Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira Majewska

Kim jesteście z zawodu, kim z zawodu są wasi mężowie i ile macie dzieci?

Polecane posty

Gość Aniol ciemnosc...
Ja doradca klienta w banku, mój narzeczony jest pracownikiem centrum logistycznego - logistyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antypatologii i pozostalych
dzieciolow: podziekowala i to nie jeden raz. czytac to nie umieta, ale na zolzowate uszczypliwosci zawsze znajdujeta czas. - to jest wlasnie prawdziwy i pelny obraz kafeterii: wy i wasza postawa * ogolna liczba piszacych -/- niewielki odsetek milych normalnych ludzi, ktorzy nie robia smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacka zona
Jestem mama Maz jest tata i pracownikiem marketu budowlanego Mieszkanie jest nasze wlasne i wolne od kredytow Dzieci mamy 2 Jest fajno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
sama nie umiesz czytac. Ja napisalam, ze na koncu nie podziekowala za udzial i wiekszosc przemadrych tu osob nie pokapowala, ze to juz kuniec lankiety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antypatologii i pozostalych
podziekowala dzieciole, a to ze ludziom sie nie chce czytac to juz ich problem ze tak powiem. widocznie chca sobie popisac. w koncu wolno im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Cyt. z ostatniej wypowiedzi autorki forum (z wyj. poprawki) Co masz na myśli? Administratorzy forum poza IP nie wiedzą niczego o ludziach kryjących się pod zbitką kilku cyfr przemieszanych z kropkami... Niczego się o nich od nikogo dowiem, poza tym co sami zechcą napisać. Zresztą już po sprawie. Temat uważam za zamknięty. Profesjonalnej ankiety również nie opłacało mi się robić, bo tu mogłam chociaż z nimi rozmawiać i ich zachęcić, a ankietę pewnie większość by olała i miałabym maks. z 5 wpisów. To dla mnie jest "koniec" jej wpisow na tym forum. I nie krytykuje lachona za brak podziekowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antypatologii i pozostalych
no wlasnie - dla ciebie. to jedno z czym sie zgodze. dla normalnego czytajacego jednak jest to ewidentnie odpowiec na post ccc. mowa o zakonczeniu i podziekowaniu jest wczesniej. pilniej czytac i mniej gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbgtfeahygtfrd
durny teat debilnej osoby, a wariatki jedna po drugiej sie spowiadają...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqquarantanna
Durne to są osoby które zostawiają takie nic niewnoszące komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach pielęgniarskich i pracuję jako pielęgniarka na oddziale Chirurgii dziecięcej, obecnie mam przerwe w pracy, gdyż w marcu tego roku urodziła nam się córeczka i jestem na urlopie macierzyńskim. Mój mąż jest po Wyższej Szkole Policji w Szczytnie i pracuje jako policjant. Mamy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja-pielęgniarka, rencistka,partner-prac. administracyjno biurowy też rencista, ja posiadam mieszkanie własnościowe,on mieszkanie i dom oraz samochód. Dzieci nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja - anglista, ale pracuję na szeregowym stanowisku w korpo, mąż - sztygar w kopalni, 2 dzieci, trzecie w drodze. Mieszkanie własnościowe, 2 auta i pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×