Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira Majewska

Kim jesteście z zawodu, kim z zawodu są wasi mężowie i ile macie dzieci?

Polecane posty

Gość Bea........
Prowadzimy w domu prywatną praktykę stomatologiczną w małym miasteczku. Mąż stomatolog, ja ortodonta i protetyk. Mamy dom po rodzicach, gabinety w piwnicy. Staramy się o dziecko od kilku lat, jak na razie bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 specjalizacje
zawód wyuczony; nauczyciel, bhpowiec, kontroler jakości, nie pracuję w zawodzie (brak doświadczenia w zawodzie) więc muszę pracować jako referent - pracownik biurowy, jestem kobietą 27 lat, narzeczony stolarz, dzieci 0, brak własnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1234567
Jestem swietliczanka w podstawowce, ucze sie na przedszkolanke, jestem sama bo chlopak odszedl i zostawil mnie z dzieckiem. Mam 1 dziecko. Chlopak nie wiem co robi w zyciu, ani czym sie zajmuje. Mieszkam u babi. Dorabiam handlujac roznymi rzeczami na Allegro i pomagam w ubieraniu sal weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1234567
babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalukass
Wiatm:) Z wykształcenia psycholog, pracuję w oświacie i mąż - ekonomista.Mamy dwoje dzieci, warunki dobre - dom, samochód.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfjjjfffffffffffff
Ja-technik ekonomista. Maz-tapicer. Jedno dziecko. Mieszkanie wynajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż jest urzędnikiem w
gminie (na garnuszku państwowym), a ja z mamą prowadzę pensjonat nad morzem dla "kolonistów", grup seniorów, wycieczek i prywatnych rodzin :) Mam 3 małe dziewczynki i mieszkam w części tego samego domu w którym jest pensjonat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika mama
mamy gospodarstwo rolne w ktore zaangazowana jest cala rodzina dodatkowo prowadze maly sklepik spozywczy/bude z mydlem i powidlem mam 2 dzieci dom wspolny wielopokoleniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................x
Pracuje w kiosku Ruchu, narzeczony jeździ na budowy do Holandii, mieszkam poki co z rodzicami, a nasze mieszkanie które narzeczony wziął na kredyt wynajmujemy i mamy z niego dodatkowe zrodlo dochodu. Dzieci nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ja pracuje w fastfoodzie na
food courcie jednej z duzych galerii handlowych, jestem po gastronomii - Partner pracuje w salonie samochodowym, a z zawodu jest wulkanizatorem - Niesmialo, ale myslimy o dziecku - Mieszkanie mamy przepisane w spadku, juz nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nauczycielka (wych przedszkolne) mąż informatyk (grafika kopm). nie mamy dzieci. mieszkamy w małym przerobionym domku po budynku gosp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pisze prawde
ja pielegniarka po studiach, maz po zawodowce (zawod wyuczony garbarz, wykonywany- magazynier). Oboje pracujemy, pierwsze dziecko w drodze, mieszkanie wynajmowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po ekonomii i pracuje
w zawodzie w duzym miedzynarodowym koncernie, narzeczony jest ogrodnikiem, ma wlasna mala dzialalnosc, ale robi zaocznie studia (w sumie bardziej dla papierku). Dziecko mamy jedno. Mieszkamy na swoim ale mamy kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez forumowiczka i tez mama
a ja specjalista ds.zakupow (z wyksztalcenia germanista) a mąż architekt wlasna działalność, jedno dziecko, mieszkanie małe cżęściowo kredytowane, większe mieszkanie i drugie dziecko w bliskich planach i tak jak ktos wyżej wspomniał także prawnicy lekarze itp lubia poczytać i popisac głupoty na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Grażynka
Ja: chemik, zatrudniona w jednym z polskich laboratoriów kosmetycznych (pozwólcie, że nie będę podawała nazwy) On: pracownik jednego z państwowych zakładów energetycznych, wcześniej pracownik drogówki i okresowo wojskowy Dzieci: 4 Mieszkanie: dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja po studiach ekonomicznych, nie pracuję. Mąż wykształcenie średnie, jest zawodowym żołnierzem. Mieszkanie wynajmujemy, niestety nie mamy zdolności kredytowej :-( Dziecko 1 i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Ja - tlumacz, ale nie mam dzialalnosci, tylko dla korporacji, moj facet ma wlasna dzialalnosc, jedno dziecko, dwa mieszkania bez kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my::::::::::::.
ja lekarz chirurg plastyczny pracuje w warszawskiej prywatnej klinice plastycznej maz instruktor jazdy konnej,oraz prawnik nie praktykujacy mamy 3 dzieci wlasny dom bez kredytow, warunki b dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my::::::::::::.
klinika Jolly Med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowa.
moj aktualny zawod to mama, wczesniej pracowalam jako recepcjonistka w prywatnej przychodni i asystentka dentysty moj maz odziedziczyl interes rzezniczy, sklep miesny i wykupil ostatnio mala piekarnie, wiec calkowicie nas utrzymuje mamy 3 dzieci dom wlasny nowy, kupiony od kogos w stanie surowym, wczesniej mieszkalismy na pietrze u tesciow ale przy 2 dzieci zrobilo sie tloczno i sie wyprowadzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my::::::::::::.
przy okazji zapraszam chetne kobiety i mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
...a ja jestem konserwatorem powierzchni płaskich ...co tu dużo gadać, jestem sprzątaczką biurową, a mój facet piekarzem z zawodu, ale nie ma roboty, czasami coś podłapie na krótko, dostarcza pizze, a potem znowu nic. dzieci byśmy chcieli ale stanie się to możliwe chyba tylko jak stąd wyjedziemy. :/ do tego nie mamy ustabilizowanej sytuacji mieszkaniowej. czasem jak jest lepiej to coś wynajmujemy, a potem kończy się kasa i każde musi wracać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja baristka on ochroniarz dzieci 0 mieszkanie w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- nauczyciel j. polskiego, historii, lat 29 mąż- pracownik budowlany, lat 28 syn- 7 lat, córka- jeszcze w brzuszku, mieszkanie na kredyt samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my jakos dajemy
rade: ja lekarz,maz lekarz weterynarii;dwoje dzieci;dom na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-urzędnik (mgr administracji) mąż-działalność gospodarcza (licencjat z zarządzania) mamy mieszkanie na kredyt M3 pierwsze dziecko w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira Majewska
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, a najbardziej tym którzy nie wstydzili się napisać prawdy i nie poniosła ich fantazja - jesteście wspaniali! Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lekarz, maz wykladowca na uczelni wyzszej (elektronika, fizyka) dwoje dzieci, dom (na kredyt oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
ja po studiach administracyjnych czyli tylko pracownik państwowy, mąż byly kapitan statku obecnie w kapitanacie portu, 2 dzieci, M3. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×