Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość foka100
Hej Laski. W sobote mialam robiony zastrzyk Ovitrelle bo w piatek pecherzyk mial 20mm przed bralam tabletki Clo...przez 5dni w sobote zatrzyk rano po 6ej wieczorem w sobote wspolzycie w niedziele okropny bol jajnikow i podbrzusza czy to byla owulacja????????????w poniedzialek tez wspolzycie wczoraj poszlam na wizyte pecherzyk pękl od dzis biore luteine prza 10dni dwie dziennie...za 2tyg albo przyjdzie @oby nie ,a jak nie to mma zrobic tes . Po Clo boala mnie tez brzuch teraz po luteinie tez momentami jakbym miala zaraz dostc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1- w tych "naszych" jest bawełna i ja tylko takie kupuję, ew. wiskoza:) a poliestru nie założę... martini567 - ja również zjadam niezdrowe rzeczy- wczoraj trochę chipsów np:P kizia__mizia- trzymam kciuki, żeby wszystko z dzidzią było dobrze... daj znać proszę po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
odpisze mi ktos? prosze Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizia__mizia - w Auchan na sali kupiłaś te spodnie? dawno tam nie byłam, czy jest tam dział lub wieszak z ciuchami ciążowymi? a i jeszcze mi powiedz czy te jeansy są pod brzuszek czy na brzuch ze wstawką, mam straaaaaasznie daleko do tego sklepu dlatego tak pytam bo to niezła wycieczka dla mnie tam jechać więc wolę dopytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka100 - wydaje mi się, że pomyliłaś fora... w każdym razie ja nie zrozumiałam połowy Twojego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem czesto z mcdonalda cieszylam bo przytylam tylko dwa kilo a dzis weszlam na wage i przez tydzien 1kg do przodu, i juz koncze nie na zawsze ale musze zmienic dietke i ten cukier, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzuniaw1, w auchan we Wrocłąwiu na Bielanach kupiłam te spodnie. To czarne jeansy z pasem rozciągliwym.. Jakoś takie pod brzuch mnie nie intereują... Dałam całę 55 zł... Tyle że jakiegoś ogromnego wyboru ciążowych rzeczy tam nie ma, zaledwie kilka rodzajów bluzek i spodni... Spodnie te co kupiłam, to takie rurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się wam pochwalić, że zapisałam się do szkoły rodzenia... Zaczyna się 28 wrezśnia więc jeszcze trochę. Zobazymy co ciekawego powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
Dziewczyny jak będziecie szukać wózków to patrzcie ile ważą,bo jak ktoś nie ma windy w bloku to kręgosłup wysiądzie od wnoszenia tego wózka.Ja taki błąd zrobiłam przy pierwszym dziecku,kupiłam modny super wózek z Tako,ważył coś ponad 20kilo i wnosząc go na 3piętro wyzywałam sama na siebie.Do autobusu tez był problem,a niestety nie ma co liczyć na ludzi jak pisałyście teraz w autobusach miejsca ciężarnym nie ustąpią,a później z wózkiem też pewnie nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka100 - Też byłam stymulowana przed IUI ale mnie po zastrzyku nigdy nie bolało nic i właściwie nigdy nie wiedziałam kiedy była owulacja. Niby pęcherzyk powinien pęknąć w ciągu 24h od zastrzyku ale w moim przypadku wychodzi że w ciąże zaszłam 3 dni od zastrzyku, tylko że ja miałam przed dwa pęcherzyki 21mm i nie wiadomo czy dwa pękły równocześnie. A potem zawsze bolał mnie brzuch tak jak przed @ czy brałam luteinę czy dufaston zawsze tak samo i nawet jak zaszłam w ciąże to też mnie tak samo bolał i to prawie przez dwa miesiące. Musisz wierzyć że wszystko będzie ok my staraliśmy się 5 lat i się udało w momencie kiedy już byliśmy zapisani na kurs dla rodzin zastępczych :). powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ja już "po" :) Cóż co do kontynuacji nauki to niestety, a może i stety trzeba. Później nie dam rady jej za żadne skarby świata skończyć. A tak trochę się przemęczę. Teraz brzuszek mam delikatnie zaokrąglony więc furory nie robię. Nikt o niczym nie wie. (oprócz dyrektorki). Przemęczę się do stycznia, miesiąc mam przyzwolenia, żeby zostać w domu. A potem rach ciach koniec roku. Jakoś się przemęczymy. A co najważniejsze mogę liczyć jak nie na narzeczonego to na mamuśkę moją :) Więc jakoś jakoś.. A koleżanki to paskudne stworzenia. Jedyne co ze mną rozmawiały to odpowiedziały "cześć" i tyle gadki. I jeszcze dodam, że jak był ten apel to maleństwo się tak kręciło w brzuchu mi tak bulgotało :) Chyba się dzidziuś stresował pierwszym dniem szkoły :) Co do spodni to ja już dziewczyny nie mam w czym chodzić. Jednak nie zauważam różnicy, ale spodnie się cieżko dopinają. Zamówiłam na allegro jeansy z pasem. Zobaczymy czy będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - co do twojej wysypki to jeżeli przypomina ona potówki to nie masz co się martwić moja pani dermatolog powiedziała że są to zmiany hormonalne i po ciąży ustąpią. Ja poszłam od razu jak się pojawiły bo jak się leczyłam żeby mieć dzidzusia to często miałam problemy dermatologiczne które potem leczyłam maściami ze sterydami. Ja też piję wapno ale nie wiem czy pomaga czasami wysypka znika a czasami jest bardziej widoczna. EdZia a kto w Głogowie robi usg 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjo - pewno że szybko zleci moja przyjaciółka była w ciąży w ostatniej klasie ogólniaka i dała radę. Córcię urodziła 14 grudnia po sprawdzianie z matmy :) . Potem zdała maturę razem z nami i poszła na zaoczne studia. Mieszkała od listopada sama z męże i wiem że czasami miała problem z kim Domirę zostawić ale dali radę. Teraz Kasia pracuje ma dom ,drugiego męża i małego synka. Będzie dobrze a koleżankami się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel nie przejmuję się tak bardzo nimi. Tylko po prostu tak dziwnie być samej. Dobrze, że chociaż mam wsparcie w brzuszku - jedyna osoba która przez najbliższy czas będzie przy mnie 24/7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza obecność i wsparcie też dużo daje :) Dziękuję :* Bo na dobrą sprawę to nie ma z kim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiqe - oj socjo coś o tym wiem, też zawsze byłam nieco odsunięta na bok, ale żyję jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel- w Głogowie 3i4d robi Konfederak,Wikieł i Szczepański. Ja idę do Konfederaka-byłam u niego ostatnio aby rozwiać wątpliwości co do mojego lekarza prowadzącego, a raczej co do leczenia.Bardzo fajny, dokładny badał mnie 40min!!! W tym również 3i4d-zapłaciłam 120zł za wizytę... On pracuje też w szpitalu w Lubinie, tam gdzie chcesz rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i właśnie powiedział, że badanie takie nie jest potrzebne, bo to samo doświadczony lekarz zobaczy w 2d- stwierdził, że do albumu po prostu będą śliczne zdjęcia w kolorze:) Dlatego proponuje 28tc- niby najlepiej widać... pójdę, bo mąż baaardzo chce zobaczyć już synka w kolorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZia - a gdzie on przyjmuje w Głogowie? Kurcze cena też rewelacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konfederak przyjmuje na Koperniku- jak się nie mylę to przychodnia nazywa się Konvita- z tyłu sklepu EKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZia dzięki wiem gdzie to jest bo mieszkałam 2 lata na Koperniku :) Chyba się tam wybierzemy z małżem moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie wróciłam od dentysty, koniec wizyt jak na razie, ale pani stomatolog nie wiem jakim cudem poparzyła mi język, mam wypalone kółeczko. wcześniej nie czułam bo miałam znieczulenie ale teraz piecze u mnie na obiad łazanki z kapusta i grzybami :) od wczoraj bardzo słabo czuję ruchy, troszkę mnie to martwi, a jak teraz byłam z pieskiem to poczułam jakby kłucie w prawym boku, aż się za brzuch złapałam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 - ja dziś też ruchy słabo czuję, na dodatek rano miałam dwa skurcze, ale takie słabiutkie, słabsze niż te na okres więc myślę, że to nic takiego, zażyłam nospę i odpoczywam w łózk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem już z wami :)Psy ogarnełam kozy też i moge poplotkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozkładam się :( już mam zielony katar, który zwiastuje u mnie najgorsze... wypiłam rumianek z cytryną, nos mam tak wysuszony, że boli przy oddychaniu, nie śmiejcie się, ale nawilżyłam śluzówkę nosa KY żelem intymnym :) trza sobie radzić (działa!) idę chyba zaraz po wapno do sklepu, czuję się jak kapeć ogólnie rzecz biorąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula183
hej dziewczyny! jestem tu nowa, w ciązy tez od 8 tygodni dopiero. Zastanawiam sie nad doborem witamin, lekarka poleciła mi pharmaton matruelle, mam próbkę tych witamin i przyznam, że czuję sie jakoś dziwnie(serce mi kołacze i nie mogę oddychać), tylko nie wiem czy to po nich czy ze stresu, bo mam niezbyt ciekawą sytuacje. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Ula a ty skoro jesteś w 8tc to chyba nie jesteś styczniówką?? :) Co do witamin ja biorę od drugiego trymestru właśnie matruelle i czuję się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula183
już spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×