Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość obserwator 1234
Donia nie wątpie:)hihi bidulka:);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) pędzę na zakupy bo pingwiny w lodówce padną z głodu ;) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje witam was :) No i Dziś mam 19 tydzień !!!! Wczoraj wieczorkiem zjadłam Budyń i po godzince może nawet nie spełna połozyłam się na łóżku z dłońmi na brzuszku.... aż tu nagle smyrnięcie po wewnętrznej stronie dłoni co za piękne uczucie potem cały czas go czułam jak miałam położone dłonie wońcu męza dłoń położyłam i POczuł tzn tak Powiedział :P Jestem szczęśliwa :P !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Cama dajesz mi nadzieję, że jednak się obudzą te nasze leniuchy. Ja dziś też zaserwuję maluchowi budyń, może ma jakaś wyjątkowa moc ;) Dziś "nasz" dzień, kolejna środa. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia_w kochana ja zrobiłam dosyć słodki budyń a potem przed snem tzn film jeszcze oglądaliśmy położyłam się na brzuszku i położyłam dłonie na wysokości pępka tzn troszkę poniżej ale niewiele i wtedy poczułam jak maluszek się rozpycha :) właśnie kolejna środa kamilko kiedy masz badanie połówkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama wkoncu sie doczekalas super. A ja dziewczyny musze czekas godzine oddac krew i znowu godz. Czekac oszaleje nie wiedzialam ze to tak dlugo trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja dziś mam wizytę ale taką zwykłą bez usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Cama_85- gratuluję!!! super, tylko nie przerażaj się że na początku możesz rzadko czuć maleństwo:) (tzn. w dużych odstępach czasowych) Mój synek wczoraj szalał wieczorem, ale na "powierzchni" brzuszka nie widać tego , tak jak u niektórych z was...Chyba jeszcze ma sporo miejsca:) A apropo ustępowania miejsca- ani razu nikt mi nie ustąpił... Wczoraj również stałam w kolejce w Piotrze i Pawle i tylko patrzyli i się uśmiechali ludzie pod nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) spokojnie nie przestraszę sie :) czekałam tyle czasu na te smyrnięcia to i poczekam na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 miałam, ale lekarz powiedział, że nie widać, być może dziewczynka, ale nie na 100 %. 12ego września mam kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 - gratuluję :) teraz to już częściej powinnaś czuć maluszka :) dziewczyny mi teraz lekarz zalecił krzywą cukrową z 50g glukozy na kolejna wizytę, wiem, że to może głupie pytanie, ale czytam na forach, że niektóre dziewczyny same kupowały sobie w aptece glukozę, ja będę robić badanie w centralnym laboratorium w Krk, tam chyba sami mi to podadzą, prawda? jeju zdziwiłam się strasznie tym co wyczytałam, ale wolę was dopytać jak to z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 a dziękuję szczęśliwa jestem :) bardzo bardzo bardzo ja sie zastanawiam kiedy powinnam miec połówkowe badania ?? 14 września bedzie 21 tydzień ciązy.. więc nie wiem a czytałam ,że wy miałyście tak w 20 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, ja dziś ostatni dzień wpracy - jestem przeszczęśliwa bo w końcu będzie czas dla siebie i na planowanie powitania nowego członka rodziny. Ostatnio Wam doradzałam w sprawie skurczy łydek, a mnie dziś 2 razy złapały w nocy, aż mnie obudziły, w jedną i drugą łydkę. Mały wariował w brzuchu więci pewnie jego nieświadomie ścisnęłam, miałam już męża budzić żeby masował ale po 5 min samo przeszło tyle że teraz jedna łydka nadal mnie boli. Chyba sam magnez nie wystraczy muszę jeszcze brać potas. Popytam lekarza w poniedziałek. Dziś z rana nasłuchałam się komplementów od koleżanki którą spotkałam na przestanku. Jaka zainteresowana, a własna przyjaciółka nawet nie zapyta jak się czuję :-( no ale do długa historia chociaż bardzo przykra. Cama no nareszcie bo już sama czekam na Twojego brzdąca :-) Ja jak wczoraj wracałam z pracy to brzuch mnie bolał, robił się twardy ale tylko jak usiadłam na kanapie od razu ulga i wtedy jak maluszek zaczął dokazywać, brzuch skakał, śmiałam się jak dziecko. Jeszcze 2 tyg. temu nic a teraz już takie cuda :D Co do ustępowania miejsca to może się na mnie obrazicie, ale ja uważam, że takie gadanie, że znieczulica, że przecież widać że ciąża są po prostu niegrzeczne i ja sama bym takiej osobie nie ustąpiła miejsca. Stoję w kasie, mówię "przepraszam jestem w ciąży" i mnie przepuszczają. Nie ma co liczyć na ludzi. A może niektórzy nie ustępują miejsca bo nie są pewni czy to ciąża czy po prostu otyłość i nie chcą palnąć gafy. Mój tato w życiu nie rozpozna czy to 9 miesiąc ciąży czy kobieta gruba. Ja jak pisałam póki co się dobrze czuję więc niekorzystam, raz korzystałam w 1 tc jak mnie mdliło, ale jak będę padać na twarz w sklepie to po prostu przeproszę i nie wierzę że ktoś mnie nie przepuści, a jakbym miała taką sytuację że ktoś mnie popchnie to zadzwonię na policję że biją kobietę w ciąży. Acha i jeszcze obcisłe rzeczy. Ja tak samo, nie chodze w luźnych bo wtedy nie wyglądam jak w ciąży tylko jakbym przytyła ze 20 kg. Mama mówi żebym się cieszyła że mam teraz takie możliwości bo jak ona była w ciąży to miała tylko 2 sukienki które jej mama uszyła i tyle, nie było w co się ubrać, najgorzej było z bielizną. A teraz proszę, nawet jeansy nosimy. Miałam jedną sukienkę od teściowej większy rozmiar, ale mama zakazała mi w niej chodzić, mam się ubierać seksownie jak zawsze :D A co do baraszkowania, to ja ostatnio się obawiam przez to moje twardnienie brzucha, ale za to mąż po prostu jak mnie widzi z brzuszkiem to szaleje jak małolat :D uff ale się rozpisałam z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi kochana odpoczywaj :) odpoczywaj :) ja już się wyjazdu nie moge doczekać i mam nadzieję ,że pieniązki bedą bo inaczej nicic z wyjazdu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 - gratuluję pierwszych ruchów :). Cudowne uczucie, nie? Ja miałam połówkowe w 21 tyg. 3 dniu ira1 - straszne to badanie z glukozy, ale fajnie, że będzie je miała już za sobą, ja będę je miała jakoś w połowie września. Niech moc będzie z Tobą :) bl - daj znać co po wizycie EdZiA:) - w kolejkach to faktycznie nikt mi nie ustępuje, ale wczesniej dziewczyny pisały, że takich sklepach z kasami uprzywilejowanymi to powinnyśmy po prostu wejść przed te wszystkie osoby stojące w kolejce (nie czekając na ustąpienie), bo ta kolejka jest uprzywilejowana, czyli osoby tam stojące powinny się z tym liczyć. Ja jeszcze tego nie próbowałam, ale być może jak będę mega zmęczona to skorzystam. Boję się tylko awantury (nigdy nie wiesz na kogo trafisz) i że taka sytuacja może wpłynąć bardziej niekorzystnie na mnie niż postanie w kolejce. Ale kasjerka powinna zareagować w takiej sytuacji. Donia - super, że masz idealny wynik z cukru, ja się trochę stresuję, bo przed ciążą miałam jakieś drobne z tym problemy... a cukrzycy ciążowej bym nie chciala.... a ze słodyczami ostatnio poszalałam Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi - moja przyjaciółka też nie pyta jak się czuję, nie mam kompletnie z kim pogadać o moim stanie, a mąż już rzyga moimi problemami, przepraszam za wyrażenie, ale taka jest prawda, może gdybym miała się komu wygadać to nie zawracałabym mu głowy (i nie chodzi bynajmniej, że mam same problemy, radościami też chcę się dzielić) i była mniej sfrustrowana, ostatnio spotkałam się właśnie z kumpelą i nawijała cały czas o tym co u niej, absolutnie nie mam nic przeciwko, nawet sama sobie przyrzekłam, że nie będę jej smęcić o ciąży żeby się nie przeraziła, że już o niczym nie potrafię rozmawiać, w końcu po godzinie czasu napomknęłam w trakcie ciszy, że maleństwo zaczęło kopać, nie chwyciła tematu, przeszłyśmy na remont, trochę mi przykro, nie wiem, może się bała podjąć temat, a może nie jest nim faktycznie zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś w nocy też skurcz złapał a wogóle to śnił mi się poród i to tak bardzo wyraśnie wszystko widziałam, dobrze w sumie że nie czułam - urodziłam dziewczynkę 45 cm coś ponad 3 kg :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
co do ustępowania to jakoś nigdy się nie dopraszałam -bo nie miałam takiej potrzeby. W pierwszej ciąży raz ktoś mnie sam od siebie przepuścił w wc a innym razem ekspedientka mnie poprosiła na początek kolejki. Przy większych zakupach gdy nie mogłam wystać zostawiałam męża samego w kolejce i szłam usiąść. Sama wcześniej nie miałam problemu z ustępowaniem w autobusie -głównie starszym ludziom, jakoś ciężarne się nie zdarzały. Równocześnie nawet nie będąc w ciąży czasem prosiłam ludzi w kolejce biletowej na PKP o przepuszczenie bo zaraz miałam pociąg.I nigdy nie było z tym problemu. bl, to jest nas dwie dziś na wizyty. :) Ktoś jeszcze dziś idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
no przestańcie z tą glukozą -to naprawdę nic strasznego. Sama piłam w poprzedniej ciąży dwa razy -50g i 75g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział ze połówkowe usg zrobimy tak między 21 a 22 tyg. z tymi przyjaciółkami tak jest ... niestety ja swoją jak była w ciąży odwiedzałam, dzwoniłam, nawet dla niej robiłam ciasto bądź obiad i ją zapraszałam, a w odwecie na 18 tyg (jutro zaczyna się 19 :) ) ciązy jedna wizyta i jeden telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 to tak jakbyś opisywała moją sytuację, dokładnie to samo. Rzucam hasło że Maluch się obudził i szaleje, a tu nic - dalej remont :D A naprawdę staram się otoczenia nie zadręczać tematem mojej ciąży, ale od czasu do czasu po prostu miło jest jak ktoś sie zainteresuje. W rezultacie z tą znajomą co dziś spotkałam jestem umówiona na kawę :p co mnie bardzo cieszy że będę miała komu pokazać film z usg. A i jeszcze teściowie: kajek20 mam to samo z moim :-) i jeszcze coś dodatkowo... Co do glukozy to ja tu już dziewczyn pytałam, i podobno lepiej zadzwonić i dopytać bo zwykle trzeba sobie ją kupić samemu. Usg połówkowe będe miała w 1 dniu 23 tygodnia. Lekarz powiedział ze mam sie na nie umówić między 5-15 września, ja się umówiłam 5 :D a co będę czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85- kasa na pewno się znajdzie:) będzie dobrze - zobaczysz:) A co do przepuszcznia miejsc - macie rację - trzeba poprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) no własnie nie wiem bo mąż coś wspomniał ,że chciałby jechać ,ale nie wie jak z kasa będzie ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - moje gratulacje! Twoja dzidzia lubi budyn:) Połowkowe miałam w 1 dniu 20tyg (bo akurat byłam w szpitalu to mi zrobili), ale spokojnie mozna nawet po 22tc zrobic. Martini - dziekuje za propozycje,ale ja jestem z Lublina. Byłam pierwszy raz u niej,ale warto było czekac, jestem zadowolona z wizyty. Mufi - a do kogo w Zmc.chodzisz bo ja trafiałam na same "partaczki", ktore miały byc takie dobre? Dziewczyny ale sie rozpisałyscie, juz nie wiem co komu odp.:) zwlaszcza,ze z tel.mi troche ciezko. Czekam na relacje z wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 no na to wychodzi bo po kakao nie reagował tak maluszek jak po budyniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwiny nakarmione :) Mufi zgadzam się z Tobą co do ustępowania miejsc.Ja spotkałam się kilka razy z tak miłym gestem ale raczej wprowadziło mnie to w zakłopotanie. Na szczęście czuję się dobrze, ale jakbym nie dała rady stać to sama bym poprosiła nie patrząc na to co inni o tym myślą. Dziewczyny nie obrażajcie się ale nie patrzcie na innych tylko myślcie o sobie i jak czegoś potrzebujecie to się tego po prostu domagajcie. EdZiA a mleczko kupiłaś? Donia albo wy dziewczyny macie może jakiś wypróbowany przepis na cukinie na zimę w carry albo musztardzie - bo jadłam kiedyś taką dobrą w pracy i nie pamiętam kto to przyniósł. Ja też połówkowe będę miała między 21 a 22 tc A moja psipsiółka też jest w ciąży i mamy wspólny temat i nawet na zakupy mnie namawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×