Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira Majewska

Kim jesteście z zawodu, kim z zawodu są wasi mężowie i ile macie dzieci?

Polecane posty

Gość ankaaaaaaaaaaaaaa28L
ja - szukam pracy mąż - informatyk dziecko -1 mieszkanie w bloku na krety który został spłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123już
dar, dar - TY już lepiej nic nie powiększaj, tylko do słownika zajrzyj. Coż to jest sflustrowana... ? TO słowo często się na forum pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaaaaaaaaaaaa
Ja nie pracuję. Mąz ma warsztat samochodowy. 1 dziecko mieszkanie w bloku 3 pokojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, same wykształcone, własne firmy, bla, bla. A wystarczy trochę poczytać i za głowę się złapać od nadmiaru byków i zalewu tematów - czy jestem w ciąży, lub z prośbą o coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira Majewska
@falea To prawda. Dzięki za szczery komentarz. Nie wiem czy już się pani wpisała, w każdym razie zachęcam - nawet anonimowo. Tych, którzy się jeszcze nie wpisali również do tego zachęcam. Macie czas do końca dnia, więc bez pośpiechu. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za szczere, prawdziwe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaslask
Ja mgr rachunkowości, pracyje w banku. Narzeczony po technikum budowlanym pracuje na kopalni jako górnik. Mieszkanie własnościowe bez kredytu, dzieci na razie brak ale sie staramy tzn leczymy bo coś nie możemy miec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja - skończone studium administracji teraz jestem w trakcie studiów wyższych pracuje w szkole jako referent mój narzeczony budowlaniec. Mamy mieszkanie kawalerkę 35 metrów. Jestem w ciązy więc dziecko w drodze. Nie mamy samochodu, psa ani kota :P Nie wstydzę się swojego wykształcenia, pracy, narzeczonego ani mieszkania więc pisze na swoim własnym nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaajka
ja geodeta on kierowca tira w firmie spedycyjnej mieszkanie 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ech ci studenci
co ty bredzisz kobito ? W jakim referacie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to badanie i tak nie bedzie miarodajne realne co najwyzej bedzie przedstawialo jak bujna fantazje ma kafeteria, chociaz pewno i szczerych wypowiedzi sie sporo trafi :) jesli o mnie chodzi zawod - ekonomista/marketingowiec, aktualnie bezrobotna, maz pracuje w branzy remontow i utrzymania czystosci, od niedawna mamy wlasna dzial gosp na razie bez zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhyiop
bezribotna po ekonomok, on pracowni fizyczny w firmie prywatnej, brak mieszkania i auta a dochody nizsze niz koszty, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa jestem zwyklym
ja sie wpisalam juz ostatnia na 1 stronie :P ale wpisze sie jeszcze raz by byl lad i sklad :) Ja: zawod wyuczony -sprzedawca teraz nie pracuje zawodowo (pracowalam w gastronomi ) oczekujemy naszego 1 dziecka :) maz- wyuczony rzeznik, a pracuje jako budowlaniec mieszkamy w Niemczech . Wynajmujemy tu mieszkanie w Polsce ja odziedziczylam dom wiec jak bedziemy chcieli wrocic to mamy dokad. Tyle..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- wyuczony logistyk, wykonywany sprzedawca-kasjer mąż- elektryk, robi oświetlenie na śląsku ( obecnie Tychy) mieszkamy w kuj-pom, mamy dwa auta, dużą działkę za moim rodzinnym domem , w planach budowę domu mamy 5-letniego synka Kacperka i drugie w drodze prawdopodobnie córeczka Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joseta
Ja pracuję jako technik farmaceutyczny w aptece, jestem też ratownikiem medycznym po studiach i pracuję także w prywatnym transporcie medycznym. Mój narzeczony ma własną firmę instalacyjną Wod. Kan. CO-czyli pracuje jako instalator. Ale studia ma skończone -> mgr bezpieczeństwo publiczne.Dzieci nie mamy jeszcze, ale się staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje jesteśmy po technikum, czyli wykształcenie średnie. Zamierzamy sprzedać jedno auto, bo biorąc pod uwagę to że mąż nie zabiera swojego na Śląsk mi nie są dwa potrzebne, a koszty utrzymania są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123już
Iza,ale adresu już nie podawaj. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje jako pomoc w
księgowości, jestem takim specjalistą ds. wszystkiego i niczego, mąż jest agentem nieruchomości, 1 dziecko, drugie w fazie starań, mieszkanie z kredytem hipotecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie anonimowo
Ja z zawodu nie mam, bo się nie obroniłam a po LO zawodu się nie ma... 10 lat pracowałam jako grafik- zgodnie z kierunkiem niedokończonych studiów, teraz mam portal w necie i sklep. Mąż również się nie obronił, po technikum jest więc elektrykiem z zawodu :D, kilkanaście lat pracował jako operator kamery, co nie miało nic w spólnego z jego kierunkiem studiów, tylko z jego pasją, obecnie handluje sprzętem elektronicznym i samochodami. Mieszkania mamy 2, jedno 48m w - jest wynajmowane, drugie to całe piętro domu- tu obecnie mieszkamy. Dzieci mamy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też anonimowo
Właśnie kończę 5 rok Prawa na UŚ, maż pracuje w rodzinnej firmie, nasze dziecko ma roczek. Samochody mamy dwa, wynajmujemy 80 m mieszkanie i w tym roku zaczynamy budowe naszego domu. Póki co, kredytu nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaa
Dziewuchy, kogo obchodzi ile macie aut i psów? I gdzie studiujecie? i jak mają wasze dzieci na imie ... itp. Przeczytajcie najpierw temat a potem się wypowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita P.
Oboje z mężem zajmujemy się organizacja wesel, przyjęć, bankietów, chrzcin i innych imprez okolicznościowych, oraz cateringiem. Z wyuczonego zawodu jestem kosmetyczką, teraz zaczełam jeszcze zaoczne studia z zarządzania, a on budowlańcem po technikum. Mamy 2 dzieci: Dagmarkę i Krystianka i własny dom na tym samym placu co sala weselna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w
agencji turystycznej, mąż jest akustykiem (mgr inż elektroniki), mieszkamy z teściami w rodzinnym domu męża, mamy jedno dziecko i drugie w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka fiolka 1
pracuje w sredniej firmie jako admin sieci, moj chlopak bezskutecznie szuka pracy i siedzi w domu z dzieckiem, wynajmujemy kawalerke, mamy 1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romisława Ęcka
Mam prywatne studia ale nie pracuje, mąż też ma prywatne studia ale ma szklarnie na wsi, które spokojnie nas utrzymują. Mamy wyremontowany domek w spadku po dziadkach męża i 2 dzieci. Jest ok. Nawet bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiijaaa
w podniesieniu własnej atrakcyjności bardzo pomagają kursy uwodzenia. Ja skorzystałam z oferty Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Jestem bardzo zadowolona z efektów i z tego jak zmieniło się moje podejście do mężczyzn teraz wiem, że mogę mieć każdego naprawdę warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mnie tak
Ja lekarz laryngolog. Pracuje w przychodni. Nie mam praktyki prywatnej Mąż italianistyk. Pracuje jako nauczyciel i tłumacz przysięgly Sprzedalismy mieszkanie i tymczasowo mieszkamy u mojego brata. W lipcu planujemy przeprowadzke do domu (juz wykanczamy) Mamy 5-letnią corke i wiecej dzieci nie planujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanek z pomorza
w trakcie studiów ( pracuje jako sprzedawca kredytów) mąż nie pracuje jest po technikum mamy m4 własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obry panstwu
No to sie wpisze- ja po inzynierii srodowiska ,magister tez jestem -pracuje w zawodzie. Maz architekt ,nie pracuje w zawodzie. Dom tak samochod tam dzieci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×