Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość martini657
rozsan też miałam fazę na kukurydzę, w Polsce płaciłam 2 zł za kolbę na bazarze a na kolację pomidory z fetą z mleka pasteryzowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
rozsan też miałam fazę na kukurydzę, w Polsce płaciłam 2 zł za kolbę na bazarze a na kolację pomidory z fetą z mleka pasteryzowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
martini657 to w szwecji na Polskie pieniądze wychodzi dokładnie 6,60zł za szt. kukurydzy. Twoja kolacyjka pyszności...ale co ja poradzę ,z tym moim wewnętrznym chochlikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
rozsan oj tak, pyszności... ale pomyśl,że Polak w ciągu godziny pracy zarobi na kolby- a na ile sztuk zarobi Szwed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
martini657---plus minus przez godzinę pracy moj mis zarobi na 10sztuk kukurydzy..hehe ale przeliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
kurczę, nie napisałam że na 4 kolby :) mój facet mieszkał kilka lat w UK i też tak przelicza, najczęściej na piwo, że Polak pracuje godzinę na 3 piwa, a Anglik w godzinę zarobi na 12 :) takie coś daje jakieś wyobrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jutro mnie juz nie bedzie jade znow na wczasy wracam 14.08 trzymajcie sie kochane bede tesknic:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Madzia_mi--Udanego wypoczynku, i miłych wspomnień...czekamy na relację jak wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah nie mam pojęcia o jakich wynikach piszesz. Dziewczyny pierwszy raz spuchły mi dziś kostki u nóg macie jakieś sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Aless widocznie pomyliłam niki...:-) za duzo nas tu.... po prostu. zaraz znajde tabelke i bedzie wszystko jasne. Na kostki nie mam pomysłu,ale na nogi spuchniete mnie wystarczył krem Perfecta Mama na spuchnięte nogi. No i drzemka z nogami wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Już mam!!! pytanie było do alexxxxx. Przepraszam. Nawet widze z tabeli zęś TY z Krakowa to raczej jeden szpital nam nie grozi hihi.. Dziewczyny miłego dnia! :-) i dzień dobry. My lecimy dziś na lody i kawkę z kumpela. Wreszcie Słońce od rana. cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
Witam z rana:)) czy z samego rana?;) kurcze jak tak dziś stałam i tak się zastanawiałam co ja bede robić do stycznia zanim się bejbik? urodzi;):);p bez pracy,... hmm musze poszukać sobie jakiegoś konkretniejszego zajęcia;/ jutro mój ma wyjazd na pielgrzymke z pracy a ja bede chodzić pewnie po koleżankach -wiezi zacisne boco mam robić?? Dziś zrobie trochę zabiegów dla ciała... ugotuje obiad i byle do 16,20 aż mój z pracy wróci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
stałam=wstałam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
ajjjććć ale mnie skurcz w nodze złapał;p chyba magnezu brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,ale nas piekna pogoda dziś przywitała :)słoneczko od rana ,ale dosyc chłodno. Dziś jakos nie mogłam zasnąć nie wiem czemu :( aż radio musze włączać dopiero zasypiałam ... czyżby to od ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej cama u nas też piekna pogoda :) na spuchniete kostki - leżenie do góry nogami :) tzn nogi wyzej ;) ja dzis obudziłam sie z mega katarem :( zaraz idę kupić miód, bo mi sie skończył, potem do dentysty na 10, do krawcowej, na zakupy, bo musze dzis galacik zrobić, no i ogarnąć mieszkanie. madziami bardzo fajny zakup. wózeczek jest ok, choć jak dla mnie zbyt kolorowa rama ;) ale ja też poszłam na kompromis, gdy kupowałam swój, bo zrezygnowałam z wymarzonego koloru i wzięłam czerwony, bo była naprawdę korzystna cena (akurat wyprzedawali ten kolor, bo inglessina zmieniała design), ale powiem ci, ze to najmniej istotne, bo wózeczek sprawdził sie w 95% a to najważniejsze, do tego w nastepnym roku na osiedlach pojawiły sie same czerwone :D:D:D moda sie zmienia ;) dziś miałam wieczorkiem wypaść na babski wieczór, ale ten katar... w ogóle nie czuje sie na siłach :( tak jakby mnie grypsko łapało :( a tu w piątek nad morze mamy jechać :o też nie mam ochoty :( do tego jutro niania przychodzi, musze przygotować co nieco. kapuste z pieczarkami już mam, dziś chciałam zrobić galantynę a jutro placek i sałatkę. a sił brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) dzisiaj mam o 14 wizytę u lekarza i troszkę się boję czy wszystko ok... też ostatnio nie mogę spać a dzisiaj chyba pobiłam rekord w wstawaniu do toalety w nocy chyba z 7 razy byłam :D a katar męczy mnie od 2 dni na razie tylko piję herbatkę z sokiem malinowym i cytryną ale kurczę chyba do lekarza rodzinnego też będę musiała się wybrać :( Groszek25 też mam ten problem totalnie nie wiem co robić. Tylko że ja czasami też mam na odwrót:D jak mam już coś do zrobienia to mi się wtedy nie chce ehhh :D na razie myślę nad weekendem bo mamy pierwszą rocznice ślubu i jakoś nie mam pomysłu jak ją spędzić:P mieliśmy zaplanowany wyjazd ale przesunął się o tydzień i teraz trzeba pomyśleć nad przyszłą niedzielą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja wlasnie siedze w pociagu i jade ;) takie nudy ze szok. bede do was zagladac bo mam neta w kom. kochane powiedzcie mi co sadzicie o tym moim wozeczku? moze byc? bo kupilam i mam watpliwosci ach te hormony:) pogoda rzeczywiscie piekna oby jak najdluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
Madzia_mi mniej więcej gdzie nad morze jedziesz, jeżeli mogę zapytać? W okolicy Gdańska pogoda jest super, Stegna, Krynica Morska miodzio. W okolicy Koszalina podobno chłodniej było niż tu u mnie. Miłej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Witajcie, nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba któraś z dziewczyn miała wczoraj wizytę u gina. Jeśli tak to meldujcie się. :) Madzia_mi, jak dla mnie to ten wózek jest zbyt przekombinowany -za dużó tych tęczowych wstawek. Ale ogólnie może być. Ja tam wózek mam po pierwszym dziecku więc temat wózkowy jest mi zupełnie obojętny. Czekam na wizytę u gina za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
madzia_mi---wózeczek super, tylko jak dla mnie trochę za kolorowy, za to spacerówka śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
a ja dopiero wstałam... dzionek przepiękny a ja mam spuchnięte usta i opryszczkę coraz większą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) kokosznel - ja też mam dzisiaj wizytę.u lekarza o 18.30, już się nie mogę doczekać.. W nocy też wstaję, tak ze 3 razy.. :I wracam do pracy.. Dobrego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzis od rana nie ma ani jednej chmury na niebie i swieci piekne słoneczko. Niestety ja mam ciagle kiepski humor, juz mam tego dosc. Od poczatku jakies komplikacje, jak nie krwiak to krotka szyjka, w niedziele bolał mnie troche brzuch i zmartwiło mnie to. Do tego wczoraj wieczorem zauwazyłam na wkładce (na jej krawedzi) mała plamke w kolorze kawy z mlekiem, moze nawet jasniejsza, taka kremowa. Co to moze byc? Oprocz tego krwiaka to nie miałam zadnych plamien. Az sie popłakałam z tego wszystkiego bo doszło mi kolejne zmartwienie. Wziełam Duphaston i No-spe tak na wszelki wypadek. Boje sie isc do lekarza,tego ze znowu bedzie cos nie tak :( Własnie znow mam plame na wkładce, teraz taka zołta. Moze to jakas infekcja. Jak myslicie? Nigdy nie miałam problemow takiej natury. Staram sie nawet o tym wszystkim nie myslec i nie pisac, ale musiałam sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wcinam chałeczkę :)pyszności :)a niedługo wezmę moje owczarki na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 ja ci w tym temacie nie jestem w stanie pomóc ,ale napewno to nic powaznego :) będe trzymac kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
Aguniek0121 może to grzybica, nic poważnego ale leć do lekarza, oni od tego są :) i nie przejmuj się tak, bo Twój maluszek czuje że się martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) Ja dopiero wstałam,jakoś takie spanie mam,ze ho ho :-) W nocy w ogóle się nie budzę,nawet siusiać nie chodzę:-) A wczoraj odkryłam,że jak się dzidziuś rusza,to już to tak fajnie przez brzuch widać.Takie wybrzuszenia,brzuch skacze :-) Jakoś wcześniej nie pomyślałam o tym,żeby na brzuch patrzeć :-) Bardzo fajne wózeczki wybieracie :-) Ja niestety muszę sugerować się przede wszystkim ceną :-( ale mam nadzieję,że znajdę coś fajnego i w ciemnych kolorkach, bo takie mi się najbardziej podobają :-) Miłego i słonecznego dzionka życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×