Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuufufufuu

Faceci na czatach i portalach randkowych to OSZUŚCI !!

Polecane posty

jestem sam bo sie nie podobam nie jestem typem z okładki gazet i tyle laska ma cipe to chetnego zawsze znajdzie więc moze wybrzydzac proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem krem krem
moze masz duzego kutasa,jak jestes taki chudy.Laski tez na to leca,a potem jak sa dobrze wyrzniete to poelcaja kolezankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kREM nie jesteśmy w przedszkolu więc nei dam się wkręcić w tego typu przepychanki;) i nei będę pisała co myślę o tym dlaczego Ty sam jesteś wiesz , wygląd to nei wszytko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :D potem kasa bo charakter sie nie liczy :P sama spławiasz facetów którzy sie tobie nie podobają wiec wygląd jest najwazniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem krem krem
setunia zostaw go prosze,niech alej wali kutaska pod M.FOX;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem krem krem
Nie przejmuj sie,moze pojdziesz na dziwki,albo jakas sie poswieci zalozy Ci flage na leb i wypierdoli za ojczyzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie dziewczyny
ja kiedyś na jednym z forum regiolanym tez pisałam o facetach, co niby szukają normalnej kobiety. piszą na meile, gg, chcą nr tel a na koniec fotka... i potem cisza. zero wyjaśnienia, po prostu ulatnia się jeden z drugim; i wiecie jakie były najczęstsze odpowiedzi? że przeważnie tak robią faceci nie pewni siebie, którzy stwierdzają, że jesteśmy za dobre i za ładne dla nich :) boją się, że ich przeciętność nas zniechęci więc sami wolą zrobić w tył zwrot; tak więc dziewczyny głowa do góry! nie przejmujcie się tym, że się nie spodobałyście, bo prawda jest taka, że jesteście za... ładne i zasługujecie na kogoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czyli skoro dziewczyny w moim przypadku robią tak samo więc one nie są pewne siebie i boją sie ze ich przeciętnosc mnie do nich zniechęci ? BZDURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę, ale słownictwo... Normalne się odezwały. :o Ale patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, że
Każdy na internecie szuka nie wiadomo kogo, księżniczek lub księciów z bajek, a jak wiadomo tacy nie istnieją jedynie w snach. dotyczy to zarówno dziewczyn jak i facetów. Logiczne jest że jak dojdzie do wymiany fotek to można się sobie nie spodobać ale to dlaczego faceci np. piszą dla mnie najważniejszy jest charakter, bo uroda przeminie..i takie bajery. Nie rozumiem tego, niech napisze że wygląd też ma znaczenie..żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAL .pl jest wtedy gdy usłyszysz od kogos ze nieliczy sie tylko charakter a po nieudanym spotkaniu ze niespodobałes sie z wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd ma znaczenie ale nie wierze ze sie nikomu nie podobam albo tylko tym brzydkim lasiom :O i nie wiem co jest ze mną nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, że
Cream!- nie martw się w końcu trafisz na swoją:) uwierz w To! na której będziesz najprzystojniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa pewnie rozwódka z dzieckiem , panna z dzieckiem , lub ex galerianka lub puszczalska (kochliwa) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duap duduududu
Ale zakłamanie :D kur..wa... Wczoraj ktos tu dał fote jakiegos goscia , zleciały się sępy i podniecaly nim... Nawet Rokk - która uwazalem za normalną :O PRawda jest taka ,ze wyglad w Interneicie to 90 % sukcesu , chyba ze powiesz ze jestes bogaty . Ja gadałem z jedną dziewczyną przez 2,5 roku. Wiedzielismy o sobie wszystko ,moze to glupie ale zakochałem sie przez internet i ona tez. Nie widzielismy wlasnych zdjęc. Doszlo do spotkania. Wiecej sie nie odezwala, zmienial numer gg i telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duap duduududu
jestem debilem i zadna mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no, temat wymiata
czat nalezy traktowac jako odskocznie od szarej rzeczywistosci, nic wiecej. jesli ktos liczy, ze spotka od razu milosc swojego zycia, to sie zdziwi. chyba, ze ma zaj... farta. ktos wyjatkowy, normalny, zdarza sie 1 na 1000 przypadkow. wiekszosc to cholota (zarowno faceci, jak i kobiety). nie masz dobrze zretuszowanej fotki, to nie licz, ze sie ktos z toba umowi. sad but true. liczy sie przede wszystkim wyglad, osobowosc, glebsze wartosci odchodza do lamusa. ilosc ludzi szukajacych przygod, przygodnego seksu jest zatrwazajaca. przy tym klamia i manipuluja na potege, aby sie tylko przypodobac tej drugiej stronie. brak jakichkolwiek zasad, kregoslupa moralnego. zreszta, na tych czatach siedza od lat ci sami ludzie. bez perspektyw na przyszlosc, ciekawych pasji, najczesciej bezrobotni, ze zwichorowana psychika. ale i w gnoju mozna znalezc perle. niekiedy potrzeba wytrwalosci, badz niesamowitego farta. coz, mnie sie nie udalo tam nikogo wartosciowego poznac. kazdy gra, jak dobry aktor, na poczatku wydaje sie byc ciekawym osobnikiem, ktorego warto blizej poznac, a po niedlugim czasie wychodzi szydlo z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takich portalach dużo jest takich czarusiów.Ale ja na takim portalu, poznałam swojego przyszłego męża:-)brew wszystkiemu bardzo się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co uogolniac
Prawda jest taka, ze kobiety rowniez przejawiaja takie zachowania. Normalnej dziewczyny, wartosciowej, ktora sie nie puszcza, ze swieca szukac. Umowilem sie kiedys z laska poznana na sympatii. Rozstala sie z chlopakiem i szukala powaznego zwiazku. Fajnie nam sie pisalo, rozmawialo, to postanowilem sie z nia spotkac. Na poczatku nie byla zbytnio przekonana co do spotkania (wykrecala sie, jakby miala cos do ukrycia), ale w koncu dala sie przekonac. Na spotkaniu grala jak dobra aktorka - do tego stopnia, ze dala sie pocalowac, podotykac (wszystko z umiarem, nie robilem nic wbrew jej woli). Tydzien wysluchiwalem jej sciem, jaki to ja jestem och i ach, a pozniej postanowila zamilknac. Odezwala sie po jakims czasie, ze byla zajeta itd., ze mnie przeprasza ze sie nie odzywala, a pozniej wyznala ze jest mezatka i nie szuka milosci. Nawet powiedziala, ze ma obecnie kogos, ale chetnie sie ze mna bedzie spotykac. Hipokryzja na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie,
że nie ma co uogólniać, kobiety też potrafią być wredne, znam jedną co poznała na czacie faceta co mieszka aktualnie w angli, zakochał się i ona niby też... piszę niby bo naprawdę chodzi o faorsę, przed nim udawała dziewicę orleańską, poszła z nim do łóżka po pół roku znajomości ( bywał w kraju dość często) w między czasie mieszkała z facetem, niby już byłym, ale cały czas w jednym łózku i cały czas był z "byłym" seks; a do tego miała przygody z innymi; tak więc nie ganię facetów za to jak się zachowują, bo kobiety naprawdę potrafią być nie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co uogolniac
W tej chwili wiekszosc zwiazkow, czy to malzenskich, czy takich luznych, to typowy kontrakt. Moralnosc, jakies zasady odeszly do lamusa. Intereswonosc wiedzie prym. Czasem niezle sie trzeba natrudzic, aby spotkac kogos naprawde szczerego i podzielajacego nasze przekonania, oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream masz racje
niektore kobiety maja magistra z hipokryzji stosowanej. mowia, ze szukaja opiekunczego, wartosciowego faceta, a prawda jest taka, ze wiaza sie z tymi draniami, przez ktorych placza do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co szukacie
tego kogos wyjatkowego na czatach i portalach randkowych? nie lepiej zajac sie soba, zainwestowac w swoj rozwoj, niz tracic czas na jakichs pajacow, czy lafiryndy? albo szukac w realu: na spacerze, w metrze, wystawie, kursie tanca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×