam ochotę zadzwonić do tego Twojego szefa, a jeszcze lepiej spotkać się z nim i mu dokopać! co za chamstwo!! nie wiem co Ci doradzić, ja jestem z natury upierdliwa i poszłabym do niego kolejny raz, nawet 20 razy z rzędu, niech zrozumie, że nosisz w sobie życie, które masz obowiązek chronić! a on to musi zrozumieć, kurde nie masz migreny czy innego globusa tylko jesteś osłabiona chorobą, na dodatek proponujesz mu, że będąc chora i tak będziesz pracować, tylko w domu, ludzie są podli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki... Madzia_mi- nawet nie możesz tak myśleć!!! Cama_85 dobrze mówi...będzie dobrze - zobaczysz... Smacznego dziewczynki, ja właśnie michę jogurtu z musli wsunęłam:) Rozsan- śliczne zdjęcie:) no chyba do mamusi podobny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85- ryba , a Ty tak wcześnie wstajesz? U nas dzisiaj w nocy była okropna burza!!! Nie mogłam spać, ta waliło piorunami:( A mąż o 5:40 wstał do pracy i aż zaczęłam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) tak wcześnie wstaje bo mąż tez rano do pracki to i ja odrazu z nim wstaje :)he he :) Burze mieliście a u nas spokój był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie daje rady wstawać o 5:40:( no ale sądzę, że niedługo sie to zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja codziennie o 6 wstaje i jadę do pracy, ale naszczeście dobrze się czuję. Momentami chyba aż za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobrze, dzidzia wczoraj obudziła mnie kopniaczkami:) brzuch ciągnie mnie w dół, ale wiem od czego:) Mnie, jak złapał skurcz, to noga bolała około 4dni... A ty słońce jak się czujesz? Nie licząc skurczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) ja czuje się dobrze ,ale czekam na te ruchy bo narazie mam cisze :) może to mo tłuszczyk zakłóca te kopniaczki ?? nie wiem sama a atak to dobrze jest tylko krostek przybyło na twarzy sa bardzo uciażliwe ,ale zyję jutrzejszym USG :) mam nadzieję ,że coś więcej się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , ja mam całą brodę i wokół nosa wysypane czerwonymi krostkami:( strasznie to wygląda... A na USG maluszek może pokaże swoją płeć:) Zjedz czekoladę, żeby było bardziej ruchliwe:) Tak bynajmniej pisały dziewczyny:) Czekam z niecierpliwością razem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia;) zjem zjem ,ale nie wiem czy to pomoże ?? no zobaczymy jestem ciekawa płci :) naszego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przyszłe mamusie :) życzę miłego spokojnego dnia :) u mnie upał straszny a dopiero 10:00 chłodze się wiatraczkiem:) zaczynam czuć ruchy mojego dzidzi...takie małe śmieszne ruszanie i bulgotanie .... :) dzis robimy zupke ogórkową ;) może ktoś ma ochotę ;D hihi pozdrawiam ciepło "chłodno" :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glorias witaj kochanaa :) Ogórkowa pychotka niami uwielbiam tą zupkę :) ja bym się wprosiła z chęcia na nia :P kochana czujesz ruchy maluszka ?? a u mnie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×