Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira Majewska

Kim jesteście z zawodu, kim z zawodu są wasi mężowie i ile macie dzieci?

Polecane posty

Gość CCC ...
autorko - wiecej informacji zdobylabys nie na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfdd
ja studentka marketingu ostatni rok zaoczne maz informatyk mieszkamy za granica tylko maz pracuje mamy 2 dzieci 5 miesiecy i 2 latka mamy 29 i 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira Majewska
Co masz na myśli? Administratorzy forum poza IP nie wiedzą niczego o ludziach kryjących się pod zbitką kilku cyfr przemieszanych z kropkami... Niczego się o nich od nikogo dowiem, poza tym co sami zechcą napisać. Zresztą już po sprawie. Temat uważam za zamknięty. Profesjonalnej ankiety również nie opłacało mi się robić, bo tu mogłam chociaż z nimi rozmawiać i ich zachęcić, a ankietę pewnie większość by olała i miałabym maks. z 5 wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira Majewska
Niczego się o nich od nikogo nie dowiem *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11222444
technolog żywności, prawnik (mąż) 3 w drodze, dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killme
nauczycielka, policjant 1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z Was...
pracownik biurowy,maz strażnik wiezienny,1 dziecko w drodze,samochod,dom jednorodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier mineral 2
Ja pielęgniarka, mąż budowlaniec z wyższym wykształceniem 1 dziecko własny nieduży dom, warunki mieszakniowe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudek poli
policjantka, policjant, mieszkanie 3 pokojowe -68 m2, jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiczka jakas tam :)
Maz ma firme transportowa(zawod wyuczony to technik mechanik samochodowy) Ja jestem kosmetologiem,,mamy 4 dzieci niedawno wybudowalismy dom,a teraz szykuje pomieszczenie na wlasny salon kosmetyczny :) Zyjemy na godziwym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja specjalista od Public Relations (tak to chyba bedzie po polsku?). Maz; weterynarz/mgr biomedycyny molekularnej i informatyki/ polowa doktoratu z endokrynologii Corka 22 miesiace Dom w gorach (PL), dom w Chennai (Indie). W zadnym nie mieszkamy, do tej pory wynajmowalismy mieszkanie w innych krajach ale teraz 'improwizujemy' (w sensie zawodowym) i siedzimy 'na kleszcza' u znajomych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa linda
Ja katechetka, mąż fotograf (własny zakład), 3 dzieci, mieszkanie spółdzielcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa linda
* katechetka i chórzystka (współprowadzę chór parafialny i szkolny "po godzinach")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika2340
Jestem krawcowa. Zajmuje sie poprawkami krawieckimi dla kilku sieci sklepow z galerii handlowych. Narzeczony prowadzi hurtownie napojow i alkoholi. Poza tym ma brygade (kolegow) zajmujaca sie robieniem ogrodow i pracami porzadkowymi w ogrodach na zlecenie. Mamy 2 dzieci. Dajemy sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeeeeeeeee
mąż lekarz, ja ekonomistka, mieszkanie TBS, auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si si
ja magister ekonomii, nie pracuje-2 malych dzieci, maz spawacz-pracujacy. obecnie wynajmujemy mieszkanie 4 pokoje, budujemy dom, posiadamy oprocz tego dwa grunty-1000mkw i 500mkw, samochod mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stewardessa, maz boy
hotelowy i recepcjonista w jednym (maly rodzinny interes), mieszkanie na kredyt, 1 synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniagieniagielnia
Ja bibliotekarka uniwesytecka On ratownik na basenie i instruktor aquaaerobicu dla seniorow Wspolne dziecie w drodze Jedno dziecie z poprzedniego zwiazku Mieszkanie na zamknietym osiedlu w niskiej zabudowie do ktorego dolozyli rodzice zamiast wydawac kase na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
po co piszecie autorka wyraźnie napisała że już nie potrzebuje tych zwiarzeń i wszystkim podziękowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
ja kelnerka maz marynarz dzieci nie mamy mieszkanie po prababci meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawod:housewife, wyuczony:biotechnolog, maz managing director-uk, 2 auta, 2 motory, dom w budowie, bez kredytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikaskololo
Zawod wyuczony, technik budownictwa i licencjat z administracji, maz srednie handlowe. Mieszkamy e anglii :-D on hydraulik. Ja dodatkowo prowadze dzialalnosc w polsce sklep internetowy a w anglii robie dekoracje wnetrz na zlecenia firm a dorywczo sprzatam :-D dzieci - staramy sie 2 lata, mieszkanie wynajmowane samochody 2. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze na
pomaranczowo, nie chcialabym,zeby mnie rozszyfrowano po zawodzie ( niezbyt typowym) po mezu, dzieciach, po domu. Predzej wpisalabym te dane w ankiecie, ktora nie pojawia sie na ogolnodostepnym forum. Dla mnie zaleta tego forum jest anonimowosc wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ornitolog, maz konstruktor
bo budownictwie na polibudzie, dzieci 2, dom na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze na
mysle,ze ,ze wyniki tej ankiety sa malo wiarygodne, sadzac po liczbie oszołomow, ktorzy pisza na tym forum - np offerma. Zawody ujawniaja czesciej ludzie, ktorzy sa z nich zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Lachowicz
Jestem po japonistyce, facet po sinologii. Pracuję w branży technologicznej jako tłumacz, facet nie pracuje w zawodzie tylko myśli nad własną działalnością z zakresu importu-eksportu. Mamy córkę z wpadki. Mieszkamy osobno, bo tak nam wygodniej ze względu na miejsca pracy, ale jesteśmy nadal parą. Ja mam mieszkanie na kredyt do którego zabrałam też mamę. On wynajmuje mieszkanie ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w wodociagach
ja pracuje w wodociagach,maz w schronisku dla zwierzat,mamy 2 coreczki,dom razem z rodzicami ale remontujemy oficyne w podworku na wlasne mieszkanie,finansowo jest w miare znosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Ta ankieta juz sie chyba skonczyla, wiec po co sie chwalicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie jest szczegolnie
sympatyczna, nadęla sie i poszła. Nie bardzo wiem, po co robic tego typu ankiety, przeciez i tak nie da sie z nich wyciagnnac zadnych wnioskow - wpisala sie czesc, ktora chce sie wpisac, a nie jest to zaden obraz kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
W sumie na koncu nie podziekowala za udzial, ale poinformowala, ze temat uwaza za zamkniety i jest juz po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×