Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Elzunia - jezeli wygodniej jest Ci spac na prawym boku to spokojnie sobie tak spij. Jak trafiam w sierpniu do szpitala to poozna kazaa mi lezec na jednym i drugim boku, tak jak mi wygodnie, zabronia natomiast spania i lezenia na plecach. Pisaas kiedys o dobrym soku zurawinowym z Biedronki, on jest w kartonie czy szklanej butelce? Byam dzis i nie znalazam nic z zurawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka - nie przejmuj się, to w takim razie będzie się opiekować dzidziusiem :) Aguniek0121 - tylko właśnie ja czytałam, ze leżenie na prawym boku też nie jest dobre bo tam przebiega jakaś żyła czy coś i się ją uciska ja w ogóle zauważyłam, że zaczynają mi członki drętwieć w czasie leżenia oraz mam skurcze wszystkiego - karku, łydek itp. chociaż biorę Mg - może mi potasu brak? na wszelki wypadek piję dziś sok pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się rozpisałyście, tyle czasu czytałam :) Ja już po połówkowym USG. Wszystko jest w porządku, lekarz od razu zauważył że brzuch jest łądnie miękki :) co bradzo już mnie ucieszyło zrobił wszystkie pomiary i jest super. Niestety nie mamtej kartki przy sobie, a pamiętam tylko że łożysko ma I stopień dojrzałości a dzidzia waży 421 g i będzie to chłopczyk - Czaruś :) mój mąż od razu z takim uśmiechem siedział, jak jakiś nienormalny :P pozostałe reakcje to: Teściową zatkało, bo w tym roku wróżka jej powiedziała że na początku 2012 r będzie miała wnuczkę więc jak sprawdziło się że jestem w ciąży to jeszcze bardziej liczyła na wnusię bo wnuka już ma A moja mama powiedziałą tak: " O kurczę to jeszcze nie czas na sukieneczki i warkoczyki!" ponoć czekała tylko na usg bo w sklepie widziała jakieś super body z kwiatuszkiem a teraz mówi że musi patrzeć raczej na paseczki :P heheheheh uśmiałam się z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl super :D zazdroszcze zdecydowania w imieniu chłopca. nota bene bardzo ładnego :) nasz synek chyba będzie "no name" :D aż sie sam nie zdecyduje jakie chce mieć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jestem tu pierwszy raz i chciałabym się do Was dołączyć:) fajnie jest tak z kimś pogadać i wymieniać się doświadczeniami. Może trochę o mnie: mam 25 lat i w styczniu 2012 r zostanę mamą:) prawdopodobnie będziemy mieli synka, ja liczyłam na córeczkę a mąż na synka:) no ale jak mój mąż powiedział że w jego rodzinie zawsze pierszy rodzi się chłopak to liczę że następnym razem będzie to córeczka. Nad imieniem jeszcze się zastanawiamy, albo Jakub, Szymon bądź Mikołaj:) dzidziuś zdrowo się rozwija, mamusia też się super czuje, w ogóle od samego początku ciąże bardzo dobrze przechodzę, nie zwymiotowałam ani razu przez całą ciążę. W sumie to już przytyłam ponad 8kg, Wszystko jem, po niczym mnie nie mdli, najgorsza jest ochota na słodycze:( nie potrafie sobie odmawiać:) Dzisiaj miałam test obciążenia glukozy, wypiłam ją z cytryną bo słyszałam, że tak jest smaczniejsza. Ale dowiedziałam się dzisiaj na forum że nie wolno spacerować a ja wróciłam do domu i później znowu poszłam na pobranie krwi i teraz zastanawiam się czy wyni będzie prawidłowy? Mam pytanie do Was czy już kupujecie coś dla swoich maleństw? Bo ja kupiłam sobie narazie tylko taki komplecik niebieski, chciałam uczcić dzień w którym dowiedziałam się że to będzie chłopczyk:) ale jak teściowa dowiedziała się że juz coś kupiłam to powiedziała że nie kupuje się tak wcześnie rzeczy! Zła jestem bo od razu mąż poszedł za nią. No ale ja nie bdę latać w grudniu a w najgorszym przypadku w styczniu za tyloma rzeczami! Jak to jest u Was? A jak powiedziałam że do listopada chce kupic wózek to masakra! A jeśli chodzi o spanie to mi sie właśnie najlepiej śi na prawym boku:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smeffetko! ja tez kupiłam kilka rzeczy ale na razie daję spokoj, bo zostałam "ochrzaniona" :) tak więc na przełomie listopada i grudnia zakupy. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) pogoda się u mnie psuje, zimno i w ogóle. Boję się,żeby mnie coś nie dopadło:( zwłaszcza, że w szkole wszyscy zagilani chodzą :/ Ja jakoś nastawiłam się na synka, już mówię do brzuszka jak do chłopca. Jednak mój P mnie tego skutecznie oducza. I każe jeszcze zwracać się bezosobowo. Któraś pytała o reakcję i zachowanie tatusia. (nie pamiętam która, bo taki nawał postów, że trudno mi to wszystko ogarnąć):P Mój wyjątkowo fajnie się zachowuje. Chodzi ze mną na usg. Tylko na pierwszym nie był. Z zaangażowaniem patrzył na monitor w trakcie badania z uśmiechem na twarzy:) Głaszcze, całuje. I oczywiście wpadł na pomysł, że conajmniej raz w miesiącu przed urodzeniem dziecka oczywiście, kup paczkę pieluch. Więc jednym słowem można twierdzić, że już sam poczynia zakupy:) I już ma niezły zapas pieluch i chusteczek hihi agniesiulka co do imienia to tak samo powiedziałam swojemu P, że dziecko wybierze sobie samo. Bo my nie mamy zielonego pojęcia. Jak już zaczynam rozmowę o imionach to pada propozycja :Bożydar, Ildefons itp (oczywiście mój P tak sobie zartuje) więc nie poruszam tego tematu na poważnie. smerffetka witamy :) Ja tam bym się wcale nie przejmowała... sama już układam tylko w szafkach maleńkie ciuszki. kupiłam kombinezon na zimę. Już po sobie czuję, że ciężko się chodzi. Więc ja na pewno nie będę czekała z wszystkim do grudnia czy stycznia. A co do ochoty na słodkie... och! nie mogę się opanować. Siostra zrobiła cisto budyniowe z jabłkami. Nie mogą mnie odpędzić od niego:) niedługo się okaże, że moja waga skoczy w górę jak szalona. Chociaż ostatnio tłumaczę objadanie się słodkim tak, że zapewniam potomkowi lepszy smak wód płodowych ^^ Teraz wygrzebałam na strychu rożek w którym byłam chrzczona. W bardzo dobrym stanie, trochę tyko zżółkł ale nie ma co się dziwić 18lat mija. Ale mamusia wyprała i wygląda "prawie":P jak nowy! Od razu mamie się uaktywniły wspamnienia :) fajnie tak posłuchac i pomyśleć, że moje maleństwo będzie leżało w rożku w którym i ja byłam ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smeffetko :) bardzo dobrze że tak świetnie się czujesz. Na opinie innych co do zakupów to nie zwracaj uwagi, niestety zabobony takie! Chociaż ja nie mam jeszcze mani zakupów i nic jeszcze nie kupiłam ale to też ze względu na kasę, budujemy dom i czekamy na koniec prac i wtedy sobie zaszalejemy Wózki oglądam już od miesiąca i zakupimy go w listopadzie bądz w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiqe - ja też chodzę zagilana :D a tym ciastem budyniowym przegięłaś ;-), ja tu chodzę biedna na głodzie i nic słodkiego w domu nie ma (ale to na szczęście) smeffetka - tak jak pisała bl olej innych, a najlepiej to nie zwierzaj się z każdego poczynionego kroku, ja pokupowałam parę rzeczy już ze 2 miesiące temu, mam kombinezon, śpioszki itp., wózek mam na oku i może dziś zdecyduję się kupić!! dziewczyny właśnie chciałabym poprosić o szybką opinię na temat wózka Coneco Toledo, będę kupowała używany za 350zł, tu jest opis na stronie jakiegoś sklepu http://www.swiatwozkow.pl/coneco-toledo-kolor-pomaranczowy-1szt-p-2055.html co myślicie o nim i tej cenie? jeśli go kupię to potem dokupię jeszcze do niego fotelik, który będę mogła na stelażu zamontować bl - gratuluję chłopca szczęściaro! nie dziwię się minie męża :) mój miał minę odwrotną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózka ja bym brała :P przepraszam za te ciasto... Może i lepiej jakbym miała ograniczony dostęp do słodkości (mniej by mnie kusiło) :P Bo już mama do mnie mówi "przesuwac się grubasy" jak obok mnie przechodzi :D Ja też już się zrobiłam pociągająca (tzn mam katar) zasługa mojej koleżanki z ławki która dziś chora przyszła rozsiewać zarazki po ludziach. Muszę poszukać tej strony kiedy pisałyście co lekarz pozwolił brac na przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjo - wapno, rutinaceę, wit C, nasiwin, woda morska i w razie gorączki paracetamol - to od agniesiulki lekarza, jeszcze prenalen mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 dzięki bardzo:) przeszukalam wyrywkowo strony ale chyba bym nie znalazła :) Fasolka wózek bardzo fajny. Też poszukuję jakiegoś z przednimi obrotowymi i co najważniejsze pompowanymi:P ciekawe czy ja znajdę spełnienie swoich marzeń o wózku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia bierz wózek, jest bardzo fajny :) fasolka twój też bardzo fajny :) witaj smeffetko :) rozgość się :D ale uważaj, bo dziewczyny tu kuszą i waga poleci ci jak szalona :P:D socjo do kąta za ten placek budyniowy :D fajnegomasz tego tatusia dzidziusia :D tak jak podano to wyżej, wsyztsko dozwolone od mojego ginka + wszelakie domowe sposoby. ale dawkowania nie pamiętam :o wiem, ze wit c nie można przekroczyć dziennej dawki 1500mg, rutinaceę chyba 3 x dziennie, wapno raz... kurcze, ale ja mam kiepska pamięć :o o znalazłam smsa od ginka, wit c to ta dawka razem z rutinaceą liczona ma być i jeśli wapno masz z witc to też ja wlicz do tej dawki 1500mg. na gardło neoangin lub halset, ja brałam propolki - też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka no przepraszam bardzo za te ciacho:) ale co muszę przyznać to i Wy mi smaka nie raz robicie na różne rzeczy:P Oj tak tak.. Kochany ten mój Piotruś. Czasem mamy małe "zgrzyty" ale to chyba norma u wszystkich. Dziękuję bardzo że podałaś dokładnie co brać:) wszystko sobie przepisałam więc w razie czego będę miała się jak ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka kurza twarz a ja brałam wapno 3x dziennie :/ ale chyba wapno nie zaszkodzi, czytałam na forach, że niektóre dziewczyny przyjmują w ciąży jako, że to budulec kości, więc chyba jak brałam pare dni więcej to nic się nie stało fasolka ten wózeczek, który pokazałaś jest bardzo fajny i lekki, deseń też fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie jestem z siebie dumna! w końcu podjęłam męską decyzję i wygrałam tę licytację coneco toledo! kupiłam ten wózek (gondola + spacerówka) za 285zł z odiorem u mnie w mieście, chyba nie jest źle, co? :) mąż zrobi oczy jak się dowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjo no zgrzytki to norma :D elzunia nie wiem czy wapno zaszkodzi, mi bratowa kazała brać raz dziennie a chętnie bym sobie popiła i 3 razy, bo miałam w tabsach musujących niczym orenżadka :P:D gratulację wygranej aukcji, bardzo tanio kupiłąś wózeczek i jeszcze przed odbiorem go sobie obejrzysz :) nic dodać nic ująć, zuch dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smeffetka witamy serdecznie.Co do zakupow to nie sluchaj sie innych.Jesli uwazasz,ze chcesz juz kupowac to kupuj dziewczyno :).Ja juz kupuje,pomimo tego ze tesciowa tez mowi ze jeszcze czas,ale potem obudzic sie z rea w nocniku to tez nie halo.Z ciuszkami wstrzymam sie jeszcze 3 tyg.Bo jak juz pisalam wtedy moze poznam juz plec. elzuniaw- gratuluje zakupu wozka.Mysle ze to bardzo dobra okazja. fasolka- wozek bardzo fajny,najwazniejsze zeby spelnial Twoje wymagania. Piszecie o tych bułeczkach,chlebkach itd. ja chyba jestem jakis leniuch :P:P,nie chce mi sie bawic w takie cos,aczkolwiek jakby mi postawiona to na stol to bym sie zajadała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaZbrzuszkiem
na przeziębienie można też brać prenatal grip care < zamiast normalnych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
Socjofobiqe no z tym wymarzonym wózkiem to nie jest takie proste, bo znajdziesz niby fajny ale czy to ten ??? - ze mną tak jest że pewności nie czuję elzuniaw1 wózek faktycznie wydaje się fajny i lekki, deseń mi się bardzo widzi ale ta rama/ stelaż trochę jakiś kanciasty no i cena mogłaby być niższa :), a jaki kolor tego wózka co kupiłaś ? no cena rewelacja !!! ale on chyba nie nowy , no mój mąż to by w szoku był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
smeffetka kupuj i na nic nie patrz, bzdur nie sluchaj, lista zakupów dluga a potem z tym sama zostaniesz i nagle tyle kasy na raz wydasz, ja to kupuje już od jakiegoś czasu i też mi szczególnie tesciowie bo to starsi ludzie i mama gderali że nie wolno że to źle, ale mój mąż bądź co bądź średnio zaangażowany w moją ciąże ale coś mądrego powiedział że fakt iż doswiadczenia nie mamy bo to nasze pierwsze dziecko ale skoro zona tak czuję to niech robi tak jak uważa i kupuj jesli mysli że tak trzeba i jej z tym lepiej i koniec tematów wokół kupowania i bzdurnych zabobonów, po tym przestałam w/w informować o zakupach i zaczęłam do domu znosić różne rzeczy :) radość przeogromna , zorganizowałam szafkę dla małego i tam układam to wszystko lub przeglądam czasami by oko na cieszyć, mam już kilka body, koszulek , spodenek, skarpetek, ręczniki itp , dziś kupiłam termometr ale ciągle czuję że mam niewiele :) i chce sie dalej znosić tylko fundusze ograniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Elzuniaw, jak wózek za taką kasę to nawet jeśli się nie sprawdzi to nie będzie żal. Opinie w necie były rózne. Ale skoro już kupiłaś to po fakcie. Ja przy pierwszym dziecku rozważałam zakup Coneco (nie pamiętam jaki model) ale po obejrzeniu w sklepie odpuściłam -miał strasznie malutką gondolkę. Dla zimowego dziecka to jednak musi być większa. Choć może wiosna przyjdzie szybciej więc nie trzeba będzie tak opatulać. :) Bl, super że dobre wieści. :D Gratulacje na synusia!! Aguniek co do spania to na lewym najlepiej. "W końcowym etapie ciąży śpij na boku Zwłaszcza na lewym. Możesz oczywiście też na prawym, ale spanie na lewym jest zdrowsze i dla Ciebie, i dla dziecka, bo wtedy łatwiej krąży krew, a co za tym idzie do łożyska dociera więcej substancji odżywczych. Łatwiej także pracować nerkom, które usuwają produkty przemiany materii oraz nadmiar płynów. To z kolei zmniejsza obrzęki stóp i dłoni." Smerfetka, witaj. Rób zakupy i się nie przejmuj gadaniem innych. Będziesz latać potem w 9mies. i robić zakupy?? No bez przesady. :) Martini, olać "ochrzaniaczy". ;) Fasolka, nie znam tego wózka w ogóle. Ale sama mam jakiegoś no name'a polskiego więc o ile uda ci się zobaczyć wózek na żywo to czemu nie brać. :) Socjo, pij herbatę z cytryną, mleko z miodem i czosnkiem. Profilaktyka to podstawa. :) W temacie pieczenia -namówię męża na jakieś ciacho. U nas to on jest wypiekaczem. :D No tym razem sie postarałam i wyszedł mi dłuższy post. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochaniutkie w ten szary poranek:) kika79- dziękuję za pomysł- zrobiłam mu "parówkę" z rumianku, soli i jakiegoś olejku "vick vapo rub" czy jakoś tak:P Odseparowałam go od siebie- spał w innym pokoju:P Rano stwierdził, ze z zatokami lepiej, tylko wszystko do gardła mu spłynęło... Zobaczymy .... bl- gratuluję synka!!! Ale ich będzie w nowym roku:) smeffetka- witam Cię serdecznie! Co do zakupów, to ja mam już sporo ciuszków i jutro (jeśli mąż cudownie wyzdrowieje), chcemy jechać po wanienkę, przewijak, łóżeczko i inne rzeczy:) Nie przejmuję się gadaniem innych:P A co do imion to właśnie moje typy- tylko, że Mikołaj już jest "wykorzystany" przez brata męża:P elzuniaw1- świetny ten wózeczek- mąż na pewno będzie dumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) wybieram się dzisiaj na usg 3d/4d i zaczynam się zastanawiać czy nie poczekać jeszcze.. :( jestem teraz w 23tyg od zaplodnienia, lekarz zawsze mowi 2tyg wiecej niz ja bo on liczy od mies. Ostatnio byłam w 18tyg i Pani nie udało się zrobić 3D bo dziecko źle bylo przekręcone i za bardzo się ruszało, bardzo zalezy mi żeby wiedziec co będzie, dziewczynka czy chlopiec, lekarka powiedziala ze dziewczynka bo nie bylo widać "jajek" a to takie troche bezsensu bo nóżki malenstwo zlozylo i nic nie bylo widać ;/ chciała bym juz co nieco kupic a nie wiem jaki kolor.. różowy czy niebieski ;] kurcze cena tego usg to 250zl, mysle ze to juz ostatnie podejscie bo szkoda troche kaski, i jak to mi tłuką do głowy "nie naświetlaj tyle dziecka" ;/ narazie mialam 3usg robione. Poczekać czy iść juz dzisiaj? jak myślicie? pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agugusia23- moj lekarz prowadzący powiedział , że najlepiej w 28 tc iśc na 3i4d. Dzwoniłam do lekarza, który robi ów badanie i potwierdził, że wtedy ma to sens... W sumie nawet nie spytałam dlaczego akurat ten tydzień... Ja dziś idę na badanie... Ciekawa jestem jak tam moja szyjka... No i standardowo zobaczymy dzisiaj synka(na każdej wizycie mam usg) :) Jestem strasznie zaniepokojona ale i szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek to ja jutro zapraszam na świeży chlebek :D będę piekła i wystawie na stół :D będziesz mogła zajadać :D fsolka ja nie wiem czy wszystkie mają takie odczucia, ale chyba nie znajdziesz idealnego wózka, bo zawsze coś w innym będzie ci sie podobało, czego ten twój model nie będzie miał. ja np zmodyfikowałam swój wózek i dałam do krawcowej, żeby mi w pokrowcu na nóżki doszyła zamek (akurat można go było ukryć pod klapką) nie wiem czemu producent na to nie wpadł? to było super udogodnienie, bo nie musiałam w końcu odpinać wszystkich zatrzasków, by wyjąć tesię tylko odpinałam zameczek i już. później też lepiej było z zapinaniem, bo zimą, gdy chciałam założyć jej śpiworek na nóżki (osłonkę) to musiałam za każdym razem podpinać ją zatrzaskami od dołu. a tak bzyt zamkiem i już :D co do wczesnych zakupów to nie wiem na ile to są zabobony, a na ile po prostu ostrożność. wiecie, ze ja jestem po stracie. czytałam wiele wypowiedzi dziewczyn, które straciły dzieci w 23, 30, 35tc i pisały o pięknie urządzonych pokoikach... wiem, ze może sie to zdarzyć i później, ale później już po prostu musisz to mieć zrobione, a tak sobie wyrzucały, zę niepotrzebnie kupowały to wszystko tak wcześnie, bo potem tak bardzo było im trudno. ja sama kupiłam wózek w 6 m-cu, ale tylko i wyłącznie dlatego, zę była mega promocja. inaczej bym się nie skusiła. teraz w zasadzie mam prawie wszystko. ale jednak leży w piwnicy. myślę, ze mąż przytacha to po świetach BN, przejrzę, popiorę, poprasuję. myślę, ze miesiąc na to mi starczy :) no i na zakupy też sie wybierzemy po swiętach. wiem, ze muszę kupić bazę pod fotelik, bo bardzo nam tego brakowało u tesi. wiadomo jakieś takie podstawowe smoczki, wkładki laktacyjne, pieluchy... wszytsko spisuję, kasę odkładam żeby potem nie zastanawiać sie skąd na to wziąć :D natel co do małej gondolki na zimę, to dzidzia i tak bedzie mała, co innego jakbyśmy rodziły w październiku i miałabyś tą świadomość, ze jeszcze 5-miesiecznego brzdąca musisz tam upchnąć w kocu :D agugusia moja lekarka mówiła, ze na 4d najlepiej po 25tc edzia będzie dobrze :) ebel zrobiłąś zaczyn? :P:D a ja dziś kupiłam gitarę, tzn wpłaciłam pieniążki i będzie do odbioru wieczorem :P:D ale się nakręciłam :D już sie nie mogę doczekać :) a w niedzielę robie imprezkę dla 20 osób. muszę wymyślić jakieś ciasto, łatwe i smaczne... ma któraś jakieś sprawdzone propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Bl - gratuluję chłopca;) Smeffetka - witaj wśród styczniówek. A co do zakupów to na nikogo nie patrz i nikogo nie słuchaj, rób tak jak uważasz ;) Ja jeszcze nic nie kupiłam, ale to tylko ze względu na brak czasu i moje komplikacje. Chciałabym kupić wyprawkę na przełomie października i listopada, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Elzunia, Fasolka - oba wózeczki fajne. Elzunia gratuluję tej męskiej decyzji! Elzunia, Natel11 - ja też czytałam, że spanie na lewym boku jest lepsze, ale skoro położna sama powiedziała, że mogę spać na lewym i prawym to jej ufam ;) A w szpitalu bardzo krzyczały na wszystko co jest zakazane, więc tym bardziej ;) Natel11 (i inne dziewczyny, które są doświadczone w krzywej cukrowej) - odebrałam wczoraj wyniki i mam: Dawka 75g na czczo - 86 mg po 1 godz - 94 mg po 2 godz. - 104 mg Wiem, że mieszczę się w normie, chociaż już na różne trafiałam, ale zastanawia mnie dlaczego po dwóch godzinach poziom cukru wzrósł. Z tego co czytałam powinien wracać do stanu wyjściowego. Tojah - muszę pochwalić Twój przepis na bułeczki, zrobiłam z dżemem śliwkowym i wyszły pyszne. Gdy byłam mała babcia często piekła bułeczki, najbardziej smakowały mi z czekoladą (dodawała kakao z cukrem). Następnym razem spróbuję odtworzyć smak z dzieciństwa ;) Socjofobiqe - nie kuś tym ciastem ;) bo ja też mam ostatnio wielką ochotę na słodycze. Powiedziałam mężowi, żeby wszystko przede mną pochował i podjadał tak, żebym tego nie widziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka, wiadomo że różnie to bywa w ciąży ale ja nie wyobrażam sobie za wszystkim latać w 9mies. ciąży. Poza tym nawet urodzenie dziecka nie daje gwarancji że wszystko potem będzie ok. Ale nie popadajmy w czarnowidztwo. :) Co do gondolki to niby racja ale jaką mamy pewność że zima będzie krótka? Takie to wszystko powalone że nic mnie już nie zdziwi. Zapowiadają wczesne chłody i konkretną zimę. Choć skoro lato im sie nie sprawdziło to może i z zimą trafią kulą w płot. Życzyłabym sobie tego. ;) Agugusia, na usg 3d/4d się nie wybieram więc nie mam orientacji w temacie. Edzia, lecz męża, lecz. :) Melduj po wizycie u gina. :D Aguniek, z tego co czytałam to ogólnie spanie na boku jest zalecane -najlepiej na lewym ale prawy jest też ok. Zresztą pokażcie mi kto da radę całą noc przespać w jednej pozycji? Co do glukozy wyniki są ok tylko dziwne że po 1godz. jest tak niski poziom. Na twoim miejscu zapytałabym w lab. czy na pewno dobry wynik po godzinie wpisali. Normy -1godz do 180, 2godz. do 140. Nic na temat poziomu powrotu do stanu początkowego po 2godz. nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×