Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

bl Jedo vedi nie widziałam na żywo, widziałam tylko fyna i bartatinę. Ale z tego co wyczytałam na stronce to vedi ma przednie koła piankowe, dzięki temu może być trochę lżejszy od fyna. A jaki kolor ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA byłam już w tym sklepie ceny faktycznie fajne a w Głogowie są jakieś fajne sklepy z art dla dzieci? bl no to robię dziś pomidorową :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel- w Glogowie szczerze nie wiem, ale wydaje mi się że oprócz Jacka i Agatki to nic nie ma , niestety... Jadę w sobotę na większe zakupy do "Kubusia" - łóżeczko, materac, pościel, wanienka, przewijak itd... A na obiad dzisiaj zrobię sos grzybowy(tato znalazł kilka:)) z makaronem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA to jak będziesz w Lubinie to zajedź jeszcze na towarową (niedaleko meblarza) tam też jest fajny sklep tylko nie bardzo wiem jak cenowo bo dawno tam byłam, wklejam adres stronki http://www.babymobil.pl/ madzia_mi podgrzewacz fajny i cena ok, a rosołek też bym zjadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tucza mnie teraz w domu bo moja waga stoi w miescu:P i boja sie ze maluch wyjdzie jak fasolka:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel- przejeżdzałam obok tego sklepu, ale byłam tak glodna, że popędziliśmy co sił w -kołach do pizza hut na festiwal makaronów i pizze:) hihi W sobotę może podjadę... A spójrzcie jakie cudo znalazłam:) Widziałam na żywo i żałuję , że nie wzięłam od razu, ale nic straconego:) http://allegro.pl/kubus-disney-posciel-3-el-90-x-135-najtaniej-i1805222991.html -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia :) ja wybieram raczej posciel jedno kolorową moze z edlikatynym wzorkiem, bo i tak bedzie mnostwo kolorowych rzeczy w pokoiku wiec nie chce zeby było jak wies tanczy i spiewa. Wiec ja bym osobiscie nie kupiła. Ale ogólnie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus83 - jeszcze raz porównałam opisy vedi i FYN faktycznie FYN ma wszystkie koła pompowane - co do wagi z kół jest różnica taka Vedi 1,8 kg , Fyn 3,9 ale vedi nadrabia podwoziem bo waga to 7,9 a fyn 5,1 więc na jedno wychodzi :) ale do vedi bardzo przekonała mnie przekładana rączka no ale jak wyjdzie przy oglądaniu na żywo to niewiem co do kolorów to trochę mi się podoba :) np. 168, 185, 202, 165 ogólnie wersje ciemniejsze, tam gdzie mieszkam nie wszędzie są chodniki i drogi więc te jasne odpadają madzia_mi podgrzewacz cenę ma ciekawą - ale ja jeszcze nie chcę robić zakupów :( czekam do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi- Wszystko kupuję kremowe i beżowe, więc chociaż z tym zaszaleję:) Każdy ma swój gust:) W piątek mam wizytę u lekarza wraz z USG- troszkę boję się o szyjkę... A synek dzisiaj tak wariuje, jak nigdy przedtem- aż cały brzuszek mi podskakuje::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl a czemu nic jeszcze nie kupujesz?:P ja juz widze po sobie ze jest mi ciezko na zakupach np mieszkaniowych. edzia- no chyba ze tak to mozesz sobie zaszalec:)) heh my dodatki bedziemy meic kolorowe dlatego posciel juz kupie stonowana heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi, mury naszego domku rosną i każda złotóweczka idzie na towar bądź wypłatę murarza :( i musimy czekać na koniec prac murarza to wtedy będziemy mogli kupować i kupować większość jest już upatrzona i jak już wspomniałam większośźć zakupów będzie w ikei więc za jednym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl- rozumiem:) my kupujemy na raz raz mieskzaniowe sprawy raz dla bobasa:) aczkolwiek powiem że juzz nie mam siły chodzić po sklepach strasznie sie mecze. godz-dwie max i jestem padnieta takze troszke rzeczy dla maluszka wybieram przez allagro. ciuszki kupuje moja mama ja nic nie kupuje z ubrań takz emma z głowy łazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
ja też zaczynam się juz rozglądać za wózkiem ale fakt trudno się na coś do końca zdecydować a i koszta nie są bez znaczenia , szukam też już pościeli do łóżeczka bo łóżeczko i materac już są , ale mimo szerokiej oferty wszystko wydaje się w jakichś mdłych przesłodzonych kolorach które do mnie nie przemawiają i te zestawy z baldachimem - a po cóz mo baldachim, chciałabym coś zielonego dla mojego Miśka lub w ciekawe kolorystycznie zwierzaki i nic nie mogę znaleźć a jeśli już coś jest ok to cena masakryczna a przecież tyle rzeczy jeszcze trzeba kupić, z finansowego punktu widzenia trochę mnie to przeraża; a któraś z was kupiła juz pościel ? może ktoś doradzi coś ciekego i co oko bedzie cieszyc :) mi się np potba coś takiego http://allegro.pl/memida-posciel-do-lozeczka-120x90-krowka-kolory-i1722297796.html idę robic bułki drożdzowe z marmoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka 99- śliczna jest ta pościel z krówką:) musze pokazać mężowi:) a bułek nie robilam nigdy:( dlaczego robisz nam smaka na takie rzeczy?:P bl- ja niestety do ikei mam najbliżej 120km:( nie bardzo opłacałoby mi się jechać... ale naprawdę fajne i niedrogie rzeczy mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, kołdra z krową jest rewelacyjna :) Edzia to szkoda że tak daleko, ja mam sporo swojej pościeli z ikei i jest dobra, na allegro czasem sprzedają nowe rzeczy z ikei ale to już cena wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
bl twoje propozycje z ikei bardzo mi się podobają , ja również wolę stonowane kolory i jestem za tym żeby pokoik lub kąt malucha wyglądał na spokojny i wesoły a nie na "kolorowe wsie" :) mi podoba się ta stylizacja http://www.urzadzamy.pl/dla-dzieci/projekty/pokoj-dla-niemowlaka-urzadzamy-pokoje-dzieciece,78_5883.html?print i w tym kierunku bede zmierzać , spokojne niebieskie kolory i zielone dodatki , i latego krowa którą wczesniej załączyłam również jest mocno brana pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl nakusiłas, zrobię pomidorówkę :D aguś bardzo fajny wózeczek ;) ja mam pościel po córeczce firmy feretti, ale ochraniacz kupiłam z ikea (własnie ten biały), bo co rusz smoczek spadał, a tak przynajmniej w łóżeczku zostawał :) do tego jest niższy, więc też powietrza malutka miała więcej. no i cała była osłonięta, więc jak zaczęła sie ruszać to główki sobie przynajmniej nie poobijała, a można ją było w różnych pozycjach zastać :D no ale na początek ten ochraniacz feretti ozdabiał łóżeczko. ja mam takie: http://allegro.pl/feretti-3-cz-ochraniacz-cat-dog-orange-poscie-i1823430847.html tylko moja wersja nie ma niebieskiego paska, a jaśniutki żółty. no i teraz w życiu nie wydałabym tyle kasy na pościel :D ale człowiek sie uczy na błędach :D pościel z krówka jest boooska :D co tam jeszcze pisałyście :D coś o bułkach :P ja piekę własnie chlebek na naturalnym zakwasie :D tzn właśnie wyrasta :D idę sie położyć, póki mała leżakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
ira 1 z twojej propozycji podobaja mi sie 2 i 3 ale jednak jak na sam ochraniacz na łóżeczko to trochę drogo tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, przebrnęłam przez Wasze wpisy... i niewiele szczegółów pamiętam, ale...: Cieszę się, że kika wróciła ;) Mam wrażenie, że mądra z Ciebie kobietka :) Że generalnie dobrze się trzymacie (Socjo - zrób coś z tym zębem!!:) ) Niektóre z Was miewają skurcze (Aga?) - podobne do moich - na szczęście mi już chyba przechodzi - biorę cały czas nospę i staram się więcej odpoczywać a mniej przejmować (praca:/) i kuracja działa, oby tak dalej. U mnie waga zatrzymała się więc cały czas mam 5 kg na plusie; Mała kopie jak szalona, nie wiem, co będzie potem, jak jeszcze urośnie:) Elżunia - ja też poważnie zastanawiam się nad pieluchami wielorazowymi - tymi majteczkami właśnie, ale jeszcze pewności nie mam. Co do wózka, też jeszcze daję sobie czas na wybór... 29 idę na USG pod kątem sprawdzenia "konsystencji szyjki macicy" ale jestem duużo lepszej myśli niż tydzień temu, musi być OK:). Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka lepiej oplaca sie kupic komplet Sprzedawca ma duzo wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka 99- śliczna jest ta pościel . EdZiA jak coś chcesz z ikei to daj znać będę pod koniec mieisiąca we Wrocku chyba że chcesz się z nami zabrać to zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam wszystkim :) wy nie wiecie jak przebrnąć przez zakupy, a ja przez masę materiału do nauki :D Na nic nie mam czasu :( Nie mam pojęcia jak poradzę sobie z maleństwem i nauką skoro teraz nie za specjalnie mi to wszystko wychodzi :/ ehh... Dziś miałam tak fatalny dzień w szkole.. szok po prostu. A co do mojego zęba to w cudowny sposób przestał boleć! :D Ale już w środę wizyta u dentysty więc się dopytam o te moje uzębienie. Co jak co ale w związku z zębami to jestem baardzo przewrażliwiona :) Pozdrawiam cieplutko, bo u mnie pogoda nie za specjalna. Boję się żebym jakiegoś choróbska nie złapała. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, byłam dzisiaj na wizycie. Wszystko jest ok. Synuś rośnie, waży już 640 gram (24 tydz.) , wszystkie parametry prawidłowe, szyjka długa ponad 3,7 cm, zamknięta :). Cieszę się bardzo, zwłaszcza, że w pierwszej ciąży miałam problem z szyjką( za szybko się skracała). Na następną wizytę mam zrobić glukozę. dawno mnie nie było a tu tyle wpisów do nadrobienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×